OÜ Ramise Katus

Registrisse kantud Registrikood 12399450 OÜ Pärnu linn Registreeritud 04.01.2013
Võrdle

OÜ Ramise Katus (OÜ), Pärnu linn, registrikood 12399450, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud eriehitustööd. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 44 226 € ja töötajaid 3.

Käive
44 226 €
↑ 27,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
10 032 €
↑ 65,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 792 €
↑ 13,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Eriehitustööd · EMTAK 43

  • Käive · 2026 III kv 44 226 €
    tegevusala mediaan 23 017 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 974
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 264 €
    tegevusala mediaan 1 236 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 958
  • Müügitulu · 2025 113 941 €
    tegevusala mediaan 37 328 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 311
  • Puhasrentaablus · 2025 -6,5 %
    tegevusala mediaan 3,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 588

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 44 226 € · +27,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 23 017 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 49 158 € Tegevusala mediaan: 23 403 €IV·232024 I kv Ettevõte: 34 891 € Tegevusala mediaan: 16 922 €2024 II kv Ettevõte: 114 924 € Tegevusala mediaan: 18 660 €II·242024 III kv Ettevõte: 24 046 € Tegevusala mediaan: 21 547 €2024 IV kv Ettevõte: 74 234 € Tegevusala mediaan: 23 300 €IV·242025 I kv Ettevõte: 22 443 € Tegevusala mediaan: 17 914 €2025 II kv Ettevõte: 15 543 € Tegevusala mediaan: 20 215 €II·252025 III kv Ettevõte: 50 514 € Tegevusala mediaan: 22 700 €2025 IV kv Ettevõte: 34 231 € Tegevusala mediaan: 23 111 €IV·252026 I kv Ettevõte: 14 425 € Tegevusala mediaan: 17 425 €2026 II kv Ettevõte: 34 604 € Tegevusala mediaan: 20 462 €II·262026 III kv Ettevõte: 44 226 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·260204060802024 IV kv Ettevõte: 74 234 € Tegevusala mediaan: 23 300 €2025 I kv Ettevõte: 22 443 € Tegevusala mediaan: 17 914 €I·252025 II kv Ettevõte: 15 543 € Tegevusala mediaan: 20 215 €2025 III kv Ettevõte: 50 514 € Tegevusala mediaan: 22 700 €III·252025 IV kv Ettevõte: 34 231 € Tegevusala mediaan: 23 111 €2026 I kv Ettevõte: 14 425 € Tegevusala mediaan: 17 425 €I·262026 II kv Ettevõte: 34 604 € Tegevusala mediaan: 20 462 €2026 III kv Ettevõte: 44 226 € Tegevusala mediaan: 23 017 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 264 € · +13,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 236 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 864 € Tegevusala mediaan: 1 123 €IV·232024 I kv Ettevõte: 817 € Tegevusala mediaan: 1 105 €2024 II kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 101 € Tegevusala mediaan: 1 141 €2024 IV kv Ettevõte: 948 € Tegevusala mediaan: 1 178 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 373 € Tegevusala mediaan: 1 177 €2025 II kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 194 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 186 € Tegevusala mediaan: 1 250 €2025 IV kv Ettevõte: 1 145 € Tegevusala mediaan: 1 270 €IV·252026 I kv Ettevõte: 487 € Tegevusala mediaan: 1 202 €2026 II kv Ettevõte: 1 115 € Tegevusala mediaan: 1 197 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 264 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 948 € Tegevusala mediaan: 1 178 €2025 I kv Ettevõte: 1 373 € Tegevusala mediaan: 1 177 €I·252025 II kv Ettevõte: 928 € Tegevusala mediaan: 1 194 €2025 III kv Ettevõte: 1 186 € Tegevusala mediaan: 1 250 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 145 € Tegevusala mediaan: 1 270 €2026 I kv Ettevõte: 487 € Tegevusala mediaan: 1 202 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 115 € Tegevusala mediaan: 1 197 €2026 III kv Ettevõte: 1 264 € Tegevusala mediaan: 1 236 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 32026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·2601232024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 3I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 032 € · +65,5% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 5 797 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 524 €2024 II kv Ettevõte: 15 111 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 614 €2024 IV kv Ettevõte: 10 819 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 072 €2025 II kv Ettevõte: 3 241 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 707 €2025 IV kv Ettevõte: 8 186 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 940 €2026 II kv Ettevõte: 6 062 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 032 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 10 819 €2025 I kv Ettevõte: 6 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 241 €2025 III kv Ettevõte: 8 707 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 186 €2026 I kv Ettevõte: 2 940 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 062 €2026 III kv Ettevõte: 10 032 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 44 226 10 032 3 792 3
2026 II kv 34 604 6 062 3 345 3
2026 I kv 14 425 2 940 1 460 3
2025 IV kv 34 231 8 186 3 436 3
2025 III kv 50 514 8 707 3 558 3
2025 II kv 15 543 3 241 2 785 3
2025 I kv 22 443 6 072 2 745 2
2024 IV kv 74 234 10 819 2 844 3
2024 III kv 24 046 5 614 3 303 3
2024 II kv 114 924 15 111 3 223 4
2024 I kv 34 891 4 524 3 268 4
2023 IV kv 49 158 5 797 2 592 3
2023 III kv 22 090 5 511 2 259 3
2023 II kv 43 168 4 088 2 479 3
2023 I kv 36 865 6 120 2 899 4
2022 IV kv 59 647 7 171 2 660 4
2022 III kv 27 784 3 034 2 714 4
2022 II kv 61 931 8 108 2 673 4
2022 I kv 65 217 10 538 2 634 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
421 €
Käive töötaja kohta kvartalis
14 742 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 113 941 € · −54,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 37 328 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
01002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 143 176 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 162 698 € Tegevusala mediaan: 33 953 €20202021 Ettevõte: 127 641 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 209 681 € Tegevusala mediaan: 37 940 €20222023 Ettevõte: 140 531 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 250 437 € Tegevusala mediaan: 35 372 €20242025 Ettevõte: 113 941 € Tegevusala mediaan: 37 328 €202501002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 143 176 € Tegevusala mediaan: 37 051 €20192020 Ettevõte: 162 698 € Tegevusala mediaan: 33 953 €2021 Ettevõte: 127 641 € Tegevusala mediaan: 35 073 €20212022 Ettevõte: 209 681 € Tegevusala mediaan: 37 940 €2023 Ettevõte: 140 531 € Tegevusala mediaan: 35 936 €20232024 Ettevõte: 250 437 € Tegevusala mediaan: 35 372 €2025 Ettevõte: 113 941 € Tegevusala mediaan: 37 328 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -7 453 € · −112,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 561 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-20 000020 00040 00060 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 14 452 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 19 563 € Tegevusala mediaan: 507 €20202021 Ettevõte: -2 762 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 32 206 € Tegevusala mediaan: 823 €20222023 Ettevõte: -13 127 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 59 345 € Tegevusala mediaan: 432 €20242025 Ettevõte: -7 453 € Tegevusala mediaan: 561 €2025-20 000020 00040 00060 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 14 452 € Tegevusala mediaan: 1 030 €20192020 Ettevõte: 19 563 € Tegevusala mediaan: 507 €2021 Ettevõte: -2 762 € Tegevusala mediaan: 785 €20212022 Ettevõte: 32 206 € Tegevusala mediaan: 823 €2023 Ettevõte: -13 127 € Tegevusala mediaan: 581 €20232024 Ettevõte: 59 345 € Tegevusala mediaan: 432 €2025 Ettevõte: -7 453 € Tegevusala mediaan: 561 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -6,5 % · −30,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,9 % · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20222023 Ettevõte: -9,3 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20242025 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 5,3 %20192020 Ettevõte: 12,0 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: -2,2 % Tegevusala mediaan: 4,7 %20212022 Ettevõte: 15,4 % Tegevusala mediaan: 4,8 %2023 Ettevõte: -9,3 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20232024 Ettevõte: 23,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 195 925 € · −4,7% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 108 042 €20192020 Ettevõte: 127 009 €20202021 Ettevõte: 145 636 €20212022 Ettevõte: 161 884 €20222023 Ettevõte: 161 293 €20232024 Ettevõte: 205 511 €20242025 Ettevõte: 195 925 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 108 042 €20192020 Ettevõte: 127 009 €2021 Ettevõte: 145 636 €20212022 Ettevõte: 161 884 €2023 Ettevõte: 161 293 €20232024 Ettevõte: 205 511 €2025 Ettevõte: 195 925 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 186 787 € · −3,8% võrreldes 2024
0501001502002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 99 021 €20192020 Ettevõte: 118 584 €20202021 Ettevõte: 115 822 €20212022 Ettevõte: 148 028 €20222023 Ettevõte: 134 901 €20232024 Ettevõte: 194 240 €20242025 Ettevõte: 186 787 €20250501001502002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 99 021 €20192020 Ettevõte: 118 584 €2021 Ettevõte: 115 822 €20212022 Ettevõte: 148 028 €2023 Ettevõte: 134 901 €20232024 Ettevõte: 194 240 €2025 Ettevõte: 186 787 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Eriehitustööd (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 113 941 -7 453 38 827 195 925 186 787 3
2024 250 437 59 345 42 611 205 511 194 240 3
2023 140 531 -13 127 37 271 161 293 134 901 3
2022 209 681 32 206 39 209 161 884 148 028 4
2021 127 641 -2 762 34 117 145 636 115 822 4
2020 162 698 19 563 35 316 127 009 118 584 4
2019 143 176 14 452 33 320 108 042 99 021 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 6
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-6,5 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-4,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-3,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
21,21
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
37 980 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 079 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 13.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 43999Muud eriehitustööd Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30050524 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30050524 / 5
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 30050524 / 4
22.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
22.12.2017
PDF
Ä 30050524 / 3
05.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
05.12.2017
PDF
Ä 30050524 / 2
03.04.2014
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2014
PDF
Ä 30050524
04.01.2013
Esmakanne Jõustunud
04.01.2013
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes