L.I. Jewellery OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12512702 OÜ Tallinn Registreeritud 30.07.2013
Võrdle

L.I. Jewellery OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12512702, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Väärisesemete jms toodete tootmine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 12 759 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
50 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2024 IV kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu tootmine · EMTAK 32

  • Müügitulu · 2025 12 759 €
    tegevusala mediaan 15 630 € · ettevõtteid tegevusalal: 668
  • Puhasrentaablus · 2025 19,7 %
    tegevusala mediaan 4,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 476

Maksud ja käive

2024 IV kv – 2024 IV kv
Riiklikud maksud, € 2024 IV kv: 50 €
010203040502024 IV kv Ettevõte: 50 €IV·24010203040502024 IV kv Ettevõte: 50 €IV·24
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2024 IV kv — 50 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 12 759 € · tegevusala mediaan 15 630 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 300 € Tegevusala mediaan: 31 675 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 748 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 848 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 894 €20242025 Ettevõte: 12 759 € Tegevusala mediaan: 15 630 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 300 € Tegevusala mediaan: 31 675 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 748 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 265 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 848 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 122 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 15 894 €2025 Ettevõte: 12 759 € Tegevusala mediaan: 15 630 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 509 € · tegevusala mediaan 82 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-2 50002 5005 0007 50010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -51 € Tegevusala mediaan: 546 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 264 €20202021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 10 000 € Tegevusala mediaan: 203 €20222023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 87 €20242025 Ettevõte: 2 509 € Tegevusala mediaan: 82 €2025-2 50002 5005 0007 50010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -51 € Tegevusala mediaan: 546 €20192020 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 264 €2021 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 591 €20212022 Ettevõte: 10 000 € Tegevusala mediaan: 203 €2023 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 167 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 87 €2025 Ettevõte: 2 509 € Tegevusala mediaan: 82 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 19,7 % · tegevusala mediaan 4,9 % · parem kui 74% tegevusala ettevõtetel
-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,0 %20242025 Ettevõte: 19,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -0,3 % Tegevusala mediaan: 4,6 %20192020 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,2 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 5,0 %2025 Ettevõte: 19,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 57 669 € · +331,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 360 €20192020 Ettevõte: 3 360 €20202021 Ettevõte: 3 360 €20212022 Ettevõte: 13 360 €20222023 Ettevõte: 13 360 €20232024 Ettevõte: 13 360 €20242025 Ettevõte: 57 669 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 360 €20192020 Ettevõte: 3 360 €2021 Ettevõte: 3 360 €20212022 Ettevõte: 13 360 €2023 Ettevõte: 13 360 €20232024 Ettevõte: 13 360 €2025 Ettevõte: 57 669 €2025
Omakapital, € 2025: 15 869 € · +18,8% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 3 360 €20192020 Ettevõte: 3 360 €20202021 Ettevõte: 3 360 €20212022 Ettevõte: 13 360 €20222023 Ettevõte: 13 360 €20232024 Ettevõte: 13 360 €20242025 Ettevõte: 15 869 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 3 360 €20192020 Ettevõte: 3 360 €2021 Ettevõte: 3 360 €20212022 Ettevõte: 13 360 €2023 Ettevõte: 13 360 €20232024 Ettevõte: 13 360 €2025 Ettevõte: 15 869 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu tootmine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 12 759 2 509 0 57 669 15 869 0
2024 — — 0 13 360 13 360 0
2023 0 0 0 13 360 13 360 0
2022 0 10 000 0 13 360 13 360 0
2021 0 0 0 3 360 3 360 0
2020 0 0 0 3 360 3 360 0
2019 16 300 -51 0 3 360 3 360 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
19,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
15,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
4,4 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
27,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
72,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,14
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 05.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 14.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.10.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 16.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 32121Väärisesemete jms toodete tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10185856 / 6
29.11.2024
Muutmiskanne Jõustunud
29.11.2024
PDF
Ä 10185856 / M4
02.09.2024
Aruandetrahvimäärus 03.10.2024 Jõustunud
04.10.2024
PDF
Ä 10185856 / M3
10.07.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 09.08.2024 Jõustunud
10.07.2024
PDF
Ä 10185856 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10185856 / M2
02.03.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 01.04.2021 Puudused kõrvaldatud
16.06.2021
PDF
Ä 10185856 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10185856 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 10185856 / 2
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10185856 / M1
18.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 21.08.2016 Puudused kõrvaldatud
07.08.2016
PDF
Ä 10185856
30.07.2013
Esmakanne Jõustunud
30.07.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes