AS Saku Metall Allhanke Tehas

Registrisse kantud Registrikood 12318531 AS Lehmja küla Registreeritud 20.07.2012
Võrdle

AS Saku Metall Allhanke Tehas (AS), Lehmja küla, registrikood 12318531, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Mujal liigitamata metalltoodete tootmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 879 621 € ja töötajaid 97.

Käive
4 879 621 €
↑ 1,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
25 379 €
Tööjõumaksud
394 700 €
↑ 3,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
97
+4 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed · EMTAK 25

  • Käive · 2026 III kv 4,9 mln €
    tegevusala mediaan 54 051 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 358
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 4 069 €
    tegevusala mediaan 1 944 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 121
  • Müügitulu · 2025 16,2 mln €
    tegevusala mediaan 71 144 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 712
  • Puhasrentaablus · 2025 -2,7 %
    tegevusala mediaan 3,4 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 4 879 621 € · +1,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 54 051 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0008 0002023 IV kv Ettevõte: 5 667 774 € Tegevusala mediaan: 47 931 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 759 918 € Tegevusala mediaan: 39 673 €2024 II kv Ettevõte: 5 790 917 € Tegevusala mediaan: 43 108 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 915 176 € Tegevusala mediaan: 46 432 €2024 IV kv Ettevõte: 6 873 938 € Tegevusala mediaan: 49 785 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 372 442 € Tegevusala mediaan: 42 425 €2025 II kv Ettevõte: 4 874 490 € Tegevusala mediaan: 50 007 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 898 950 € Tegevusala mediaan: 48 528 €2025 IV kv Ettevõte: 5 284 770 € Tegevusala mediaan: 53 452 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 747 602 € Tegevusala mediaan: 45 198 €2026 II kv Ettevõte: 4 789 930 € Tegevusala mediaan: 54 700 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 879 621 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·2602 0004 0006 0008 0002024 IV kv Ettevõte: 6 873 938 € Tegevusala mediaan: 49 785 €2025 I kv Ettevõte: 4 372 442 € Tegevusala mediaan: 42 425 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 874 490 € Tegevusala mediaan: 50 007 €2025 III kv Ettevõte: 4 898 950 € Tegevusala mediaan: 48 528 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 284 770 € Tegevusala mediaan: 53 452 €2026 I kv Ettevõte: 4 747 602 € Tegevusala mediaan: 45 198 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 789 930 € Tegevusala mediaan: 54 700 €2026 III kv Ettevõte: 4 879 621 € Tegevusala mediaan: 54 051 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 4 069 € · −1,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 944 € · parem kui 89% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 3 697 € Tegevusala mediaan: 1 751 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 963 € Tegevusala mediaan: 1 757 €2024 II kv Ettevõte: 3 711 € Tegevusala mediaan: 1 735 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 244 € Tegevusala mediaan: 1 864 €2024 IV kv Ettevõte: 3 875 € Tegevusala mediaan: 1 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 013 € Tegevusala mediaan: 1 847 €2025 II kv Ettevõte: 4 967 € Tegevusala mediaan: 1 858 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 319 € Tegevusala mediaan: 1 902 €2025 IV kv Ettevõte: 4 288 € Tegevusala mediaan: 2 028 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 205 € Tegevusala mediaan: 1 906 €2026 II kv Ettevõte: 4 122 € Tegevusala mediaan: 1 845 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 069 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 3 875 € Tegevusala mediaan: 1 892 €2025 I kv Ettevõte: 4 013 € Tegevusala mediaan: 1 847 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 967 € Tegevusala mediaan: 1 858 €2025 III kv Ettevõte: 4 319 € Tegevusala mediaan: 1 902 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 288 € Tegevusala mediaan: 2 028 €2026 I kv Ettevõte: 4 205 € Tegevusala mediaan: 1 906 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 122 € Tegevusala mediaan: 1 845 €2026 III kv Ettevõte: 4 069 € Tegevusala mediaan: 1 944 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 97 · +4,3% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 119IV·232024 I kv Ettevõte: 1112024 II kv Ettevõte: 114II·242024 III kv Ettevõte: 1102024 IV kv Ettevõte: 112IV·242025 I kv Ettevõte: 1122025 II kv Ettevõte: 97II·252025 III kv Ettevõte: 1002025 IV kv Ettevõte: 96IV·252026 I kv Ettevõte: 942026 II kv Ettevõte: 93II·262026 III kv Ettevõte: 97III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 1122025 I kv Ettevõte: 112I·252025 II kv Ettevõte: 972025 III kv Ettevõte: 100III·252025 IV kv Ettevõte: 962026 I kv Ettevõte: 94I·262026 II kv Ettevõte: 932026 III kv Ettevõte: 97III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 25 379 €
0501001502002502023 IV kv Ettevõte: 121 051 €IV·232024 I kv Ettevõte: 131 269 €2024 II kv Ettevõte: 77 323 €II·242024 III kv Ettevõte: 103 247 €2024 IV kv Ettevõte: 106 638 €IV·242025 I kv Ettevõte: 132 230 €2025 II kv Ettevõte: 219 029 €II·252025 III kv Ettevõte: 144 446 €2025 IV kv Ettevõte: 111 061 €IV·252026 I kv Ettevõte: 77 208 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 25 379 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 106 638 €2025 I kv Ettevõte: 132 230 €I·252025 II kv Ettevõte: 219 029 €2025 III kv Ettevõte: 144 446 €III·252025 IV kv Ettevõte: 111 061 €2026 I kv Ettevõte: 77 208 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 25 379 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 879 621 25 379 394 700 97
2026 II kv 4 789 930 — 383 359 93
2026 I kv 4 747 602 77 208 395 264 94
2025 IV kv 5 284 770 111 061 411 695 96
2025 III kv 4 898 950 144 446 431 888 100
2025 II kv 4 874 490 219 029 481 840 97
2025 I kv 4 372 442 132 230 449 410 112
2024 IV kv 6 873 938 106 638 433 966 112
2024 III kv 5 915 176 103 247 466 792 110
2024 II kv 5 790 917 77 323 423 042 114
2024 I kv 4 759 918 131 269 439 910 111
2023 IV kv 5 667 774 121 051 439 900 119
2023 III kv 6 963 047 69 934 441 469 117
2023 II kv 7 190 649 — 432 155 116
2023 I kv 5 764 084 26 820 404 240 115
2022 IV kv 7 413 534 — 418 705 122
2022 III kv 6 811 929 61 848 423 618 123
2022 II kv 7 211 589 126 531 374 605 120
2022 I kv 5 063 063 155 250 367 503 123
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 356 €
Käive töötaja kohta kvartalis
50 305 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 16 247 962 € · −8,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 71 144 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 15 650 898 € Tegevusala mediaan: 80 652 €20202021 Ettevõte: 19 094 652 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 21 193 260 € Tegevusala mediaan: 84 505 €20222023 Ettevõte: 20 678 555 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 17 781 942 € Tegevusala mediaan: 75 081 €20242025 Ettevõte: 16 247 962 € Tegevusala mediaan: 71 144 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 87 578 €20192020 Ettevõte: 15 650 898 € Tegevusala mediaan: 80 652 €2021 Ettevõte: 19 094 652 € Tegevusala mediaan: 85 610 €20212022 Ettevõte: 21 193 260 € Tegevusala mediaan: 84 505 €2023 Ettevõte: 20 678 555 € Tegevusala mediaan: 79 655 €20232024 Ettevõte: 17 781 942 € Tegevusala mediaan: 75 081 €2025 Ettevõte: 16 247 962 € Tegevusala mediaan: 71 144 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -435 962 € · −265,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 904 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 000-50005001 0001 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 459 843 € Tegevusala mediaan: 1 618 €20202021 Ettevõte: -927 225 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 573 968 € Tegevusala mediaan: 3 066 €20222023 Ettevõte: 1 219 573 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 263 701 € Tegevusala mediaan: 714 €20242025 Ettevõte: -435 962 € Tegevusala mediaan: 904 €2025-1 000-50005001 0001 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 3 345 €20192020 Ettevõte: 459 843 € Tegevusala mediaan: 1 618 €2021 Ettevõte: -927 225 € Tegevusala mediaan: 2 495 €20212022 Ettevõte: 573 968 € Tegevusala mediaan: 3 066 €2023 Ettevõte: 1 219 573 € Tegevusala mediaan: 1 431 €20232024 Ettevõte: 263 701 € Tegevusala mediaan: 714 €2025 Ettevõte: -435 962 € Tegevusala mediaan: 904 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -2,7 % · −4,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,4 % · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
-5-303582016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20202021 Ettevõte: -4,9 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 5,1 %20222023 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025-5-303582018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 4,9 %20192020 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 3,7 %2021 Ettevõte: -4,9 % Tegevusala mediaan: 4,4 %20212022 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 5,1 %2023 Ettevõte: 5,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20232024 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -2,7 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 8 289 419 € · +19,8% võrreldes 2024
02 0004 0006 0008 00010 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 6 492 676 €20202021 Ettevõte: 5 914 477 €20212022 Ettevõte: 7 467 815 €20222023 Ettevõte: 7 335 371 €20232024 Ettevõte: 6 919 084 €20242025 Ettevõte: 8 289 419 €202502 0004 0006 0008 00010 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 6 492 676 €2021 Ettevõte: 5 914 477 €20212022 Ettevõte: 7 467 815 €2023 Ettevõte: 7 335 371 €20232024 Ettevõte: 6 919 084 €2025 Ettevõte: 8 289 419 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 3 022 731 € · −15,2% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 2 597 505 €20202021 Ettevõte: 1 955 985 €20212022 Ettevõte: 2 529 953 €20222023 Ettevõte: 3 686 099 €20232024 Ettevõte: 3 565 353 €20242025 Ettevõte: 3 022 731 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: —20192020 Ettevõte: 2 597 505 €2021 Ettevõte: 1 955 985 €20212022 Ettevõte: 2 529 953 €2023 Ettevõte: 3 686 099 €20232024 Ettevõte: 3 565 353 €2025 Ettevõte: 3 022 731 €2025
Töötajad 2025: 104 · −9,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: 163 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 157 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 169 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 146 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 149 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 125 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 122 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 120 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 115 Tegevusala mediaan: 320242025 Ettevõte: 104 Tegevusala mediaan: 320250501001502002018 Ettevõte: 169 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 146 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 149 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 125 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 122 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 120 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 115 Tegevusala mediaan: 32025 Ettevõte: 104 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Metalltoodete tootmine, v.a masinad ja seadmed (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 16 247 962 -435 962 4 044 028 8 289 419 3 022 731 104
2024 17 781 942 263 701 4 305 043 6 919 084 3 565 353 115
2023 20 678 555 1 219 573 4 163 951 7 335 371 3 686 099 120
2022 21 193 260 573 968 3 920 927 7 467 815 2 529 953 122
2021 19 094 652 -927 225 5 092 165 5 914 477 1 955 985 125
2020 15 650 898 459 843 4 105 895 6 492 676 2 597 505 149
2019 — — — — — 146
2018 — — — — — 169
2017 — — — — — 157
2016 — — — — — 163
2015 — — — — — 152
2014 — — — — — 143
2013 — — — — — 109

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-2,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-14,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-5,3 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
36,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
63,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,32
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
156 230 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 240 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 27.06.2024 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 28.06.2023 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2021 01.07.2020 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2019 01.07.2019 – 30.06.2020 18.12.2020 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister

Juhatus

  • Nasdaq CSD SE
    Aktsiaraamatu pidaja · alates 28.09.2017
  • Tarmo Hillep
    Juhatuse liige · alates 17.11.2025

Esindusõigus

Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanike andmed puuduvad.

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 25991Mujal liigitamata metalltoodete tootmine Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
K 10171715 / 17
28.10.2026
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud
28.10.2026
PDF
K 10171715 / 16
28.10.2026
Kommertspandi kustutamiskanne Jõustunud
28.10.2026
PDF
Ä 10171715 / 15
17.11.2025
Muutmiskanne Jõustunud
17.11.2025
PDF
Ä 10171715 / M11
16.10.2025
Puuduste kõrvaldamise määrus 16.11.2025 Puudused kõrvaldatud
17.11.2025
PDF
Ä 10171715 / 14
23.12.2021
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2021
PDF
Ä 10171715 / 13
10.08.2021
Muutmiskanne Jõustunud
10.08.2021
PDF
Ä 10171715 / 12
29.07.2021
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
25.08.2021
PDF
Ä 10171715 / M10
08.07.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.07.2021 Jõustunud
08.07.2021
PDF
Ä 10171715 / 11
29.06.2021
Muutmiskanne Jõustunud
29.06.2021
PDF
Ä 10171715 / M9
21.06.2021
Puuduste kõrvaldamise määrus 21.07.2021 Puudused kõrvaldatud
29.06.2021
PDF
Ä 10171715 / M8
10.09.2019
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.09.2019 Puudused kõrvaldatud
11.09.2019
PDF
Ä 10171715 / 10
23.04.2018
Muutmiskanne Jõustunud
23.04.2018
PDF
Ä 10171715 / M7
17.04.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 02.05.2018 Puudused kõrvaldatud
23.04.2018
PDF
Ä 10171715 / M6
13.04.2018
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.04.2018 Puudused kõrvaldatud
23.04.2018
PDF
Ä 10171715 / 9
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 10171715 / 8
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10171715 / 7
28.09.2017
Muutmiskanne Jõustunud
28.09.2017
PDF
Ä 10171715 / M5
19.11.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 19.12.2015 Puudused kõrvaldatud
24.11.2015
PDF
Ä 10171715 / M4
27.10.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks 26.11.2015 Puudused kõrvaldatud
19.11.2015
PDF
K 10171715 / 6
06.05.2015
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
06.05.2015
PDF
K 10171715 / M3
05.05.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 25.05.2015 Puudused kõrvaldatud
06.05.2015
PDF
Ä 10171715 / 5
21.04.2014
Muutmiskanne Jõustunud
21.04.2014
PDF
Ä 10171715 / 4
26.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
26.03.2014
PDF
Ä 10171715 / M2
21.03.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.04.2014 Puudused kõrvaldatud
26.03.2014
PDF
Ä 10171715 / 3
19.09.2013
Muutmiskanne Jõustunud
19.09.2013
PDF
Ä 10171715 / M1
09.09.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 09.10.2013 Puudused kõrvaldatud
13.09.2013
PDF
K 10173619
11.09.2012
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
11.09.2012
PDF
Ä 10171715 / 2
20.07.2012
Kolmas, informatiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile) Jõustunud
20.07.2012
PDF
Ä 10171715
20.07.2012
Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava isiku registrikaardile) Jõustunud
20.07.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes