She Beauty OÜ
She Beauty OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12339146, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu mujal liigitamata õpe. 2024. aasta aruande järgi oli müügitulu 24 250 € ja töötajaid 0.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2024 24 250 €parem kui 80% ettevõteteltegevusala mediaan 2 003 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 134
- Puhasrentaablus · 2024 1,8 %parem kui 40% ettevõteteltegevusala mediaan 7,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 173
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | — | — | 1 |
| 2026 II kv | — | — | — | 1 |
| 2026 I kv | — | — | — | 1 |
| 2025 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2025 III kv | — | — | — | 1 |
| 2025 II kv | — | — | — | 1 |
| 2025 I kv | — | — | — | 1 |
| 2024 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2024 III kv | — | — | — | 1 |
| 2024 II kv | — | — | — | 1 |
| 2024 I kv | — | — | — | 1 |
| 2023 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2023 III kv | — | — | — | 1 |
| 2023 II kv | — | — | — | 1 |
| 2023 I kv | — | — | — | 1 |
| 2022 IV kv | — | — | — | 1 |
| 2022 III kv | — | — | — | 1 |
| 2022 II kv | — | — | — | 1 |
| 2022 I kv | — | — | — | 1 |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Haridus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24 250 | 447 | 0 | 2 683 | 2 503 | 0 |
| 2023 | 20 566 | 1 707 | 0 | 7 260 | 2 624 | 0 |
| 2022 | 39 751 | 1 391 | 0 | 10 865 | 2 517 | 0 |
| 2021 | 39 970 | -17 617 | 0 | 5 966 | 2 526 | 0 |
| 2020 | 39 650 | 7 333 | 0 | 10 143 | 8 143 | 0 |
| 2019 | 12 278 | 247 | 0 | 2 810 | 2 810 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 08.07.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 12.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 25.08.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 02.07.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 27.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Katre KulbokJuhatuse liige · alates 13.03.2013
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Katre KulbokFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Katre Kulbokotsene osalus · alates 25.10.2018
Asutajad ja muud isikud
Muid isikuid ei ole.
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 85599Muu mujal liigitamata õpe Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10173242 / M4 09.07.2024 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 12.10.2024 | Puudused kõrvaldatud 13.08.2024 |
|
| Ä 10173242 / 8 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10173242 / M3 31.07.2019 |
Määruse avalik kättetoimetamine AT-s | Jõustunud 31.07.2019 |
||
| Ä 10173242 / 7 12.07.2019 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 03.09.2019 |
||
| Ä 10173242 / M2 01.07.2019 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 11.07.2019 | Jõustunud 01.07.2019 |
|
| Ä 10173242 / 6 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10173242 / 5 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| Ä 10173242 / 4 22.07.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 22.07.2016 |
||
| Ä 10173242 / M1 12.07.2016 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 26.07.2016 | Puudused kõrvaldatud 21.07.2016 |
|
| Ä 10173242 / 3 13.03.2013 |
Ümberkujundamiskanne | Jõustunud 13.03.2013 |
||
| Ä 10173242 / 2 11.03.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.03.2013 |
||
| Ä 10173242 05.09.2012 |
Esmakanne | Jõustunud 05.09.2012 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes