Osaühing Westline Medicare

Registrisse kantud Registrikood 12345460 OÜ Tallinn Registreeritud 13.09.2012
Võrdle

Osaühing Westline Medicare (OÜ), Tallinn, registrikood 12345460, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 II kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Müügitulu · 2025 0 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038

Maksud ja käive

2023 III kv – 2026 II kv
Käive, € 2026 II kv: 0 € · tegevusala mediaan 61 600 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002023 III kv Ettevõte: 5 019 € Tegevusala mediaan: 66 336 €III·232023 IV kv Ettevõte: 1 061 € Tegevusala mediaan: 69 842 €2024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 423 €I·242024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 66 207 €2024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 101 €III·242024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·26020 00040 00060 00080 0002024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2023 IV kv: 2 108 € · +0,0% võrreldes 2023 III kv · tegevusala mediaan 1 903 € · parem kui 54% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 III kv Ettevõte: 2 108 € Tegevusala mediaan: 1 884 €III·232023 IV kv Ettevõte: 2 108 € Tegevusala mediaan: 1 903 €2024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 948 €I·242024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 960 €2024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 029 €III·242024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 068 €II·2605001 0001 5002 0002 5002024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2 068 €II·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2023 IV kv: 1 · +0,0% võrreldes 2023 III kv
0,00,20,40,60,81,02023 III kv Ettevõte: 1III·232023 IV kv Ettevõte: 12024 I kv Ettevõte: —I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: —II·26
Riiklikud maksud, € 2026 II kv: 0 €
05001 0001 5002 0002 5002023 III kv Ettevõte: 2 395 €III·232023 IV kv Ettevõte: 2 198 €2024 I kv Ettevõte: 216 €I·242024 II kv Ettevõte: —2024 III kv Ettevõte: —III·242024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €II·260,00,00,00,00,00,02024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — 216 216 —
2023 IV kv 1 061 2 198 2 108 1
2023 III kv 5 019 2 395 2 108 1
2023 II kv 3 055 1 434 1 503 1
2023 I kv 3 814 2 082 2 131 1
2022 IV kv 19 260 4 598 2 175 1
2022 III kv 27 950 2 751 2 175 1
2022 II kv 8 169 2 951 2 175 1
2022 I kv 14 316 583 419 1

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 0 € · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 21 271 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 22 569 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 77 833 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 66 288 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 16 448 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 21 271 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 22 569 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 77 833 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 66 288 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 16 448 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 0 € · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 512 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 2 686 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 13 766 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 7 153 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -31 475 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 43 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 512 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 2 686 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 13 766 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 7 153 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -31 475 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 43 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2023: -191,4 % · −202,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200-150-100-500502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 17,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -191,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-200-150-100-500502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 17,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 10,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -191,4 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 8 173 € · −10,4% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 00050 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 26 455 €20192020 Ettevõte: 24 688 €20202021 Ettevõte: 37 644 €20212022 Ettevõte: 47 253 €20222023 Ettevõte: 18 281 €20232024 Ettevõte: 9 124 €20242025 Ettevõte: 8 173 €2025010 00020 00030 00040 00050 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 26 455 €20192020 Ettevõte: 24 688 €2021 Ettevõte: 37 644 €20212022 Ettevõte: 47 253 €2023 Ettevõte: 18 281 €20232024 Ettevõte: 9 124 €2025 Ettevõte: 8 173 €2025
Omakapital, € 2025: 8 173 € · +0,0% võrreldes 2024
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 613 €20192020 Ettevõte: 16 230 €20202021 Ettevõte: 29 996 €20212022 Ettevõte: 39 605 €20222023 Ettevõte: 8 130 €20232024 Ettevõte: 8 173 €20242025 Ettevõte: 8 173 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 613 €20192020 Ettevõte: 16 230 €2021 Ettevõte: 29 996 €20212022 Ettevõte: 39 605 €2023 Ettevõte: 8 130 €20232024 Ettevõte: 8 173 €2025 Ettevõte: 8 173 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 0 0 0 8 173 8 173 0
2024 0 43 0 9 124 8 173 0
2023 16 448 -31 475 19 572 18 281 8 130 1
2022 66 288 7 153 20 152 47 253 39 605 1
2021 77 833 13 766 7 814 37 644 29 996 1
2020 22 569 2 686 3 142 24 688 16 230 1
2019 21 271 5 512 2 753 26 455 13 613 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
0,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
0,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 07.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 10.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 20.01.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.09.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46462Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40034719 / 16
17.05.2025
Muutmiskanne Jõustunud
17.05.2025
PDF
Ä 40034719 / 15
07.04.2025
Muutmiskanne Jõustunud
07.04.2025
PDF
Ä 40034719 / 14
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 40034719 / 13
18.07.2021
Muutmiskanne Jõustunud
18.07.2021
PDF
Ä 40034719 / 12
05.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
05.11.2019
PDF
Ä 40034719 / 11
01.11.2019
Muutmiskanne Jõustunud
01.11.2019
PDF
Ä 40034719 / 10
17.12.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.12.2018
PDF
Ä 40034719 / 9
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 40034719 / 8
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 40034719 / 7
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 40034719 / 6
13.02.2015
Muutmiskanne Jõustunud
13.02.2015
PDF
Ä 40034719 / 5
08.09.2014
Muutmiskanne Jõustunud
08.09.2014
PDF
Ä 40034719 / 4
25.11.2013
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
14.12.2013
PDF
Ä 40034719 / M3
22.10.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.11.2013 Jõustunud
22.10.2013
PDF
Ä 40034719 / M2
17.09.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.10.2013 Jõustunud
17.09.2013
PDF
Ä 40034719 / 3
13.09.2013
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2013
PDF
Ä 40034719 / 2
13.09.2013
Muutmiskanne Jõustunud
13.09.2013
PDF
Ä 40034719 / M1
15.08.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 14.09.2013 Puudused kõrvaldatud
13.09.2013
PDF
Ä 40034719
13.09.2012
Esmakanne Jõustunud
13.09.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes