OÜ Sisalik

Registrisse kantud Registrikood 12312957 OÜ Kaerepere alevik Registreeritud 10.07.2012
Võrdle

OÜ Sisalik (OÜ), Kaerepere alevik, registrikood 12312957, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 5 320 € ja töötajaid .

Käive
5 320 €
↑ 362,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 058 €
↑ 283,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 5 320 €
    tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
  • Müügitulu · 2025 7 037 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 42,1 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 5 320 € · +362,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 1 000 € Tegevusala mediaan: 15 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 340 € Tegevusala mediaan: 14 516 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 781 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 170 € Tegevusala mediaan: 15 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 072 €2025 II kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 397 € Tegevusala mediaan: 16 866 €2025 IV kv Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 16 002 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 938 €2026 II kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 15 455 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 320 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 170 € Tegevusala mediaan: 15 565 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 5 397 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 810 € Tegevusala mediaan: 16 002 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 150 € Tegevusala mediaan: 15 455 €2026 III kv Ettevõte: 5 320 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 058 € · +283,3% võrreldes 2026 II kv
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 200 €IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: 75 €II·242024 III kv Ettevõte: 710 €2024 IV kv Ettevõte: 37 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 183 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 018 €2025 IV kv Ettevõte: 194 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 276 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 058 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 37 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 183 €2025 III kv Ettevõte: 1 018 €III·252025 IV kv Ettevõte: 194 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 276 €2026 III kv Ettevõte: 1 058 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 5 320 1 058 — —
2026 II kv 1 150 276 — —
2026 I kv — — — —
2025 IV kv 810 194 — —
2025 III kv 5 397 1 018 — —
2025 II kv 830 183 — —
2025 I kv — — — —
2024 IV kv 170 37 — —
2024 III kv 3 781 710 — —
2024 II kv 340 75 — —
2024 I kv — — — —
2023 IV kv 1 000 200 — —
2023 III kv 2 412 366 — —
2023 II kv 170 — — —
2023 I kv 975 195 — —
2022 IV kv 2 006 307 — —
2022 III kv 1 050 205 — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv — — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 7 037 € · +64,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 38% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 5 451 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 1 256 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 1 881 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 4 031 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 3 582 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 4 291 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: 7 037 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202505 00010 00015 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 5 451 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 1 256 € Tegevusala mediaan: 10 830 €2021 Ettevõte: 1 881 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 4 031 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2023 Ettevõte: 3 582 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 4 291 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: 7 037 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 2 966 € · +17,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 3 777 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: -125 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: -181 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 3 250 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: 1 648 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 2 525 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: 2 966 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-1 00001 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 3 777 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: -125 € Tegevusala mediaan: 319 €2021 Ettevõte: -181 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: 3 250 € Tegevusala mediaan: 365 €2023 Ettevõte: 1 648 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 2 525 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: 2 966 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 42,1 % · −16,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
-200204060801002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 69,3 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: -10,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 80,6 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 46,0 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 58,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 42,1 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-200204060801002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 69,3 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: -10,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: -9,6 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: 80,6 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 46,0 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 58,8 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 42,1 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 23 647 € · +26,7% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 11 635 €20192020 Ettevõte: 11 485 €20202021 Ettevõte: 11 304 €20212022 Ettevõte: 14 749 €20222023 Ettevõte: 16 202 €20232024 Ettevõte: 18 657 €20242025 Ettevõte: 23 647 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 11 635 €20192020 Ettevõte: 11 485 €2021 Ettevõte: 11 304 €20212022 Ettevõte: 14 749 €2023 Ettevõte: 16 202 €20232024 Ettevõte: 18 657 €2025 Ettevõte: 23 647 €2025
Omakapital, € 2025: 20 361 € · +17,1% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 279 €20192020 Ettevõte: 10 154 €20202021 Ettevõte: 9 972 €20212022 Ettevõte: 13 222 €20222023 Ettevõte: 14 870 €20232024 Ettevõte: 17 395 €20242025 Ettevõte: 20 361 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 279 €20192020 Ettevõte: 10 154 €2021 Ettevõte: 9 972 €20212022 Ettevõte: 13 222 €2023 Ettevõte: 14 870 €20232024 Ettevõte: 17 395 €2025 Ettevõte: 20 361 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 7 037 2 966 0 23 647 20 361 0
2024 4 291 2 525 0 18 657 17 395 0
2023 3 582 1 648 0 16 202 14 870 0
2022 4 031 3 250 0 14 749 13 222 0
2021 1 881 -181 0 11 304 9 972 0
2020 1 256 -125 0 11 485 10 154 0
2019 5 451 3 777 0 11 635 10 279 0
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
42,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
14,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
12,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
86,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
13,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
7,20
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 22.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 26.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 16.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81221Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus Põhitegevus
  • 90201Näitlejate ja tantsijate lavaline tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30049345 / 4
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 30049345 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 30049345 / 2
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 30049345
10.07.2012
Esmakanne Jõustunud
10.07.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes