Mario Karro Kinnisvara OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12405328
OÜ Viljandi linn Registreeritud 15.01.2013
Võrdle
Mario Karro Kinnisvara OÜ (OÜ), Viljandi linn, registrikood 12405328, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kinnisvarateenuste vahendusteenus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 41 293 € ja töötajaid 0.
2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68
Müügitulu · 2025 41 293 €
parem kui 76% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
Puhasrentaablus · 2025 24,9 %
parem kui 67% ettevõtetel
tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043
Maksud ja käive
2022 I kv – 2026 II kv
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2022 I kv: 693 € · tegevusala mediaan 562 € · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 1 000 2022 I kv
Ettevõte: 693 €
Tegevusala mediaan: 562 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 566 € II·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 624 € I·23 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 712 € II·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 780 € I·25 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 828 € II·26 0 200 400 600 800 1 000 2022 I kv
Ettevõte: 693 €
Tegevusala mediaan: 562 € 2022 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 566 € II·22 2023 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 624 € 2024 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 712 € II·24 2025 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 780 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 828 € II·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2022 I kv: 1
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: 1 I·22 2022 II kv
Ettevõte: — II·22 2023 I kv
Ettevõte: — I·23 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2025 I kv
Ettevõte: — I·25 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2022 I kv
Ettevõte: 1 2022 II kv
Ettevõte: — II·22 2023 I kv
Ettevõte: — 2024 II kv
Ettevõte: — II·24 2025 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26
Riiklikud maksud , € 2026 II kv: 36 € · +20,0% võrreldes 2025 I kv
0 200 400 600 800 2022 I kv
Ettevõte: 616 € I·22 2022 II kv
Ettevõte: 630 € II·22 2023 I kv
Ettevõte: 14 € I·23 2024 II kv
Ettevõte: 30 € II·24 2025 I kv
Ettevõte: 30 € I·25 2026 II kv
Ettevõte: 36 € II·26 0 200 400 600 800 2022 I kv
Ettevõte: 616 € 2022 II kv
Ettevõte: 630 € II·22 2023 I kv
Ettevõte: 14 € 2024 II kv
Ettevõte: 30 € II·24 2025 I kv
Ettevõte: 30 € 2026 II kv
Ettevõte: 36 € II·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 41 293 € · −8,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 76% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 3 715 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2019 2020
Ettevõte: 23 515 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2020 2021
Ettevõte: 39 989 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 38 559 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2022 2023
Ettevõte: 41 906 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 45 330 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2024 2025
Ettevõte: 41 293 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 50 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 3 715 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2019 2020
Ettevõte: 23 515 €
Tegevusala mediaan: 10 586 € 2021
Ettevõte: 39 989 €
Tegevusala mediaan: 11 162 € 2021 2022
Ettevõte: 38 559 €
Tegevusala mediaan: 11 789 € 2023
Ettevõte: 41 906 €
Tegevusala mediaan: 12 224 € 2023 2024
Ettevõte: 45 330 €
Tegevusala mediaan: 12 853 € 2025
Ettevõte: 41 293 €
Tegevusala mediaan: 13 620 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: 10 271 € · −38,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
-20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2 811 €
Tegevusala mediaan: 205 € 2019 2020
Ettevõte: 13 219 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2020 2021
Ettevõte: 7 943 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: -14 580 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2022 2023
Ettevõte: -5 779 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 16 683 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2024 2025
Ettevõte: 10 271 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 -20 000 -10 000 0 10 000 20 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2 811 €
Tegevusala mediaan: 205 € 2019 2020
Ettevõte: 13 219 €
Tegevusala mediaan: 175 € 2021
Ettevõte: 7 943 €
Tegevusala mediaan: 251 € 2021 2022
Ettevõte: -14 580 €
Tegevusala mediaan: 161 € 2023
Ettevõte: -5 779 €
Tegevusala mediaan: 154 € 2023 2024
Ettevõte: 16 683 €
Tegevusala mediaan: 256 € 2025
Ettevõte: 10 271 €
Tegevusala mediaan: 283 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 24,9 % · −11,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
-50 -25 0 25 50 75 100 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 75,7 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2019 2020
Ettevõte: 56,2 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2020 2021
Ettevõte: 19,9 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: -37,8 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2022 2023
Ettevõte: -13,8 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 36,8 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2024 2025
Ettevõte: 24,9 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 -50 -25 0 25 50 75 100 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 75,7 %
Tegevusala mediaan: 5,7 % 2019 2020
Ettevõte: 56,2 %
Tegevusala mediaan: 5,6 % 2021
Ettevõte: 19,9 %
Tegevusala mediaan: 7,4 % 2021 2022
Ettevõte: -37,8 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2023
Ettevõte: -13,8 %
Tegevusala mediaan: 5,2 % 2023 2024
Ettevõte: 36,8 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025
Ettevõte: 24,9 %
Tegevusala mediaan: 5,9 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 48 414 € · −11,1% võrreldes 2024
0 20 000 40 000 60 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 8 512 € 2019 2020
Ettevõte: 21 767 € 2020 2021
Ettevõte: 31 915 € 2021 2022
Ettevõte: 27 226 € 2022 2023
Ettevõte: 36 910 € 2023 2024
Ettevõte: 54 468 € 2024 2025
Ettevõte: 48 414 € 2025 0 20 000 40 000 60 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 8 512 € 2019 2020
Ettevõte: 21 767 € 2021
Ettevõte: 31 915 € 2021 2022
Ettevõte: 27 226 € 2023
Ettevõte: 36 910 € 2023 2024
Ettevõte: 54 468 € 2025
Ettevõte: 48 414 € 2025
Omakapital , € 2025: 36 218 € · +39,6% võrreldes 2024
0 10 000 20 000 30 000 40 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 8 462 € 2019 2020
Ettevõte: 21 681 € 2020 2021
Ettevõte: 29 624 € 2021 2022
Ettevõte: 15 043 € 2022 2023
Ettevõte: 9 264 € 2023 2024
Ettevõte: 25 947 € 2024 2025
Ettevõte: 36 218 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 40 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 8 462 € 2019 2020
Ettevõte: 21 681 € 2021
Ettevõte: 29 624 € 2021 2022
Ettevõte: 15 043 € 2023
Ettevõte: 9 264 € 2023 2024
Ettevõte: 25 947 € 2025
Ettevõte: 36 218 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
09.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
25.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
05.09.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
09.09.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
01.02.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Tegelikud kasusaajad
Mario Karro kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 01.02.2021
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
68311 Kinnisvarateenuste vahendusteenus
Põhitegevus
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes