HS Viimistlus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12468346
OÜ Reola küla Registreeritud 06.05.2013
Võrdle
HS Viimistlus OÜ (OÜ), Reola küla, registrikood 12468346, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 604 € ja töötajaid 1.
Käive
8 604 €
↓ 52,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
525 €
↑ 4,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43
Käive · 2026 III kv 8 604 €
parem kui 25% ettevõtetel
tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
Tööjõumaksud töötaja kohta 525 €
parem kui 13% ettevõtetel
tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
Müügitulu · 2025 23 768 €
parem kui 40% ettevõtetel
tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
Puhasrentaablus · 2025 -153,0 %
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 8 604 € · −52,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2023 IV kv
Ettevõte: 9 720 €
Tegevusala mediaan: 23 403 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 10 670 €
Tegevusala mediaan: 16 922 € 2024 II kv
Ettevõte: 18 835 €
Tegevusala mediaan: 18 660 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 2 522 €
Tegevusala mediaan: 21 547 € 2024 IV kv
Ettevõte: 9 385 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 16 872 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 700 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 558 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 22 987 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € 2026 II kv
Ettevõte: 18 069 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 8 604 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 25 000 2024 IV kv
Ettevõte: 9 385 €
Tegevusala mediaan: 23 300 € 2025 I kv
Ettevõte: 16 872 €
Tegevusala mediaan: 17 914 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 700 €
Tegevusala mediaan: 20 215 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 22 700 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 558 €
Tegevusala mediaan: 23 111 € 2026 I kv
Ettevõte: 22 987 €
Tegevusala mediaan: 17 425 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 18 069 €
Tegevusala mediaan: 20 462 € 2026 III kv
Ettevõte: 8 604 €
Tegevusala mediaan: 23 017 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 525 € · +4,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2023 IV kv
Ettevõte: 665 €
Tegevusala mediaan: 1 123 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 910 €
Tegevusala mediaan: 1 105 € 2024 II kv
Ettevõte: 963 €
Tegevusala mediaan: 1 083 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 141 € 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 178 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 177 € 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 194 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 11 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € 2026 II kv
Ettevõte: 503 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 525 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 0 500 1 000 1 500 2024 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 178 € 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 177 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 194 € 2025 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 250 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 270 € 2026 I kv
Ettevõte: 11 €
Tegevusala mediaan: 1 202 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 503 €
Tegevusala mediaan: 1 197 € 2026 III kv
Ettevõte: 525 €
Tegevusala mediaan: 1 236 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: — 2024 IV kv
Ettevõte: — IV·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2025 II kv
Ettevõte: — II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: — 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2025 II kv
Ettevõte: — 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 €
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 541 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 523 € 2024 II kv
Ettevõte: 3 579 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 0 € 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 666 € 2025 II kv
Ettevõte: 832 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 € 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 179 € 2026 II kv
Ettevõte: 0 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 2024 IV kv
Ettevõte: 0 € 2025 I kv
Ettevõte: 666 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 832 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 0 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 179 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 0 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 23 768 € · −38,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 48 597 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 55 358 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2020 2021
Ettevõte: 150 497 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 89 166 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2022 2023
Ettevõte: 40 060 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 38 711 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2024 2025
Ettevõte: 23 768 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 48 597 €
Tegevusala mediaan: 37 051 € 2019 2020
Ettevõte: 55 358 €
Tegevusala mediaan: 33 953 € 2021
Ettevõte: 150 497 €
Tegevusala mediaan: 35 073 € 2021 2022
Ettevõte: 89 166 €
Tegevusala mediaan: 37 940 € 2023
Ettevõte: 40 060 €
Tegevusala mediaan: 35 936 € 2023 2024
Ettevõte: 38 711 €
Tegevusala mediaan: 35 372 € 2025
Ettevõte: 23 768 €
Tegevusala mediaan: 37 328 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -36 362 € · −403,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 8 014 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: 12 122 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2020 2021
Ettevõte: 36 645 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: -9 788 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2022 2023
Ettevõte: -3 127 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: -7 228 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2024 2025
Ettevõte: -36 362 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 8 014 €
Tegevusala mediaan: 1 030 € 2019 2020
Ettevõte: 12 122 €
Tegevusala mediaan: 507 € 2021
Ettevõte: 36 645 €
Tegevusala mediaan: 785 € 2021 2022
Ettevõte: -9 788 €
Tegevusala mediaan: 823 € 2023
Ettevõte: -3 127 €
Tegevusala mediaan: 581 € 2023 2024
Ettevõte: -7 228 €
Tegevusala mediaan: 432 € 2025
Ettevõte: -36 362 €
Tegevusala mediaan: 561 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -153,0 % · −134,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200 -150 -100 -50 0 50 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 16,5 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: 21,9 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2020 2021
Ettevõte: 24,3 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: -11,0 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2022 2023
Ettevõte: -7,8 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: -18,7 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2024 2025
Ettevõte: -153,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 -200 -150 -100 -50 0 50 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 16,5 %
Tegevusala mediaan: 5,3 % 2019 2020
Ettevõte: 21,9 %
Tegevusala mediaan: 4,1 % 2021
Ettevõte: 24,3 %
Tegevusala mediaan: 4,7 % 2021 2022
Ettevõte: -11,0 %
Tegevusala mediaan: 4,8 % 2023
Ettevõte: -7,8 %
Tegevusala mediaan: 4,4 % 2023 2024
Ettevõte: -18,7 %
Tegevusala mediaan: 3,4 % 2025
Ettevõte: -153,0 %
Tegevusala mediaan: 3,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 3 680 € · +351,5% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 60 000 € 2020 2021
Ettevõte: 59 281 € 2021 2022
Ettevõte: 20 066 € 2022 2023
Ettevõte: 15 873 € 2023 2024
Ettevõte: 815 € 2024 2025
Ettevõte: 3 680 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 60 000 € 2021
Ettevõte: 59 281 € 2021 2022
Ettevõte: 20 066 € 2023
Ettevõte: 15 873 € 2023 2024
Ettevõte: 815 € 2025
Ettevõte: 3 680 € 2025
Omakapital , € 2025: -33 862 € · −1 419,8% võrreldes 2024
-40 000 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 38 700 € 2020 2021
Ettevõte: 59 281 € 2021 2022
Ettevõte: 20 066 € 2022 2023
Ettevõte: 15 873 € 2023 2024
Ettevõte: -2 228 € 2024 2025
Ettevõte: -33 862 € 2025 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 2 500 € 2019 2020
Ettevõte: 38 700 € 2021
Ettevõte: 59 281 € 2021 2022
Ettevõte: 20 066 € 2023
Ettevõte: 15 873 € 2023 2024
Ettevõte: -2 228 € 2025
Ettevõte: -33 862 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
27.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
29.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
19.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
04.07.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
15.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
28.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
05.04.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes