Home For Soul OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12438546 OÜ Tallinn Registreeritud 14.03.2013
Võrdle

Home For Soul OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12438546, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sisekujundus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 12 159 € ja töötajaid 1.

Käive
12 159 €
↓ 30,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 853 €
↓ 71,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus · EMTAK 74

  • Käive · 2026 III kv 12 159 €
    tegevusala mediaan 9 242 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 536
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 0 €
    tegevusala mediaan 1 194 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 746
  • Müügitulu · 2025 44 314 €
    tegevusala mediaan 6 586 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 527
  • Puhasrentaablus · 2025 -62,1 %
    tegevusala mediaan 10,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 370

Maksud ja käive

2024 II kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 12 159 € · −30,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 9 242 € · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 986 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 848 € Tegevusala mediaan: 8 842 €III·242024 IV kv Ettevõte: 16 618 € Tegevusala mediaan: 9 244 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 170 € Tegevusala mediaan: 8 763 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 928 € Tegevusala mediaan: 9 000 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 886 € Tegevusala mediaan: 8 656 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 204 € Tegevusala mediaan: 9 635 €IV·252026 I kv Ettevõte: 9 903 € Tegevusala mediaan: 8 777 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 437 € Tegevusala mediaan: 9 058 €II·262026 III kv Ettevõte: 12 159 € Tegevusala mediaan: 9 242 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 16 618 € Tegevusala mediaan: 9 244 €2025 I kv Ettevõte: 13 170 € Tegevusala mediaan: 8 763 €I·252025 II kv Ettevõte: 5 928 € Tegevusala mediaan: 9 000 €2025 III kv Ettevõte: 12 886 € Tegevusala mediaan: 8 656 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 204 € Tegevusala mediaan: 9 635 €2026 I kv Ettevõte: 9 903 € Tegevusala mediaan: 8 777 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 437 € Tegevusala mediaan: 9 058 €2026 III kv Ettevõte: 12 159 € Tegevusala mediaan: 9 242 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 194 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 040 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 969 € Tegevusala mediaan: 1 017 €III·242024 IV kv Ettevõte: 3 013 € Tegevusala mediaan: 1 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 979 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 096 € Tegevusala mediaan: 1 126 €II·252025 III kv Ettevõte: 3 975 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 585 € Tegevusala mediaan: 1 136 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 661 € Tegevusala mediaan: 1 132 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 387 € Tegevusala mediaan: 1 132 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 194 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 013 € Tegevusala mediaan: 1 008 €2025 I kv Ettevõte: 3 979 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 096 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 III kv Ettevõte: 3 975 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 585 € Tegevusala mediaan: 1 136 €2026 I kv Ettevõte: 3 661 € Tegevusala mediaan: 1 132 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 387 € Tegevusala mediaan: 1 132 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 1 194 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 1III·242024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 853 € · −71,1% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 3 814 €III·242024 IV kv Ettevõte: 3 969 €IV·242025 I kv Ettevõte: 7 006 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 660 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 049 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 589 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 128 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 420 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 853 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 3 969 €2025 I kv Ettevõte: 7 006 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 660 €2025 III kv Ettevõte: 5 049 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 589 €2026 I kv Ettevõte: 5 128 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 420 €2026 III kv Ettevõte: 1 853 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 12 159 1 853 — 1
2026 II kv 17 437 6 420 3 387 1
2026 I kv 9 903 5 128 3 661 1
2025 IV kv 5 204 3 589 3 585 1
2025 III kv 12 886 5 049 3 975 1
2025 II kv 5 928 3 660 3 096 1
2025 I kv 13 170 7 006 3 979 1
2024 IV kv 16 618 3 969 3 013 1
2024 III kv 8 848 3 814 3 969 1
2024 II kv — — — 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
0 €
Käive töötaja kohta kvartalis
12 159 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 44 314 € · −20,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 6 586 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 13 107 € Tegevusala mediaan: 6 976 €20192020 Ettevõte: 11 024 € Tegevusala mediaan: 6 206 €20202021 Ettevõte: 16 636 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 12 476 € Tegevusala mediaan: 6 917 €20222023 Ettevõte: 33 012 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 55 548 € Tegevusala mediaan: 6 500 €20242025 Ettevõte: 44 314 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 13 107 € Tegevusala mediaan: 6 976 €20192020 Ettevõte: 11 024 € Tegevusala mediaan: 6 206 €2021 Ettevõte: 16 636 € Tegevusala mediaan: 6 670 €20212022 Ettevõte: 12 476 € Tegevusala mediaan: 6 917 €2023 Ettevõte: 33 012 € Tegevusala mediaan: 6 395 €20232024 Ettevõte: 55 548 € Tegevusala mediaan: 6 500 €2025 Ettevõte: 44 314 € Tegevusala mediaan: 6 586 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -27 499 € · −2 622,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 107 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 147 € Tegevusala mediaan: 376 €20192020 Ettevõte: 942 € Tegevusala mediaan: 290 €20202021 Ettevõte: 3 226 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: 1 962 € Tegevusala mediaan: 251 €20222023 Ettevõte: 5 976 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 183 €20242025 Ettevõte: -27 499 € Tegevusala mediaan: 107 €2025-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 147 € Tegevusala mediaan: 376 €20192020 Ettevõte: 942 € Tegevusala mediaan: 290 €2021 Ettevõte: 3 226 € Tegevusala mediaan: 454 €20212022 Ettevõte: 1 962 € Tegevusala mediaan: 251 €2023 Ettevõte: 5 976 € Tegevusala mediaan: 219 €20232024 Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 183 €2025 Ettevõte: -27 499 € Tegevusala mediaan: 107 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -62,1 % · −64,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,4 % · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: 8,5 % Tegevusala mediaan: 14,5 %20202021 Ettevõte: 19,4 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: 15,7 % Tegevusala mediaan: 12,9 %20222023 Ettevõte: 18,1 % Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20242025 Ettevõte: -62,1 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025-80-60-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 13,6 %20192020 Ettevõte: 8,5 % Tegevusala mediaan: 14,5 %2021 Ettevõte: 19,4 % Tegevusala mediaan: 16,1 %20212022 Ettevõte: 15,7 % Tegevusala mediaan: 12,9 %2023 Ettevõte: 18,1 % Tegevusala mediaan: 13,2 %20232024 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2025 Ettevõte: -62,1 % Tegevusala mediaan: 10,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 44 176 € · −25,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 754 €20192020 Ettevõte: 14 513 €20202021 Ettevõte: 18 185 €20212022 Ettevõte: 19 645 €20222023 Ettevõte: 25 655 €20232024 Ettevõte: 59 259 €20242025 Ettevõte: 44 176 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 754 €20192020 Ettevõte: 14 513 €2021 Ettevõte: 18 185 €20212022 Ettevõte: 19 645 €2023 Ettevõte: 25 655 €20232024 Ettevõte: 59 259 €2025 Ettevõte: 44 176 €2025
Omakapital, € 2025: -858 € · −103,2% võrreldes 2024
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 369 €20192020 Ettevõte: 14 310 €20202021 Ettevõte: 17 613 €20212022 Ettevõte: 19 575 €20222023 Ettevõte: 25 551 €20232024 Ettevõte: 26 641 €20242025 Ettevõte: -858 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 369 €20192020 Ettevõte: 14 310 €2021 Ettevõte: 17 613 €20212022 Ettevõte: 19 575 €2023 Ettevõte: 25 551 €20232024 Ettevõte: 26 641 €2025 Ettevõte: -858 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Muu kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 44 314 -27 499 34 262 44 176 -858 1
2024 55 548 1 090 22 461 59 259 26 641 1
2023 33 012 5 976 0 25 655 25 551 0
2022 12 476 1 962 0 19 645 19 575 0
2021 16 636 3 226 0 18 185 17 613 0
2020 11 024 942 0 14 513 14 310 0
2019 13 107 2 147 0 13 754 13 369 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-62,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-62,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-1,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
101,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,77
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
44 314 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 855 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 31.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.05.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 14.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 06.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 06.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 74131Sisekujundus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10180542 / 7
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10180542 / 6
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10180542 / 5
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 10180542 / 4
04.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
04.06.2015
PDF
Ä 10180542 / 3
23.05.2013
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
23.05.2013
PDF
Ä 10180542 / 2
16.05.2013
Muutmiskanne Jõustunud
16.05.2013
PDF
Ä 10180542
14.03.2013
Esmakanne Jõustunud
14.03.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes