Move Viimistlus OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12459962 OÜ Saue linn Registreeritud 23.04.2013
Võrdle

Move Viimistlus OÜ (OÜ), Saue linn, registrikood 12459962, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 186 € ja töötajaid .

Käive
186 €
↓ 97,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 186 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Müügitulu · 2025 16 152 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 40,3 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 186 € · −97,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 2 083 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 187 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 237 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 137 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 385 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 890 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 1 266 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 403 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 7 560 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 068 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 7 599 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 186 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 385 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 1 890 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 266 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 3 403 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 7 560 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 2 068 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 7 599 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 186 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 1 426 € · +1 232,7% võrreldes 2026 I kv
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 326 €IV·232024 I kv Ettevõte: 27 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 422 €2024 IV kv Ettevõte: 58 €IV·242025 I kv Ettevõte: 416 €2025 II kv Ettevõte: 241 €II·252025 III kv Ettevõte: 502 €2025 IV kv Ettevõte: 1 153 €IV·252026 I kv Ettevõte: 107 €2026 II kv Ettevõte: 1 426 €II·262026 III kv Ettevõte: —III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 58 €2025 I kv Ettevõte: 416 €I·252025 II kv Ettevõte: 241 €2025 III kv Ettevõte: 502 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 153 €2026 I kv Ettevõte: 107 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 426 €2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 186 — — —
2026 II kv 7 599 1 426 — —
2026 I kv 2 068 107 — —
2025 IV kv 7 560 1 153 — —
2025 III kv 3 403 502 — —
2025 II kv 1 266 241 — —
2025 I kv 1 890 416 — —
2024 IV kv 385 58 — —
2024 III kv 2 137 422 — —
2024 II kv 237 — — —
2024 I kv 187 27 — —
2023 IV kv 2 083 326 — —
2023 III kv 240 — — —
2023 II kv 397 72 — —
2023 I kv 240 48 — —
2022 IV kv 265 21 — —
2022 III kv 2 865 55 — —
2022 II kv 407 19 — —
2022 I kv 3 223 614 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 16 152 € · +453,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 26 674 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 13 925 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 7 248 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 3 642 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 3 025 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 916 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 16 152 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 26 674 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 13 925 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 7 248 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 3 642 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 3 025 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 2 916 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 16 152 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 6 511 € · +540,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 71% tegevusala ettevõtetel
-4 000-2 00002 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 922 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -2 097 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 2 958 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -1 645 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 945 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 1 016 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 6 511 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-4 000-2 00002 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 922 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -2 097 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 2 958 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: -1 645 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 945 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 1 016 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 6 511 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 40,3 % · +5,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-60-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -15,1 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -45,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 34,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 40,3 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-60-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,2 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -15,1 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 40,8 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: -45,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 31,2 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 34,8 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 40,3 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 11 011 € · +150,3% võrreldes 2024
02 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 865 €20192020 Ettevõte: 1 091 €20202021 Ettevõte: 4 749 €20212022 Ettevõte: 2 505 €20222023 Ettevõte: 3 463 €20232024 Ettevõte: 4 400 €20242025 Ettevõte: 11 011 €202502 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 865 €20192020 Ettevõte: 1 091 €2021 Ettevõte: 4 749 €20212022 Ettevõte: 2 505 €2023 Ettevõte: 3 463 €20232024 Ettevõte: 4 400 €2025 Ettevõte: 11 011 €2025
Omakapital, € 2025: 10 903 € · +148,2% võrreldes 2024
-5 00005 00010 00015 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: -2 047 €20192020 Ettevõte: -4 144 €20202021 Ettevõte: 4 075 €20212022 Ettevõte: 2 431 €20222023 Ettevõte: 3 375 €20232024 Ettevõte: 4 392 €20242025 Ettevõte: 10 903 €2025-5 00005 00010 00015 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: -2 047 €20192020 Ettevõte: -4 144 €2021 Ettevõte: 4 075 €20212022 Ettevõte: 2 431 €2023 Ettevõte: 3 375 €20232024 Ettevõte: 4 392 €2025 Ettevõte: 10 903 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 16 152 6 511 0 11 011 10 903 0
2024 2 916 1 016 0 4 400 4 392 0
2023 3 025 945 0 3 463 3 375 0
2022 3 642 -1 645 0 2 505 2 431 0
2021 7 248 2 958 0 4 749 4 075 0
2020 13 925 -2 097 0 1 091 -4 144 0
2019 26 674 1 922 4 249 865 -2 047 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
40,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
59,7 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
59,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
1,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
101,95
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 28.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10182029 / 8
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10182029 / 7
04.11.2021
Muutmiskanne Jõustunud
04.11.2021
PDF
Ä 10182029 / M3
19.10.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.11.2021 Puudused kõrvaldatud
04.11.2021
PDF
Ä 10182029 / M2
16.07.2021
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 12.01.2022 Puudused kõrvaldatud
31.12.2021
PDF
Ä 10182029 / 6
21.01.2021
Muutmiskanne Jõustunud
21.01.2021
PDF
Ä 10182029 / M1
19.01.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 03.02.2021 Puudused kõrvaldatud
21.01.2021
PDF
Ä 10182029 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10182029 / 4
04.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
04.01.2018
PDF
Ä 10182029 / 3
06.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2017
PDF
Ä 10182029 / 2
06.12.2016
Muutmiskanne Jõustunud
06.12.2016
PDF
Ä 10182029
23.04.2013
Esmakanne Jõustunud
23.04.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes