Strop Ehitus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12481134 OÜ Tallinn Registreeritud 29.05.2013
Võrdle

Strop Ehitus OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12481134, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 609 € ja töötajaid .

Käive
7 609 €
↑ 101,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 032 €
↑ 59,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 254 €
↑ 18,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 7 609 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Müügitulu · 2025 26 817 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 8,2 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 7 609 € · +101,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 6 178 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 680 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 4 816 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 432 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 5 070 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 280 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 6 248 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 9 859 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 6 030 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 900 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 3 776 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 609 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·2605 00010 00015 00020 00025 0002024 IV kv Ettevõte: 5 070 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 5 280 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 248 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 9 859 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 6 030 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 3 900 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 776 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 7 609 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 032 € · +59,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 140 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 855 €2024 II kv Ettevõte: 1 860 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 865 €2024 IV kv Ettevõte: 3 494 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 189 €2025 II kv Ettevõte: 2 227 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 307 €2025 IV kv Ettevõte: 3 739 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 136 €2026 II kv Ettevõte: 1 906 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 032 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 494 €2025 I kv Ettevõte: 2 189 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 227 €2025 III kv Ettevõte: 3 307 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 739 €2026 I kv Ettevõte: 2 136 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 906 €2026 III kv Ettevõte: 3 032 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 7 609 3 032 1 254 —
2026 II kv 3 776 1 906 1 059 —
2026 I kv 3 900 2 136 1 204 —
2025 IV kv 6 030 3 739 1 091 —
2025 III kv 9 859 3 307 1 175 —
2025 II kv 6 248 2 227 1 175 —
2025 I kv 5 280 2 189 1 119 —
2024 IV kv 5 070 3 494 1 407 —
2024 III kv 8 432 2 865 1 008 —
2024 II kv 4 816 1 860 1 008 —
2024 I kv 4 680 1 855 970 —
2023 IV kv 6 178 2 140 895 —
2023 III kv 7 431 2 157 895 —
2023 II kv 5 168 1 692 863 —
2023 I kv 6 718 3 663 1 185 —
2022 IV kv 6 452 1 966 829 —
2022 III kv 5 537 1 792 829 —
2022 II kv 5 426 3 483 1 186 —
2022 I kv 7 178 2 222 829 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 26 817 € · +13,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 40 001 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 36 659 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 30 715 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 26 565 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 23 495 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 23 598 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 26 817 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 40 001 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 36 659 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 30 715 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 26 565 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 23 495 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 23 598 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 26 817 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 194 € · −26,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 59% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -23 512 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 15 480 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: 12 328 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 7 262 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: 2 369 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 2 992 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: 2 194 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -23 512 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 15 480 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: 12 328 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 7 262 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: 2 369 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 2 992 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: 2 194 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 8,2 % · −4,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
-75-50-25025502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -58,8 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 40,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 27,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: 8,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-75-50-25025502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -58,8 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 40,1 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 27,3 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 12,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: 8,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 17 550 € · −11,6% võrreldes 2024
010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 7 560 €20192020 Ettevõte: 21 445 €20202021 Ettevõte: 26 260 €20212022 Ettevõte: 26 791 €20222023 Ettevõte: 22 029 €20232024 Ettevõte: 19 863 €20242025 Ettevõte: 17 550 €2025010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 7 560 €20192020 Ettevõte: 21 445 €2021 Ettevõte: 26 260 €20212022 Ettevõte: 26 791 €2023 Ettevõte: 22 029 €20232024 Ettevõte: 19 863 €2025 Ettevõte: 17 550 €2025
Omakapital, € 2025: 15 643 € · −13,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 514 €20192020 Ettevõte: 19 995 €20202021 Ettevõte: 24 942 €20212022 Ettevõte: 24 846 €20222023 Ettevõte: 20 428 €20232024 Ettevõte: 18 009 €20242025 Ettevõte: 15 643 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 514 €20192020 Ettevõte: 19 995 €2021 Ettevõte: 24 942 €20212022 Ettevõte: 24 846 €2023 Ettevõte: 20 428 €20232024 Ettevõte: 18 009 €2025 Ettevõte: 15 643 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 26 817 2 194 13 175 17 550 15 643 1
2024 23 598 2 992 11 697 19 863 18 009 1
2023 23 495 2 369 10 532 22 029 20 428 1
2022 26 565 7 262 9 414 26 791 24 846 1
2021 30 715 12 328 9 321 26 260 24 942 1
2020 36 659 15 480 9 321 21 445 19 995 1
2019 40 001 -23 512 8 618 7 560 4 514 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
8,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
12,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
89,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
10,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
9,20
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
26 817 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 098 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 15.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 02.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 25.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 23.03.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 10.03.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 05.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43999Muud eriehitustööd Põhitegevus
  • 77321Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10183605 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10183605 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 10183605 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 10183605 / 2
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10183605
29.05.2013
Esmakanne Jõustunud
29.05.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes