OÜ Fashion inspiration
OÜ Fashion inspiration (OÜ), Tallinn, registrikood 12509849, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Reklaami vahendamine meedias. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 34 094 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 34 094 €parem kui 67% ettevõteteltegevusala mediaan 15 274 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
- Tööjõumaksud töötaja kohta 633 €parem kui 13% ettevõteteltegevusala mediaan 1 523 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 026
- Müügitulu · 2025 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 14 652 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 983
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 34 094 | 3 429 | 633 | 1 |
| 2026 II kv | 9 345 | — | — | 1 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Reklaamindus, turu-uuringud ja suhtekorraldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 0 | 0 | 14 847 | 14 835 | 0 |
| 2024 | 0 | 0 | 0 | 14 847 | 14 835 | 0 |
| 2023 | 0 | -12 | 0 | 14 847 | 14 835 | 0 |
| 2022 | 6 382 | -4 334 | 0 | 14 847 | 14 847 | 0 |
| 2021 | 16 485 | 1 018 | 0 | 20 134 | 19 181 | 0 |
| 2020 | 34 127 | 9 119 | 0 | 18 562 | 18 462 | 0 |
| 2019 | 20 305 | 3 258 | 0 | 9 343 | 9 343 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2024 – 09.08.2025 | 26.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 10.08.2023 – 09.08.2024 | 05.02.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 10.08.2022 – 09.08.2023 | 26.03.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 10.08.2021 – 09.08.2022 | 09.02.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 10.08.2020 – 09.08.2021 | 11.11.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 10.08.2019 – 09.08.2020 | 17.05.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 10.08.2018 – 09.08.2019 | 28.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Ivan TširkovJuhatuse liige · alates 24.07.2013
- Olga TširkovaJuhatuse liige · alates 01.02.2018
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Olga BõkovaFüüsiline isik · 1 250 €
- Estwind engineering OÜJuriidiline isik · 11597231 · 1 250 €
Tegelikud kasusaajad
- Olga Bõkovaotsene osalus · alates 28.09.2020
Asutajad ja muud isikud
- Ivan TširkovAsutaja · 2 500 € · 24.07.2013
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 73121Reklaami vahendamine meedias Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10185644 / 11 01.06.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.06.2026 |
||
| Ä 10185644 / M5 25.05.2026 |
Korraldav määrus | 01.06.2026 | Puudused kõrvaldatud 01.06.2026 |
|
| Ä 10185644 / M4 17.03.2026 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 20.06.2026 | Puudused kõrvaldatud 27.03.2026 |
|
| Ä 10185644 / M3 12.03.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 15.06.2024 | Puudused kõrvaldatud 28.03.2024 |
|
| Ä 10185644 / 10 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 10185644 / 9 13.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.10.2020 |
||
| Ä 10185644 / 8 14.05.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.05.2019 |
||
| Ä 10185644 / 7 01.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.02.2018 |
||
| Ä 10185644 / 6 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 10185644 / 5 06.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.12.2017 |
||
| Ä 10185644 / M2 14.03.2016 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 15.09.2016 | Puudused kõrvaldatud 01.06.2016 |
|
| Ä 10185644 / 4 14.01.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.01.2016 |
||
| Ä 10185644 / 3 16.03.2015 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 16.03.2015 |
||
| Ä 10185644 / 2 18.10.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.10.2013 |
||
| Ä 10185644 / M1 09.10.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 24.10.2013 | Puudused kõrvaldatud 18.10.2013 |
|
| Ä 10185644 24.07.2013 |
Esmakanne | Jõustunud 24.07.2013 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes