T&K haldus oü
T&K haldus oü (OÜ), Tartu linn, registrikood 12311107, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 800 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 1 800 €parem kui 15% ettevõteteltegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
- Müügitulu · 2024 5 500 €parem kui 34% ettevõteteltegevusala mediaan 12 853 € · ettevõtteid tegevusalal: 31 545
- Puhasrentaablus · 2024 -244,6 %parem kui 2% ettevõteteltegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 591
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 1 800 | — | — | — |
| 2026 II kv | 540 | 163 | — | — |
| 2026 I kv | — | — | — | — |
| 2025 IV kv | — | 231 | — | — |
| 2025 III kv | 1 862 | — | — | — |
| 2025 II kv | 1 890 | — | — | — |
| 2025 I kv | 365 | — | — | — |
| 2024 IV kv | 88 | — | — | — |
| 2024 III kv | 76 | — | — | — |
| 2024 II kv | 3 103 | — | — | — |
| 2024 I kv | — | — | — | — |
| 2023 IV kv | — | — | — | — |
| 2023 III kv | 1 679 | — | — | — |
| 2023 II kv | — | — | — | — |
| 2023 I kv | — | — | — | — |
| 2022 IV kv | 5 737 | 304 | 615 | — |
| 2022 III kv | 85 | — | — | — |
| 2022 II kv | 986 | — | — | — |
| 2022 I kv | — | — | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5 500 | -13 454 | 0 | 153 387 | -6 819 | 0 |
| 2023 | 2 939 | -12 522 | 0 | 165 992 | 6 635 | 0 |
| 2022 | 5 310 | -3 995 | 0 | 172 766 | 19 158 | 0 |
| 2021 | 0 | -13 868 | 0 | 153 974 | 23 153 | 0 |
| 2020 | 77 019 | -9 140 | 781 | 143 556 | 37 787 | 0 |
| 2019 | 125 690 | -3 443 | 3 613 | 168 938 | 46 927 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2024
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.12.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 09.08.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 07.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 07.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 07.12.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 14.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Toomas KiiskJuhatuse liige · alates 12.03.2020
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Gamma Trading OÜJuriidiline isik · 12879405 · 2 500 €
Omanikuna ettevõtetes
- 100%
- 100%
Tegelikud kasusaajad
- Toomas Kiiskkaudne osalus · alates 30.10.2019
Asutajad ja muud isikud
- Toomas KiiskAsutaja · 2 500 € · 03.07.2012
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 20060709 / M5 09.07.2024 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 08.08.2024 | Puudused kõrvaldatud 10.08.2024 |
|
| Ä 20060709 / M4 06.10.2023 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 05.11.2023 | Puudused kõrvaldatud 12.12.2023 |
|
| Ä 20060709 / 8 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 20060709 / M3 13.05.2021 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 12.06.2021 | Puudused kõrvaldatud 14.06.2021 |
|
| Ä 20060709 / 7 15.03.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 15.03.2021 |
||
| Ä 20060709 / 6 12.03.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.03.2020 |
||
| Ä 20060709 / 5 18.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.01.2018 |
||
| Ä 20060709 / 4 19.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.12.2017 |
||
| Ä 20060709 / 3 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| Ä 20060709 / M2 23.02.2016 |
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata | 26.08.2016 | Puudused kõrvaldatud 16.08.2016 |
|
| Ä 20060709 / 2 18.12.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 18.12.2012 |
||
| Ä 20060709 05.07.2012 |
Esmakanne | Jõustunud 05.07.2012 |
||
| Ä 20060709 / M1 04.07.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 04.08.2012 | Jõustunud 04.07.2012 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes