Mira Grupp OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12395825 OÜ Tallinn Registreeritud 20.12.2012
Võrdle

Mira Grupp OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12395825, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 10 548 € ja töötajaid .

Käive
10 548 €
↑ 27,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 10 548 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Müügitulu · 2025 86 864 €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 -49,8 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 10 548 € · +27,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 29% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 3 970 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 37 838 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 22 662 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 148 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 3 490 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 11 014 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 19 815 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 26 828 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 33 320 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 27 964 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 8 285 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 548 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 3 490 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 11 014 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 19 815 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 26 828 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 33 320 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 27 964 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 285 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 10 548 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 563 € · +107,7% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 1 166 € · parem kui 17% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 840 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 805 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 851 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 855 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 753 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 797 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 815 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 1 363 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 271 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 563 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 753 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 797 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 815 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 363 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 271 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 563 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 I kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 1 678 €IV·232024 I kv Ettevõte: 7 854 €2024 II kv Ettevõte: 3 814 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 631 €2024 IV kv Ettevõte: 1 784 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 073 €2025 II kv Ettevõte: 4 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 244 €2025 IV kv Ettevõte: 5 926 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 392 €2026 II kv Ettevõte: 3 398 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 1 784 €2025 I kv Ettevõte: 2 073 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 032 €2025 III kv Ettevõte: 5 244 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 926 €2026 I kv Ettevõte: 3 392 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 398 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 10 548 — — —
2026 II kv 8 285 3 398 563 1
2026 I kv 27 964 3 392 271 1
2025 IV kv 33 320 5 926 1 363 1
2025 III kv 26 828 5 244 1 095 2
2025 II kv 19 815 4 032 1 630 2
2025 I kv 11 014 2 073 1 593 2
2024 IV kv 3 490 1 784 1 506 2
2024 III kv 2 148 1 631 1 709 2
2024 II kv 22 662 3 814 1 702 2
2024 I kv 37 838 7 854 1 610 2
2023 IV kv 3 970 1 678 1 679 2
2023 III kv 24 879 4 974 1 231 2
2023 II kv 2 780 901 914 2
2023 I kv 9 858 2 826 2 533 2
2022 IV kv 8 451 3 079 3 033 3
2022 III kv 43 779 7 645 2 728 3
2022 II kv 67 680 11 318 2 173 3
2022 I kv 38 797 5 511 1 994 3

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 86 864 € · +124,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 46 723 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 90 653 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 97 888 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 150 005 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 73 100 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 38 638 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 86 864 € Tegevusala mediaan: 38 239 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 46 723 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 90 653 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 97 888 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 150 005 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 73 100 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 38 638 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 86 864 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -43 230 € · −3 464,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-50 000-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 443 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 1 438 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 3 009 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 2 295 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 4 817 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: -43 230 € Tegevusala mediaan: 411 €2025-50 000-40 000-30 000-20 000-10 000010 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 443 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 1 438 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 3 009 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 2 295 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 4 817 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 1 285 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: -43 230 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -49,8 % · −53,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
-60-40-200202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: -49,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025-60-40-200202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 3,3 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: -49,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 88 080 € · −35,7% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 121 957 €20192020 Ettevõte: 128 734 €20202021 Ettevõte: 125 804 €20212022 Ettevõte: 132 890 €20222023 Ettevõte: 141 971 €20232024 Ettevõte: 137 003 €20242025 Ettevõte: 88 080 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 121 957 €20192020 Ettevõte: 128 734 €2021 Ettevõte: 125 804 €20212022 Ettevõte: 132 890 €2023 Ettevõte: 141 971 €20232024 Ettevõte: 137 003 €2025 Ettevõte: 88 080 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 84 161 € · −33,2% võrreldes 2024
0501001502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 113 164 €20192020 Ettevõte: 114 602 €20202021 Ettevõte: 117 611 €20212022 Ettevõte: 119 906 €20222023 Ettevõte: 124 723 €20232024 Ettevõte: 126 008 €20242025 Ettevõte: 84 161 €20250501001502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 113 164 €20192020 Ettevõte: 114 602 €2021 Ettevõte: 117 611 €20212022 Ettevõte: 119 906 €2023 Ettevõte: 124 723 €20232024 Ettevõte: 126 008 €2025 Ettevõte: 84 161 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 50% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 86 864 -43 230 6 070 88 080 84 161 2
2024 38 638 1 285 18 431 137 003 126 008 2
2023 73 100 4 817 17 880 141 971 124 723 3
2022 150 005 2 295 25 197 132 890 119 906 3
2021 97 888 3 009 24 508 125 804 117 611 2
2020 90 653 1 438 23 880 128 734 114 602 2
2019 46 723 1 443 23 092 121 957 113 164 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 3
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-49,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-51,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-49,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
95,6 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
4,4 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
17,61
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
43 432 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
253 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 14.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 17.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 22.04.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 17.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 21.07.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10177547 / 6
10.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
10.04.2025
PDF
Ä 10177547 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10177547 / 4
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10177547 / 3
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 10177547 / M2
21.11.2016
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruande puuduste kohta 21.12.2016 Puudused kõrvaldatud
08.12.2016
PDF
Ä 10177547 / M1
20.09.2016
Majandusaasta aruande puuduste kõrvaldamise määrus 20.10.2016 Puudused kõrvaldatud
08.12.2016
PDF
Ä 10177547 / 2
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10177547
20.12.2012
Esmakanne Jõustunud
20.12.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes