Sauger Finance OÜ (OÜ), Peri küla, registrikood 12463060, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0%võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74
Käive, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 €
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal
Käive, €
Riiklikud maksud, €
Tööjõumaksud, €
Töötajad
2026 III kv
—
—
—
—
2026 II kv
260
—
—
—
2026 I kv
56
—
—
—
2025 IV kv
—
—
—
—
2025 III kv
—
—
—
—
2025 II kv
—
—
—
—
2025 I kv
345
76
—
—
2024 IV kv
—
—
—
—
2024 III kv
—
298
334
—
2024 II kv
—
—
—
—
2024 I kv
—
—
—
—
2023 IV kv
570
114
—
—
2023 III kv
—
—
—
—
2023 II kv
—
—
—
—
2023 I kv
—
—
—
—
2022 IV kv
300
795
822
—
2022 III kv
300
794
822
1
2022 II kv
—
245
274
1
2022 I kv
—
—
—
—
Majandusnäitajad aastate kaupa
2015 – 2024
Müügitulu, € 2024: 345 € · −39,5% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 6 500 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum, € 2024: 11 € · −98,1% võrreldes 2023 · tegevusala mediaan 183 € · parem kui 44% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad, € 2024: 11 516 € · +665,2% võrreldes 2023Omakapital, € 2024: 1 516 € · +0,7% võrreldes 2023Töötajad2024: 1 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
Ettevõte
Tegevusala mediaan
Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta
Müügitulu, €
Aruandeaasta kasum, €
Tööjõukulud, €
Varad, €
Omakapital, €
Töötajad
2024
345
11
334
11 516
1 516
1
2023
570
570
0
1 505
1 505
0
2022
600
-1 325
1 919
935
935
1
2021
0
0
0
2 260
2 260
0
2020
0
-240
240
2 260
2 260
0
2019
0
0
0
2 500
2 500
0
2018
—
—
—
—
—
0
2017
—
—
—
—
—
0
2016
—
—
—
—
—
0
2015
—
—
—
—
—
0
2014
—
—
—
—
—
0
2013
—
—
—
—
—
0
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Puhasrentaablus
3,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
13,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
86,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
345 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
28 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)