Ivorii Teenused OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12403329 OÜ Tallinn Registreeritud 10.01.2013
Võrdle

Ivorii Teenused OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12403329, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Raamatupidamine, maksualane nõustamine. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 32 365 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
1 177 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 249 €
↑ 0,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Juriidilised toimingud ja arvepidamine · EMTAK 69

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 249 €
    tegevusala mediaan 1 122 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 120
  • Müügitulu · 2025 32 365 €
    tegevusala mediaan 12 784 € · ettevõtteid tegevusalal: 8 416
  • Puhasrentaablus · 2025 2,8 %
    tegevusala mediaan 14,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 880

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 249 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 122 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 930 € Tegevusala mediaan: 957 €IV·232024 I kv Ettevõte: 971 € Tegevusala mediaan: 991 €2024 II kv Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 1 012 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 1 020 €2024 IV kv Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 1 032 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 1 085 €2025 II kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 115 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 145 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2026 II kv Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 096 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 053 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 I kv Ettevõte: 1 090 € Tegevusala mediaan: 1 085 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 115 €2025 III kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 109 € Tegevusala mediaan: 1 123 €2026 I kv Ettevõte: 1 145 € Tegevusala mediaan: 1 088 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 096 €2026 III kv Ettevõte: 1 249 € Tegevusala mediaan: 1 122 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 177 € · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 956 €IV·232024 I kv Ettevõte: 911 €2024 II kv Ettevõte: 1 059 €II·242024 III kv Ettevõte: 990 €2024 IV kv Ettevõte: 1 059 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 126 €2025 II kv Ettevõte: 1 044 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 044 €2025 IV kv Ettevõte: 1 082 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 178 €2026 II kv Ettevõte: 1 177 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 177 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 059 €2025 I kv Ettevõte: 1 126 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 044 €2025 III kv Ettevõte: 1 044 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 082 €2026 I kv Ettevõte: 1 178 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 177 €2026 III kv Ettevõte: 1 177 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 1 177 1 249 1
2026 II kv — 1 177 1 249 1
2026 I kv — 1 178 1 145 1
2025 IV kv — 1 082 1 109 1
2025 III kv — 1 044 1 109 1
2025 II kv — 1 044 1 109 1
2025 I kv — 1 126 1 090 1
2024 IV kv — 1 059 1 053 1
2024 III kv — 990 1 053 1
2024 II kv — 1 059 1 053 1
2024 I kv — 911 971 1
2023 IV kv — 956 930 1
2023 III kv — 872 930 1
2023 II kv — 872 930 1
2023 I kv — 960 933 1
2022 IV kv — 853 818 1
2022 III kv — 268 288 1
2022 II kv — 648 691 1
2022 I kv — 732 691 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
416 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 32 365 € · +38,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 784 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 689 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 13 961 € Tegevusala mediaan: 10 651 €20202021 Ettevõte: 18 136 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 25 888 € Tegevusala mediaan: 11 500 €20222023 Ettevõte: 25 724 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 23 412 € Tegevusala mediaan: 12 266 €20242025 Ettevõte: 32 365 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 689 € Tegevusala mediaan: 10 920 €20192020 Ettevõte: 13 961 € Tegevusala mediaan: 10 651 €2021 Ettevõte: 18 136 € Tegevusala mediaan: 10 862 €20212022 Ettevõte: 25 888 € Tegevusala mediaan: 11 500 €2023 Ettevõte: 25 724 € Tegevusala mediaan: 12 140 €20232024 Ettevõte: 23 412 € Tegevusala mediaan: 12 266 €2025 Ettevõte: 32 365 € Tegevusala mediaan: 12 784 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 922 € · +161,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 062 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
-2 000-1 00001 0002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 438 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: -1 283 € Tegevusala mediaan: 1 156 €20202021 Ettevõte: -827 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 1 042 €20222023 Ettevõte: -1 479 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -1 508 € Tegevusala mediaan: 987 €20242025 Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025-2 000-1 00001 0002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 438 € Tegevusala mediaan: 1 072 €20192020 Ettevõte: -1 283 € Tegevusala mediaan: 1 156 €2021 Ettevõte: -827 € Tegevusala mediaan: 1 164 €20212022 Ettevõte: 900 € Tegevusala mediaan: 1 042 €2023 Ettevõte: -1 479 € Tegevusala mediaan: 1 210 €20232024 Ettevõte: -1 508 € Tegevusala mediaan: 987 €2025 Ettevõte: 922 € Tegevusala mediaan: 1 062 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 2,8 % · +9,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 14,8 % · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: -9,2 % Tegevusala mediaan: 17,8 %20202021 Ettevõte: -4,6 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 16,2 %20222023 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %20242025 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5,0 % Tegevusala mediaan: 15,7 %20192020 Ettevõte: -9,2 % Tegevusala mediaan: 17,8 %2021 Ettevõte: -4,6 % Tegevusala mediaan: 17,9 %20212022 Ettevõte: 3,5 % Tegevusala mediaan: 16,2 %2023 Ettevõte: -5,7 % Tegevusala mediaan: 16,9 %20232024 Ettevõte: -6,4 % Tegevusala mediaan: 15,0 %2025 Ettevõte: 2,8 % Tegevusala mediaan: 14,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 99 797 € · +6,5% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 101 835 €20192020 Ettevõte: 102 892 €20202021 Ettevõte: 96 276 €20212022 Ettevõte: 103 954 €20222023 Ettevõte: 93 749 €20232024 Ettevõte: 93 749 €20242025 Ettevõte: 99 797 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 101 835 €20192020 Ettevõte: 102 892 €2021 Ettevõte: 96 276 €20212022 Ettevõte: 103 954 €2023 Ettevõte: 93 749 €20232024 Ettevõte: 93 749 €2025 Ettevõte: 99 797 €2025
Omakapital, € 2025: 3 672 € · +33,5% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 6 927 €20192020 Ettevõte: 5 644 €20202021 Ettevõte: 4 817 €20212022 Ettevõte: 5 717 €20222023 Ettevõte: 4 238 €20232024 Ettevõte: 2 750 €20242025 Ettevõte: 3 672 €202502 0004 0006 0008 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 6 927 €20192020 Ettevõte: 5 644 €2021 Ettevõte: 4 817 €20212022 Ettevõte: 5 717 €2023 Ettevõte: 4 238 €20232024 Ettevõte: 2 750 €2025 Ettevõte: 3 672 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Juriidilised toimingud ja arvepidamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 32 365 922 14 450 99 797 3 672 1
2024 23 412 -1 508 14 082 93 749 2 750 1
2023 25 724 -1 479 9 600 93 749 4 238 1
2022 25 888 900 9 089 103 954 5 717 1
2021 18 136 -827 8 127 96 276 4 817 1
2020 13 961 -1 283 7 000 102 892 5 644 1
2019 8 689 438 5 524 101 835 6 927 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
2,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
25,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
3,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
96,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,19
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
32 365 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 204 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 03.08.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 16.09.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 69202Raamatupidamine, maksualane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10178055 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10178055 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10178055 / 3
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 10178055 / 2
29.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
29.09.2016
PDF
Ä 10178055
10.01.2013
Esmakanne Jõustunud
10.01.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes