Roil Energie OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12475820
OÜ Tallinn Registreeritud 20.05.2013
Võrdle
Roil Energie OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12475820, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid 1.
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 14 000 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 5 000 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 10 000 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 10 000 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 I kv: 0 € · tegevusala mediaan 2 089 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 1 153 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 153 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 2 €
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 IV kv
Ettevõte: 1 153 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 153 € 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 € 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: 1 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 € 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 € 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: 2 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 105 100 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 260 000 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 5 000 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 105 100 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 260 000 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 5 000 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -15 852 € · −200,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-100 000 -50 000 0 50 000 100 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -5 933 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: -177 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 6 935 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 97 690 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: -50 579 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 15 842 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: -15 852 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -100 000 -50 000 0 50 000 100 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -5 933 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: -177 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 6 935 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 97 690 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: -50 579 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 15 842 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: -15 852 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 316,8 % · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 6,6 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 37,6 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 316,8 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 6,6 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 37,6 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 316,8 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 351 018 € · −4,3% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 313 508 € 2019 2020
Ettevõte: 313 271 € 2020 2021
Ettevõte: 307 406 € 2021 2022
Ettevõte: 401 615 € 2022 2023
Ettevõte: 353 456 € 2023 2024
Ettevõte: 366 869 € 2024 2025
Ettevõte: 351 018 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 313 508 € 2019 2020
Ettevõte: 313 271 € 2021
Ettevõte: 307 406 € 2021 2022
Ettevõte: 401 615 € 2023
Ettevõte: 353 456 € 2023 2024
Ettevõte: 366 869 € 2025
Ettevõte: 351 018 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 351 006 € · −4,3% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 297 148 € 2019 2020
Ettevõte: 296 971 € 2020 2021
Ettevõte: 303 906 € 2021 2022
Ettevõte: 401 596 € 2022 2023
Ettevõte: 351 017 € 2023 2024
Ettevõte: 366 859 € 2024 2025
Ettevõte: 351 006 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 297 148 € 2019 2020
Ettevõte: 296 971 € 2021
Ettevõte: 303 906 € 2021 2022
Ettevõte: 401 596 € 2023
Ettevõte: 351 017 € 2023 2024
Ettevõte: 366 859 € 2025
Ettevõte: 351 006 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
29.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
17.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
19.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
28.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
22.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
25.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
29.09.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46121 Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes