Räni Autoklaasid OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12406173 OÜ Räni alevik Registreeritud 16.01.2013
Võrdle

Räni Autoklaasid OÜ (OÜ), Räni alevik, registrikood 12406173, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mootorsõidukite remont ja hooldus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 72 142 € ja töötajaid 4.

Käive
72 142 €
↓ 1,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
17 147 €
↓ 1,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
7 936 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus · EMTAK 95

  • Käive · 2026 III kv 72 142 €
    tegevusala mediaan 16 222 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 418
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 984 €
    tegevusala mediaan 1 157 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 989
  • Müügitulu · 2025 244 488 €
    tegevusala mediaan 31 021 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 445
  • Puhasrentaablus · 2025 10,9 %
    tegevusala mediaan 1,2 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 095

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 72 142 € · −1,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 222 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 IV kv Ettevõte: 66 986 € Tegevusala mediaan: 18 662 €IV·232024 I kv Ettevõte: 63 145 € Tegevusala mediaan: 15 408 €2024 II kv Ettevõte: 73 106 € Tegevusala mediaan: 18 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 78 715 € Tegevusala mediaan: 16 730 €2024 IV kv Ettevõte: 73 945 € Tegevusala mediaan: 17 805 €IV·242025 I kv Ettevõte: 46 484 € Tegevusala mediaan: 15 146 €2025 II kv Ettevõte: 67 719 € Tegevusala mediaan: 17 157 €II·252025 III kv Ettevõte: 62 151 € Tegevusala mediaan: 15 724 €2025 IV kv Ettevõte: 68 936 € Tegevusala mediaan: 17 609 €IV·252026 I kv Ettevõte: 41 999 € Tegevusala mediaan: 14 571 €2026 II kv Ettevõte: 73 407 € Tegevusala mediaan: 17 461 €II·262026 III kv Ettevõte: 72 142 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26020 00040 00060 00080 0002024 IV kv Ettevõte: 73 945 € Tegevusala mediaan: 17 805 €2025 I kv Ettevõte: 46 484 € Tegevusala mediaan: 15 146 €I·252025 II kv Ettevõte: 67 719 € Tegevusala mediaan: 17 157 €2025 III kv Ettevõte: 62 151 € Tegevusala mediaan: 15 724 €III·252025 IV kv Ettevõte: 68 936 € Tegevusala mediaan: 17 609 €2026 I kv Ettevõte: 41 999 € Tegevusala mediaan: 14 571 €I·262026 II kv Ettevõte: 73 407 € Tegevusala mediaan: 17 461 €2026 III kv Ettevõte: 72 142 € Tegevusala mediaan: 16 222 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 984 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 157 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 304 € Tegevusala mediaan: 883 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 304 € Tegevusala mediaan: 915 €2024 II kv Ettevõte: 1 524 € Tegevusala mediaan: 1 002 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 850 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2024 IV kv Ettevõte: 1 955 € Tegevusala mediaan: 1 002 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 906 € Tegevusala mediaan: 1 047 €2025 II kv Ettevõte: 2 134 € Tegevusala mediaan: 1 106 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 260 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 2 260 € Tegevusala mediaan: 1 109 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 110 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 955 € Tegevusala mediaan: 1 002 €2025 I kv Ettevõte: 1 906 € Tegevusala mediaan: 1 047 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 134 € Tegevusala mediaan: 1 106 €2025 III kv Ettevõte: 2 260 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 260 € Tegevusala mediaan: 1 109 €2026 I kv Ettevõte: 2 076 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 110 €2026 III kv Ettevõte: 1 984 € Tegevusala mediaan: 1 157 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 17 147 € · −1,6% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 10 589 €IV·232024 I kv Ettevõte: 10 381 €2024 II kv Ettevõte: 13 511 €II·242024 III kv Ettevõte: 28 020 €2024 IV kv Ettevõte: 15 436 €IV·242025 I kv Ettevõte: 9 652 €2025 II kv Ettevõte: 16 100 €II·252025 III kv Ettevõte: 16 083 €2025 IV kv Ettevõte: 17 624 €IV·252026 I kv Ettevõte: 12 285 €2026 II kv Ettevõte: 17 420 €II·262026 III kv Ettevõte: 17 147 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 15 436 €2025 I kv Ettevõte: 9 652 €I·252025 II kv Ettevõte: 16 100 €2025 III kv Ettevõte: 16 083 €III·252025 IV kv Ettevõte: 17 624 €2026 I kv Ettevõte: 12 285 €I·262026 II kv Ettevõte: 17 420 €2026 III kv Ettevõte: 17 147 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 72 142 17 147 7 936 4
2026 II kv 73 407 17 420 7 936 4
2026 I kv 41 999 12 285 8 303 4
2025 IV kv 68 936 17 624 9 039 4
2025 III kv 62 151 16 083 9 039 4
2025 II kv 67 719 16 100 8 535 4
2025 I kv 46 484 9 652 7 624 4
2024 IV kv 73 945 15 436 7 818 4
2024 III kv 78 715 28 020 7 399 4
2024 II kv 73 106 13 511 6 096 4
2024 I kv 63 145 10 381 5 214 4
2023 IV kv 66 986 10 589 5 214 4
2023 III kv 87 288 14 784 6 027 4
2023 II kv 72 532 11 249 6 027 5
2023 I kv 50 127 10 244 6 266 5
2022 IV kv 60 674 10 552 6 743 5
2022 III kv 74 909 13 056 6 189 5
2022 II kv 71 289 11 649 5 973 5
2022 I kv 50 730 9 085 5 722 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
661 €
Käive töötaja kohta kvartalis
18 036 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 244 488 € · −13,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 31 021 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 279 147 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 200 373 € Tegevusala mediaan: 28 226 €20202021 Ettevõte: 235 957 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 256 360 € Tegevusala mediaan: 33 187 €20222023 Ettevõte: 281 840 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 282 006 € Tegevusala mediaan: 32 944 €20242025 Ettevõte: 244 488 € Tegevusala mediaan: 31 021 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 279 147 € Tegevusala mediaan: 31 418 €20192020 Ettevõte: 200 373 € Tegevusala mediaan: 28 226 €2021 Ettevõte: 235 957 € Tegevusala mediaan: 30 889 €20212022 Ettevõte: 256 360 € Tegevusala mediaan: 33 187 €2023 Ettevõte: 281 840 € Tegevusala mediaan: 32 644 €20232024 Ettevõte: 282 006 € Tegevusala mediaan: 32 944 €2025 Ettevõte: 244 488 € Tegevusala mediaan: 31 021 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 26 590 € · −52,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 188 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9 025 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: -9 675 € Tegevusala mediaan: 237 €20202021 Ettevõte: 20 969 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: 31 040 € Tegevusala mediaan: 411 €20222023 Ettevõte: 48 714 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 55 895 € Tegevusala mediaan: 285 €20242025 Ettevõte: 26 590 € Tegevusala mediaan: 188 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 9 025 € Tegevusala mediaan: 400 €20192020 Ettevõte: -9 675 € Tegevusala mediaan: 237 €2021 Ettevõte: 20 969 € Tegevusala mediaan: 334 €20212022 Ettevõte: 31 040 € Tegevusala mediaan: 411 €2023 Ettevõte: 48 714 € Tegevusala mediaan: 453 €20232024 Ettevõte: 55 895 € Tegevusala mediaan: 285 €2025 Ettevõte: 26 590 € Tegevusala mediaan: 188 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 10,9 % · −8,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,2 % · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
-5051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 1,5 %20202021 Ettevõte: 8,9 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20222023 Ettevõte: 17,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 19,8 % Tegevusala mediaan: 1,4 %20242025 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025-5051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,2 % Tegevusala mediaan: 1,9 %20192020 Ettevõte: -4,8 % Tegevusala mediaan: 1,5 %2021 Ettevõte: 8,9 % Tegevusala mediaan: 2,0 %20212022 Ettevõte: 12,1 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2023 Ettevõte: 17,3 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 19,8 % Tegevusala mediaan: 1,4 %2025 Ettevõte: 10,9 % Tegevusala mediaan: 1,2 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 350 649 € · +9,3% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 231 607 €20192020 Ettevõte: 219 799 €20202021 Ettevõte: 241 415 €20212022 Ettevõte: 275 913 €20222023 Ettevõte: 323 079 €20232024 Ettevõte: 320 676 €20242025 Ettevõte: 350 649 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 231 607 €20192020 Ettevõte: 219 799 €2021 Ettevõte: 241 415 €20212022 Ettevõte: 275 913 €2023 Ettevõte: 323 079 €20232024 Ettevõte: 320 676 €2025 Ettevõte: 350 649 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 342 118 € · +8,4% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 226 085 €20192020 Ettevõte: 216 410 €20202021 Ettevõte: 237 379 €20212022 Ettevõte: 268 419 €20222023 Ettevõte: 317 133 €20232024 Ettevõte: 315 528 €20242025 Ettevõte: 342 118 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 226 085 €20192020 Ettevõte: 216 410 €2021 Ettevõte: 237 379 €20212022 Ettevõte: 268 419 €2023 Ettevõte: 317 133 €20232024 Ettevõte: 315 528 €2025 Ettevõte: 342 118 €2025
Töötajad 2025: 4 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 1202502462018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste parandus ja hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 244 488 26 590 91 043 350 649 342 118 4
2024 282 006 55 895 77 395 320 676 315 528 4
2023 281 840 48 714 71 866 323 079 317 133 5
2022 256 360 31 040 74 928 275 913 268 419 5
2021 235 957 20 969 66 598 241 415 237 379 6
2020 200 373 -9 675 68 751 219 799 216 410 6
2019 279 147 9 025 104 532 231 607 226 085 6
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 5
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 6
2014 — — — — — 6
2013 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
10,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
7,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
7,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
2,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
41,10
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
61 122 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 897 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 16.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 15.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 14.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 15.02.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 95311Mootorsõidukite remont ja hooldus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20062753 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20062753 / 4
19.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
19.01.2018
PDF
Ä 20062753 / 3
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 20062753 / 2
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 20062753
16.01.2013
Esmakanne Jõustunud
16.01.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes