Propapanda Productions OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12329828
OÜ Tartu linn Registreeritud 16.08.2012
Võrdle
Propapanda Productions OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 12329828, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 88 413 € ja töötajaid .
Käive
88 413 €
↑ 86,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine · EMTAK 59
Käive · 2026 III kv 88 413 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 474 € · ettevõtteid tegevusalal: 854
Müügitulu · 2025 138 535 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 826
Puhasrentaablus · 2025 -22,8 %
parem kui 15% ettevõtetel
tegevusala mediaan 8,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 452
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 88 413 € · +86,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 10 474 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 2023 IV kv
Ettevõte: 58 795 €
Tegevusala mediaan: 13 613 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 51 800 €
Tegevusala mediaan: 10 691 € 2024 II kv
Ettevõte: 139 600 €
Tegevusala mediaan: 11 606 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 46 470 €
Tegevusala mediaan: 11 487 € 2024 IV kv
Ettevõte: 60 037 €
Tegevusala mediaan: 12 729 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 18 935 €
Tegevusala mediaan: 10 396 € 2025 II kv
Ettevõte: 82 370 €
Tegevusala mediaan: 11 755 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 6 660 €
Tegevusala mediaan: 10 190 € 2025 IV kv
Ettevõte: 33 470 €
Tegevusala mediaan: 10 895 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 11 163 € 2026 II kv
Ettevõte: 47 470 €
Tegevusala mediaan: 11 245 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 88 413 €
Tegevusala mediaan: 10 474 € III·26 0 20 40 60 80 100 2024 IV kv
Ettevõte: 60 037 €
Tegevusala mediaan: 12 729 € 2025 I kv
Ettevõte: 18 935 €
Tegevusala mediaan: 10 396 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 82 370 €
Tegevusala mediaan: 11 755 € 2025 III kv
Ettevõte: 6 660 €
Tegevusala mediaan: 10 190 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 33 470 €
Tegevusala mediaan: 10 895 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 11 163 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 47 470 €
Tegevusala mediaan: 11 245 € 2026 III kv
Ettevõte: 88 413 €
Tegevusala mediaan: 10 474 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2025 III kv: 1 031 € · −17,8% võrreldes 2025 II kv · tegevusala mediaan 1 297 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 2023 IV kv
Ettevõte: 3 479 €
Tegevusala mediaan: 1 237 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 135 €
Tegevusala mediaan: 1 162 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 813 €
Tegevusala mediaan: 1 181 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 235 €
Tegevusala mediaan: 1 172 € 2024 IV kv
Ettevõte: 2 328 €
Tegevusala mediaan: 1 232 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 032 €
Tegevusala mediaan: 1 275 € 2025 II kv
Ettevõte: 1 254 €
Tegevusala mediaan: 1 317 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 031 €
Tegevusala mediaan: 1 297 € 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 296 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 350 € 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 296 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 276 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 2 328 €
Tegevusala mediaan: 1 232 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 032 €
Tegevusala mediaan: 1 275 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 254 €
Tegevusala mediaan: 1 317 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 031 €
Tegevusala mediaan: 1 297 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 296 € 2026 I kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 350 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 296 € 2026 III kv
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 1 276 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2025 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2025 II kv
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 2 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: — 2026 II kv
Ettevõte: — II·26 2026 III kv
Ettevõte: — III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: — I·26 2026 II kv
Ettevõte: — 2026 III kv
Ettevõte: — III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 000 4 000 6 000 8 000 10 000 2023 IV kv
Ettevõte: 8 830 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 5 425 € 2024 II kv
Ettevõte: 0 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 769 € 2024 IV kv
Ettevõte: 7 675 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 2 735 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 272 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 157 € 2025 IV kv
Ettevõte: 3 536 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 339 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 071 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2024 IV kv
Ettevõte: 7 675 € 2025 I kv
Ettevõte: 2 735 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 272 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 157 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 3 536 € 2026 I kv
Ettevõte: 339 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 071 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 138 535 € · −51,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 443 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 261 497 €
Tegevusala mediaan: 12 742 € 2019 2020
Ettevõte: 221 586 €
Tegevusala mediaan: 12 315 € 2020 2021
Ettevõte: 217 527 €
Tegevusala mediaan: 13 868 € 2021 2022
Ettevõte: 222 977 €
Tegevusala mediaan: 13 988 € 2022 2023
Ettevõte: 277 607 €
Tegevusala mediaan: 14 615 € 2023 2024
Ettevõte: 286 520 €
Tegevusala mediaan: 14 683 € 2024 2025
Ettevõte: 138 535 €
Tegevusala mediaan: 13 443 € 2025 0 100 200 300 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 261 497 €
Tegevusala mediaan: 12 742 € 2019 2020
Ettevõte: 221 586 €
Tegevusala mediaan: 12 315 € 2021
Ettevõte: 217 527 €
Tegevusala mediaan: 13 868 € 2021 2022
Ettevõte: 222 977 €
Tegevusala mediaan: 13 988 € 2023
Ettevõte: 277 607 €
Tegevusala mediaan: 14 615 € 2023 2024
Ettevõte: 286 520 €
Tegevusala mediaan: 14 683 € 2025
Ettevõte: 138 535 €
Tegevusala mediaan: 13 443 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -31 527 € · +41,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 206 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 14 050 €
Tegevusala mediaan: 1 055 € 2019 2020
Ettevõte: 22 181 €
Tegevusala mediaan: 666 € 2020 2021
Ettevõte: 23 380 €
Tegevusala mediaan: 1 425 € 2021 2022
Ettevõte: 26 392 €
Tegevusala mediaan: 637 € 2022 2023
Ettevõte: 22 842 €
Tegevusala mediaan: 849 € 2023 2024
Ettevõte: -53 947 €
Tegevusala mediaan: 660 € 2024 2025
Ettevõte: -31 527 €
Tegevusala mediaan: 206 € 2025 -60 000 -40 000 -20 000 0 20 000 40 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 14 050 €
Tegevusala mediaan: 1 055 € 2019 2020
Ettevõte: 22 181 €
Tegevusala mediaan: 666 € 2021
Ettevõte: 23 380 €
Tegevusala mediaan: 1 425 € 2021 2022
Ettevõte: 26 392 €
Tegevusala mediaan: 637 € 2023
Ettevõte: 22 842 €
Tegevusala mediaan: 849 € 2023 2024
Ettevõte: -53 947 €
Tegevusala mediaan: 660 € 2025
Ettevõte: -31 527 €
Tegevusala mediaan: 206 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -22,8 % · −3,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,1 % · parem kui 15% tegevusala ettevõtetel
-30 -20 -10 0 10 20 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 12,1 % 2019 2020
Ettevõte: 10,0 %
Tegevusala mediaan: 12,7 % 2020 2021
Ettevõte: 10,7 %
Tegevusala mediaan: 16,8 % 2021 2022
Ettevõte: 11,8 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2022 2023
Ettevõte: 8,2 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2023 2024
Ettevõte: -18,8 %
Tegevusala mediaan: 10,1 % 2024 2025
Ettevõte: -22,8 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2025 -30 -20 -10 0 10 20 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 5,4 %
Tegevusala mediaan: 12,1 % 2019 2020
Ettevõte: 10,0 %
Tegevusala mediaan: 12,7 % 2021
Ettevõte: 10,7 %
Tegevusala mediaan: 16,8 % 2021 2022
Ettevõte: 11,8 %
Tegevusala mediaan: 11,4 % 2023
Ettevõte: 8,2 %
Tegevusala mediaan: 13,0 % 2023 2024
Ettevõte: -18,8 %
Tegevusala mediaan: 10,1 % 2025
Ettevõte: -22,8 %
Tegevusala mediaan: 8,1 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 95 324 € · −24,9% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 124 975 € 2019 2020
Ettevõte: 138 878 € 2020 2021
Ettevõte: 147 235 € 2021 2022
Ettevõte: 157 956 € 2022 2023
Ettevõte: 180 798 € 2023 2024
Ettevõte: 126 851 € 2024 2025
Ettevõte: 95 324 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 124 975 € 2019 2020
Ettevõte: 138 878 € 2021
Ettevõte: 147 235 € 2021 2022
Ettevõte: 157 956 € 2023
Ettevõte: 180 798 € 2023 2024
Ettevõte: 126 851 € 2025
Ettevõte: 95 324 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 95 324 € · −24,9% võrreldes 2024
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 86 003 € 2019 2020
Ettevõte: 108 184 € 2020 2021
Ettevõte: 131 564 € 2021 2022
Ettevõte: 157 956 € 2022 2023
Ettevõte: 180 798 € 2023 2024
Ettevõte: 126 851 € 2024 2025
Ettevõte: 95 324 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 86 003 € 2019 2020
Ettevõte: 108 184 € 2021
Ettevõte: 131 564 € 2021 2022
Ettevõte: 157 956 € 2023
Ettevõte: 180 798 € 2023 2024
Ettevõte: 126 851 € 2025
Ettevõte: 95 324 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0 1 2 3 4 5 2016
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 0 1 2 3 4 2018
Ettevõte: 4
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine; helisalvestiste ja muusika kirjastamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
27.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
28.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
26.03.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
28.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
51%
12,28%
12,24%
12,24%
12,24%
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
5911 Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes