Brandworks Baltics OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12410004 OÜ Tallinn Registreeritud 23.01.2013
Võrdle

Brandworks Baltics OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12410004, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 39 706 € ja töötajaid .

Käive
39 706 €
↑ 135,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 39 706 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2025 63 581 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 5,8 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 39 706 € · +135,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 28 881 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 25 124 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 37 719 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 67 390 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 26 994 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 27 008 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 17 445 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 18 453 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 3 027 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 478 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 16 840 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 39 706 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 26 994 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 27 008 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 445 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 18 453 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 027 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 14 478 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 16 840 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 39 706 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 333 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 0 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 7 €II·252025 III kv Ettevõte: 330 €2025 IV kv Ettevõte: 465 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 7 €2025 III kv Ettevõte: 330 €III·252025 IV kv Ettevõte: 465 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 39 706 — — —
2026 II kv 16 840 — — —
2026 I kv 14 478 — — —
2025 IV kv 3 027 465 — —
2025 III kv 18 453 330 — —
2025 II kv 17 445 7 — —
2025 I kv 27 008 — — —
2024 IV kv 26 994 — — —
2024 III kv 67 390 — — —
2024 II kv 37 719 — — —
2024 I kv 25 124 — — —
2023 IV kv 28 881 333 — —
2023 III kv 22 157 — — —
2023 II kv 89 855 — — —
2023 I kv 128 899 — — —
2022 IV kv 70 014 — — —
2022 III kv 179 947 3 229 3 367 —
2022 II kv 237 021 — 3 761 1
2022 I kv 159 955 3 410 3 596 3

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 63 581 € · −50,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 595 831 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 138 700 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 685 918 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 422 725 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 157 618 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 128 281 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 63 581 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 595 831 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 138 700 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 685 918 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 422 725 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 157 618 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 128 281 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 63 581 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 3 699 € · −52,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 62% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 770 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 22 013 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 21 980 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 22 075 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 9 001 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 7 818 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 3 699 € Tegevusala mediaan: 127 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 770 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 22 013 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 21 980 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 22 075 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 9 001 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 7 818 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 3 699 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 5,8 % · −0,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 63% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 5,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 6,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 469 152 € · −1,1% võrreldes 2024
02004006002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 449 754 €20192020 Ettevõte: 536 479 €20202021 Ettevõte: 528 437 €20212022 Ettevõte: 548 779 €20222023 Ettevõte: 495 156 €20232024 Ettevõte: 474 323 €20242025 Ettevõte: 469 152 €202502004006002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 449 754 €20192020 Ettevõte: 536 479 €2021 Ettevõte: 528 437 €20212022 Ettevõte: 548 779 €2023 Ettevõte: 495 156 €20232024 Ettevõte: 474 323 €2025 Ettevõte: 469 152 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 402 738 € · +0,9% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 316 152 €20192020 Ettevõte: 338 165 €20202021 Ettevõte: 360 145 €20212022 Ettevõte: 382 220 €20222023 Ettevõte: 391 221 €20232024 Ettevõte: 399 039 €20242025 Ettevõte: 402 738 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 316 152 €20192020 Ettevõte: 338 165 €2021 Ettevõte: 360 145 €20212022 Ettevõte: 382 220 €2023 Ettevõte: 391 221 €20232024 Ettevõte: 399 039 €2025 Ettevõte: 402 738 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 63 581 3 699 0 469 152 402 738 0
2024 128 281 7 818 0 474 323 399 039 0
2023 157 618 9 001 0 495 156 391 221 0
2022 422 725 22 075 24 293 548 779 382 220 2
2021 685 918 21 980 41 722 528 437 360 145 2
2020 1 138 700 22 013 39 645 536 479 338 165 2
2019 1 595 831 16 770 78 276 449 754 316 152 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
5,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
0,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
85,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
14,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,91
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 25.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46451Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10178518 / 12
21.10.2024
Muutmiskanne Jõustunud
21.10.2024
PDF
Ä 10178518 / 11
03.01.2024
Muutmiskanne Jõustunud
03.01.2024
PDF
Ä 10178518 / M2
29.12.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 01.02.2024 Puudused kõrvaldatud
03.01.2024
PDF
Ä 10178518 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10178518 / 9
02.01.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
02.01.2020
PDF
Ä 10178518 / 8
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10178518 / 7
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 10178518 / 6
24.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
24.04.2017
PDF
Ä 10178518 / 5
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10178518 / 4
01.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2014
PDF
Ä 10178518 / 3
26.05.2014
Muutmiskanne Jõustunud
26.05.2014
PDF
Ä 10178518 / 2
06.06.2013
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
06.06.2013
PDF
Ä 10178518 / M1
23.01.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 23.02.2013 Jõustunud
23.01.2013
PDF
Ä 10178518
23.01.2013
Esmakanne Jõustunud
23.01.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes