KINK24 RAKVERE OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12519397 OÜ Rakvere linn Registreeritud 13.08.2013
Võrdle

KINK24 RAKVERE OÜ (OÜ), Rakvere linn, registrikood 12519397, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu spetsialiseerimata jaemüük. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 28 120 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 801 €
↑ 0,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 984 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 984 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 664
  • Müügitulu · 2025 28 120 €
    tegevusala mediaan 16 974 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 500
  • Puhasrentaablus · 2025 -4,9 %
    tegevusala mediaan 1,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 9 480

Maksud ja käive

2024 III kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 984 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 048 €III·242024 IV kv Ettevõte: 880 € Tegevusala mediaan: 1 053 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 405 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 839 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 928 € Tegevusala mediaan: 1 155 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 021 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 115 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 131 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 880 € Tegevusala mediaan: 1 053 €2025 I kv Ettevõte: 1 405 € Tegevusala mediaan: 1 099 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 839 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 2 928 € Tegevusala mediaan: 1 155 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 021 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 115 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 131 €2026 III kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02024 III kv Ettevõte: 2III·242024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 801 € · +0,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0002024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: 1 583 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 509 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 575 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 661 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 843 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 889 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 800 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 801 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 1 583 €2025 I kv Ettevõte: 2 509 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 575 €2025 III kv Ettevõte: 2 661 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 843 €2026 I kv Ettevõte: 1 889 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 800 €2026 III kv Ettevõte: 1 801 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 801 1 984 1
2026 II kv — 1 800 1 984 1
2026 I kv — 1 889 2 076 1
2025 IV kv — 1 843 2 021 1
2025 III kv — 2 661 2 928 1
2025 II kv — 2 575 2 839 1
2025 I kv — 2 509 2 810 2
2024 IV kv — 1 583 1 759 2
2024 III kv — — — 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
661 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 28 120 € · +168,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 16 974 € · parem kui 56% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 21 429 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 895 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 10 486 € Tegevusala mediaan: 18 876 €20242025 Ettevõte: 28 120 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 21 429 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 895 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 219 €20232024 Ettevõte: 10 486 € Tegevusala mediaan: 18 876 €2025 Ettevõte: 28 120 € Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 368 € · +16,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 500-1 000-50005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -22 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -1 633 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -1 368 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-2 000-1 500-1 000-50005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -22 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 16 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: -1 633 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -1 368 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -4,9 % · +10,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,3 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
-20-15-10-5052016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -15,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: -4,9 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025-20-15-10-5052018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: -15,6 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: -4,9 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 11 203 € · +20,5% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 245 €20192020 Ettevõte: 9 261 €20202021 Ettevõte: 9 261 €20212022 Ettevõte: 6 761 €20222023 Ettevõte: 6 761 €20232024 Ettevõte: 9 295 €20242025 Ettevõte: 11 203 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 245 €20192020 Ettevõte: 9 261 €2021 Ettevõte: 9 261 €20212022 Ettevõte: 6 761 €2023 Ettevõte: 6 761 €20232024 Ettevõte: 9 295 €2025 Ettevõte: 11 203 €2025
Omakapital, € 2025: 3 759 € · −26,7% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 245 €20192020 Ettevõte: 9 261 €20202021 Ettevõte: 9 261 €20212022 Ettevõte: 6 761 €20222023 Ettevõte: 6 761 €20232024 Ettevõte: 5 128 €20242025 Ettevõte: 3 759 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 245 €20192020 Ettevõte: 9 261 €2021 Ettevõte: 9 261 €20212022 Ettevõte: 6 761 €2023 Ettevõte: 6 761 €20232024 Ettevõte: 5 128 €2025 Ettevõte: 3 759 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 28 120 -1 368 27 854 11 203 3 759 1
2024 10 486 -1 633 11 244 9 295 5 128 2
2023 0 0 0 6 761 6 761 0
2022 0 0 0 6 761 6 761 0
2021 0 0 0 9 261 9 261 0
2020 16 16 0 9 261 9 261 0
2019 0 -22 0 9 245 9 245 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-4,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-36,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-12,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
33,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
66,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,98
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
28 120 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 321 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 06.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 12.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 25.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47121Muu spetsialiseerimata jaemüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40036179 / M3
01.10.2026
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
01.10.2026
PDF
Ä 40036179 / M2
01.10.2026
Korraldav määrus Jõustunud
01.10.2026
PDF
Ä 40036179 / M1
11.09.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.09.2026 Puudused kõrvaldatud
25.09.2026
PDF
Ä 40036179 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40036179 / 4
30.06.2018
Muutmiskanne Jõustunud
30.06.2018
PDF
Ä 40036179 / 3
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 40036179 / 2
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 40036179
13.08.2013
Esmakanne Jõustunud
13.08.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes