Piercing Club OÜ
Piercing Club OÜ (OÜ), Lindi küla, registrikood 12451819, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Jaemüük posti või Interneti teel. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 0 € ja töötajaid 0.
2020 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2020 0 €parem kui 5% ettevõteteltegevusala mediaan 21 390 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 773
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 | 0 | 2 902 | 2 902 | 0 |
| 2023 | — | 0 | — | 2 902 | 2 902 | 0 |
| 2022 | — | 0 | — | 2 902 | 2 902 | 0 |
| 2021 | — | -12 | — | 2 902 | 2 902 | 0 |
| 2020 | 0 | -12 | — | 2 914 | 2 914 | 0 |
| 2019 | — | 0 | — | 2 926 | 2 926 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 05.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 15.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 18.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 18.07.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 01.12.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Ave EhasaluJuhatuse liige · alates 10.04.2013
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Ave EhasaluFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Ave Ehasaluotsene osalus · alates 19.10.2018
Asutajad ja muud isikud
- Ave EhasaluAsutaja · 2 500 € · 09.04.2013
Tegevusalad (EMTAK)
- 47911Jaemüük posti või Interneti teel Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 30051080 / 7 02.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.09.2023 |
||
| Ä 30051080 / 6 08.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.04.2021 |
||
| Ä 30051080 / 5 13.02.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.02.2018 |
||
| Ä 30051080 / 4 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 30051080 / 3 05.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.12.2017 |
||
| Ä 30051080 / 2 13.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.09.2016 |
||
| Ä 30051080 / M1 04.08.2016 |
Korraldav määrus | 03.09.2016 | Jõustunud 04.08.2016 |
|
| Ä 30051080 10.04.2013 |
Esmakanne | Jõustunud 10.04.2013 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes