Briketimeistrid OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12385784 OÜ Tallinn Registreeritud 29.11.2012
Võrdle

Briketimeistrid OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12385784, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Logistikaalane tegevus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 11 264 € ja töötajaid 1.

Käive
—
Riiklikud maksud
564 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Laondus ja veondust abistavad tegevusalad · EMTAK 52

  • Müügitulu · 2025 11 264 €
    tegevusala mediaan 36 293 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 027
  • Puhasrentaablus · 2025 86,1 %
    tegevusala mediaan 2,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 539

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 I kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2022 III kv: 441 € · −33,3% võrreldes 2022 II kv · tegevusala mediaan 1 523 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002022 I kv Ettevõte: 661 € Tegevusala mediaan: 1 399 €I·222022 II kv Ettevõte: 661 € Tegevusala mediaan: 1 407 €II·222022 III kv Ettevõte: 441 € Tegevusala mediaan: 1 523 €III·222022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 540 €IV·222023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 574 €II·232026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 665 €I·2605001 0001 5002 0002022 I kv Ettevõte: 661 € Tegevusala mediaan: 1 399 €2022 II kv Ettevõte: 661 € Tegevusala mediaan: 1 407 €II·222022 III kv Ettevõte: 441 € Tegevusala mediaan: 1 523 €2022 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 540 €IV·222023 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 574 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 665 €I·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2022 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2022 III kv
0,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 1I·222022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 1III·222022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 II kv Ettevõte: —II·232026 I kv Ettevõte: —I·260,00,20,40,60,81,02022 I kv Ettevõte: 12022 II kv Ettevõte: 1II·222022 III kv Ettevõte: 12022 IV kv Ettevõte: 1IV·222023 II kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·26
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 564 € · +964,2% võrreldes 2023 II kv
02004006008002022 I kv Ettevõte: 610 €I·222022 II kv Ettevõte: 610 €II·222022 III kv Ettevõte: 407 €III·222022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 II kv Ettevõte: 53 €II·232026 I kv Ettevõte: 564 €I·2602004006008002022 I kv Ettevõte: 610 €2022 II kv Ettevõte: 610 €II·222022 III kv Ettevõte: 407 €2022 IV kv Ettevõte: —IV·222023 II kv Ettevõte: 53 €2026 I kv Ettevõte: 564 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 564 — —
2023 II kv — 53 57 —
2022 IV kv — — — 1
2022 III kv — 407 441 1
2022 II kv — 610 661 1
2022 I kv — 610 661 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 11 264 € · −14,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 36 293 € · parem kui 36% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 38 764 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 38 806 € Tegevusala mediaan: 45 642 €20202021 Ettevõte: 38 895 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 32 040 € Tegevusala mediaan: 51 350 €20222023 Ettevõte: 10 385 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 13 117 € Tegevusala mediaan: 37 221 €20242025 Ettevõte: 11 264 € Tegevusala mediaan: 36 293 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 38 764 € Tegevusala mediaan: 60 551 €20192020 Ettevõte: 38 806 € Tegevusala mediaan: 45 642 €2021 Ettevõte: 38 895 € Tegevusala mediaan: 47 198 €20212022 Ettevõte: 32 040 € Tegevusala mediaan: 51 350 €2023 Ettevõte: 10 385 € Tegevusala mediaan: 39 956 €20232024 Ettevõte: 13 117 € Tegevusala mediaan: 37 221 €2025 Ettevõte: 11 264 € Tegevusala mediaan: 36 293 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 9 700 € · −7,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 123 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-2 50002 5005 0007 50010 00012 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -7 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 3 915 € Tegevusala mediaan: 692 €20202021 Ettevõte: 9 580 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 3 026 € Tegevusala mediaan: 1 182 €20222023 Ettevõte: 3 457 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 10 426 € Tegevusala mediaan: 45 €20242025 Ettevõte: 9 700 € Tegevusala mediaan: 123 €2025-2 50002 5005 0007 50010 00012 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -7 € Tegevusala mediaan: 1 081 €20192020 Ettevõte: 3 915 € Tegevusala mediaan: 692 €2021 Ettevõte: 9 580 € Tegevusala mediaan: 1 330 €20212022 Ettevõte: 3 026 € Tegevusala mediaan: 1 182 €2023 Ettevõte: 3 457 € Tegevusala mediaan: 282 €20232024 Ettevõte: 10 426 € Tegevusala mediaan: 45 €2025 Ettevõte: 9 700 € Tegevusala mediaan: 123 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 86,1 % · +6,6 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,9 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
-200204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20202021 Ettevõte: 24,6 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 5,4 %20222023 Ettevõte: 33,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 79,5 % Tegevusala mediaan: 3,2 %20242025 Ettevõte: 86,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025-200204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 3,6 %20192020 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2021 Ettevõte: 24,6 % Tegevusala mediaan: 4,8 %20212022 Ettevõte: 9,4 % Tegevusala mediaan: 5,4 %2023 Ettevõte: 33,3 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 79,5 % Tegevusala mediaan: 3,2 %2025 Ettevõte: 86,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 95 615 € · +11,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 56 257 €20192020 Ettevõte: 60 442 €20202021 Ettevõte: 69 744 €20212022 Ettevõte: 72 029 €20222023 Ettevõte: 75 487 €20232024 Ettevõte: 85 915 €20242025 Ettevõte: 95 615 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 56 257 €20192020 Ettevõte: 60 442 €2021 Ettevõte: 69 744 €20212022 Ettevõte: 72 029 €2023 Ettevõte: 75 487 €20232024 Ettevõte: 85 915 €2025 Ettevõte: 95 615 €2025
Omakapital, € 2025: 92 715 € · +11,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 611 €20192020 Ettevõte: 56 526 €20202021 Ettevõte: 66 106 €20212022 Ettevõte: 69 132 €20222023 Ettevõte: 72 589 €20232024 Ettevõte: 83 015 €20242025 Ettevõte: 92 715 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 611 €20192020 Ettevõte: 56 526 €2021 Ettevõte: 66 106 €20212022 Ettevõte: 69 132 €2023 Ettevõte: 72 589 €20232024 Ettevõte: 83 015 €2025 Ettevõte: 92 715 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Laondus ja veondust abistavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 11 264 9 700 0 95 615 92 715 1
2024 13 117 10 426 0 85 915 83 015 1
2023 10 385 3 457 0 75 487 72 589 1
2022 32 040 3 026 3 207 72 029 69 132 1
2021 38 895 9 580 6 947 69 744 66 106 1
2020 38 806 3 915 5 199 60 442 56 526 1
2019 38 764 -7 7 745 56 257 52 611 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
86,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
10,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
10,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
97,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
3,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
10 644,86
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
11 264 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 08.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.09.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 52251Logistikaalane tegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10176796 / 5
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10176796 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10176796 / 3
03.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.12.2017
PDF
Ä 10176796 / 2
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10176796
29.11.2012
Esmakanne Jõustunud
29.11.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes