R-SPORT OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12324038 OÜ Järveküla Registreeritud 06.08.2012
Võrdle

R-SPORT OÜ (OÜ), Järveküla, registrikood 12324038, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Sporditarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jaekaubandus · EMTAK 47

  • Müügitulu · 2022 0 €
    tegevusala mediaan 22 891 € · ettevõtteid tegevusalal: 12 652

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 23 652 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 822 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 246 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 26 103 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 905 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 283 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 556 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 404 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 441 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 532 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 253 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 917 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 25 283 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 21 556 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 404 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 24 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 532 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 20 253 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 917 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 23 652 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2023 IV kv: 93 €
0204060801002023 IV kv Ettevõte: 93 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — — — —
2026 II kv — — — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv — — — —
2025 III kv — — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv — 93 — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv — — — —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2022: 0 € · −100,0% võrreldes 2021 · tegevusala mediaan 22 891 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 74 183 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 69 053 € Tegevusala mediaan: 21 390 €20202021 Ettevõte: 41 333 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 891 €20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 875 €20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 974 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 74 183 € Tegevusala mediaan: 25 000 €20192020 Ettevõte: 69 053 € Tegevusala mediaan: 21 390 €2021 Ettevõte: 41 333 € Tegevusala mediaan: 23 333 €20212022 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 22 891 €2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 20 218 €20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 18 875 €2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 16 974 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 438 € · tegevusala mediaan 0 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
-2 00002 0004 0006 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 438 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 4 327 € Tegevusala mediaan: 98 €20202021 Ettevõte: 2 363 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -3 € Tegevusala mediaan: 96 €20222023 Ettevõte: 562 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €20242025 Ettevõte: -1 438 € Tegevusala mediaan: 0 €2025-2 00002 0004 0006 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 438 € Tegevusala mediaan: 246 €20192020 Ettevõte: 4 327 € Tegevusala mediaan: 98 €2021 Ettevõte: 2 363 € Tegevusala mediaan: 245 €20212022 Ettevõte: -3 € Tegevusala mediaan: 96 €2023 Ettevõte: 562 € Tegevusala mediaan: 20 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 0 €2025 Ettevõte: -1 438 € Tegevusala mediaan: 0 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2021: 5,7 % · −0,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,3 % · parem kui 58% tegevusala ettevõtetel
024682016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %20222023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,5 %20242025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,3 %2025024682018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 7,3 % Tegevusala mediaan: 2,6 %20192020 Ettevõte: 6,3 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 5,7 % Tegevusala mediaan: 3,3 %20212022 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,8 %2023 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 2,2 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,5 %2025 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 15 706 € · +161,0% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 934 €20192020 Ettevõte: 12 448 €20202021 Ettevõte: 6 038 €20212022 Ettevõte: 6 099 €20222023 Ettevõte: 6 017 €20232024 Ettevõte: 6 017 €20242025 Ettevõte: 15 706 €202505 00010 00015 00020 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 17 934 €20192020 Ettevõte: 12 448 €2021 Ettevõte: 6 038 €20212022 Ettevõte: 6 099 €2023 Ettevõte: 6 017 €20232024 Ettevõte: 6 017 €2025 Ettevõte: 15 706 €2025
Omakapital, € 2025: 4 569 € · −23,9% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 758 €20192020 Ettevõte: 9 085 €20202021 Ettevõte: 5 448 €20212022 Ettevõte: 5 445 €20222023 Ettevõte: 6 007 €20232024 Ettevõte: 6 007 €20242025 Ettevõte: 4 569 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 758 €20192020 Ettevõte: 9 085 €2021 Ettevõte: 5 448 €20212022 Ettevõte: 5 445 €2023 Ettevõte: 6 007 €20232024 Ettevõte: 6 007 €2025 Ettevõte: 4 569 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jaekaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 — -1 438 0 15 706 4 569 0
2024 — 0 0 6 017 6 007 0
2023 — 562 0 6 017 6 007 0
2022 0 -3 0 6 099 5 445 0
2021 41 333 2 363 0 6 038 5 448 0
2020 69 053 4 327 0 12 448 9 085 0
2019 74 183 5 438 0 17 934 9 758 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Omakapitali rentaablus (ROE)
-31,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-9,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
29,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
70,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
5,98
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 12.08.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 17.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 27.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 26.09.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 18.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 28.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 47641Sporditarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30049536 / M9
30.10.2026
Korraldav määrus 09.11.2026 Jõustunud
30.10.2026
PDF
Ä 30049536 / M8
23.10.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus Allkirjastatud
23.10.2026
PDF
Ä 30049536 / 11
01.09.2026
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2026
PDF
Ä 30049536 / 10
18.08.2026
Muutmiskanne Jõustunud
18.08.2026
PDF
Ä 30049536 / 9
14.04.2026
Muutmiskanne Jõustunud
14.04.2026
PDF
Ä 30049536 / 8
23.03.2026
Muutmiskanne Jõustunud
23.03.2026
PDF
Ä 30049536 / M7
09.07.2024
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 12.10.2024 Puudused kõrvaldatud
19.07.2024
PDF
Ä 30049536 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30049536 / 6
31.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
31.03.2023
PDF
Ä 30049536 / M6
28.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.04.2023 Puudused kõrvaldatud
31.03.2023
PDF
Ä 30049536 / M5
21.03.2023
Puuduste kõrvaldamise määrus 08.04.2023 Puudused kõrvaldatud
31.03.2023
PDF
Ä 30049536 / 5
21.03.2023
Muutmiskanne Jõustunud
21.03.2023
PDF
Ä 30049536 / 4
13.01.2023
Muutmiskanne Jõustunud
13.01.2023
PDF
Ä 30049536 / M4
12.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 11.06.2021 Puudused kõrvaldatud
28.06.2021
PDF
Ä 30049536 / M3
04.05.2018
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 05.11.2018 Puudused kõrvaldatud
26.09.2018
PDF
Ä 30049536 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 30049536 / 2
20.11.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.11.2017
PDF
Ä 30049536 / M2
09.09.2016
Kustutamishoiatuse avaldamine Ametlikes Teadaannetes Jõustunud
09.09.2016
PDF
Ä 30049536 / M1
16.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 19.08.2016 Puudused kõrvaldatud
24.10.2016
PDF
Ä 30049536
06.08.2012
Esmakanne Jõustunud
06.08.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes