Voller Kaubandus OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12288495
OÜ Rae küla Registreeritud 19.05.2012
Võrdle
Voller Kaubandus OÜ (OÜ), Rae küla, registrikood 12288495, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 635 677 € ja töötajaid 6.
Käive
1 635 677 €
↑ 34,4% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
90 131 €
↓ 20,3% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
24 324 €
↓ 8,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Käive · 2026 III kv 1,6 mln €
parem kui 91% ettevõtetel
tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
Tööjõumaksud töötaja kohta 4 054 €
parem kui 77% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
Müügitulu · 2025 3,2 mln €
parem kui 91% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 6,2 %
parem kui 64% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , tuh € 2026 III kv: 1 635 677 € · +34,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2023 IV kv
Ettevõte: 1 661 358 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 173 782 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 465 640 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 314 497 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 587 687 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 087 572 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 994 044 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 072 390 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 1 438 316 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 056 913 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 217 219 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 635 677 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 587 687 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 087 572 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 994 044 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 1 072 390 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 438 316 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 1 056 913 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 217 219 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 635 677 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 4 054 € · −8,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2023 IV kv
Ettevõte: 4 045 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 4 850 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: 4 740 €
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 3 938 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: 3 756 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 081 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 4 999 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 4 213 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: 4 179 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 4 026 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: 4 428 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 4 054 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2024 IV kv
Ettevõte: 3 756 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 081 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 4 999 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: 4 213 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 4 179 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 4 026 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 4 428 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: 4 054 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 6 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 4 6 8 2023 IV kv
Ettevõte: 7 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 6 2024 II kv
Ettevõte: 6 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 6 2024 IV kv
Ettevõte: 6 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 6 2025 II kv
Ettevõte: 6 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 6 2025 IV kv
Ettevõte: 6 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 6 2026 II kv
Ettevõte: 6 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 6 III·26 0 2 4 6 2024 IV kv
Ettevõte: 6 2025 I kv
Ettevõte: 6 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 6 2025 III kv
Ettevõte: 6 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 6 2026 I kv
Ettevõte: 6 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 6 2026 III kv
Ettevõte: 6 III·26
Riiklikud maksud , tuh € 2026 III kv: 90 131 € · −20,3% võrreldes 2026 II kv
0 25 50 75 100 125 2023 IV kv
Ettevõte: 83 559 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 57 185 € 2024 II kv
Ettevõte: 103 104 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 64 428 € 2024 IV kv
Ettevõte: 78 281 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 77 533 € 2025 II kv
Ettevõte: 50 103 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 30 258 € 2025 IV kv
Ettevõte: 62 000 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 84 531 € 2026 II kv
Ettevõte: 113 025 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 90 131 € III·26 0 25 50 75 100 125 2024 IV kv
Ettevõte: 78 281 € 2025 I kv
Ettevõte: 77 533 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 50 103 € 2025 III kv
Ettevõte: 30 258 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 62 000 € 2026 I kv
Ettevõte: 84 531 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 113 025 € 2026 III kv
Ettevõte: 90 131 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 3 181 370 € · −13,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 2 590 971 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 2 523 551 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 2 682 395 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 3 052 189 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 4 287 339 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 3 686 501 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 3 181 370 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 1 000 2 000 3 000 4 000 5 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 2 590 971 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 2 523 551 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 2 682 395 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 3 052 189 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 4 287 339 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 3 686 501 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 3 181 370 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 196 184 € · +6,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 174 028 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 84 215 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 140 996 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 231 194 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: 319 439 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 184 788 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: 196 184 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 174 028 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 84 215 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 140 996 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 231 194 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: 319 439 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: 184 788 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: 196 184 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 6,2 % · +1,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 64% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 6,7 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 3,3 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 5,3 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 7,6 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: 7,5 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 5,0 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: 6,2 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 0 2 4 6 8 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 6,7 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 3,3 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 5,3 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 7,6 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: 7,5 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: 5,0 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: 6,2 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 2 162 561 € · +26,0% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 249 606 € 2019 2020
Ettevõte: 1 127 158 € 2020 2021
Ettevõte: 1 351 263 € 2021 2022
Ettevõte: 1 510 412 € 2022 2023
Ettevõte: 1 824 074 € 2023 2024
Ettevõte: 1 716 703 € 2024 2025
Ettevõte: 2 162 561 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 249 606 € 2019 2020
Ettevõte: 1 127 158 € 2021
Ettevõte: 1 351 263 € 2021 2022
Ettevõte: 1 510 412 € 2023
Ettevõte: 1 824 074 € 2023 2024
Ettevõte: 1 716 703 € 2025
Ettevõte: 2 162 561 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 1 778 471 € · +10,4% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 017 794 € 2019 2020
Ettevõte: 894 927 € 2020 2021
Ettevõte: 1 035 923 € 2021 2022
Ettevõte: 1 267 117 € 2022 2023
Ettevõte: 1 586 556 € 2023 2024
Ettevõte: 1 611 344 € 2024 2025
Ettevõte: 1 778 471 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 017 794 € 2019 2020
Ettevõte: 894 927 € 2021
Ettevõte: 1 035 923 € 2021 2022
Ettevõte: 1 267 117 € 2023
Ettevõte: 1 586 556 € 2023 2024
Ettevõte: 1 611 344 € 2025
Ettevõte: 1 778 471 € 2025
Töötajad 2025: 6 · +20,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0 2 4 6 8 2016
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2025 0 2 4 6 8 2018
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 7
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 5
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 6
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
30.06.2024
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
30.06.2023
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
30.06.2020
Konsolideerimata · auditeeritud
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
TT Air OÜ Juriidiline isik · 14627435 · 1 250 €
50%
50%
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
46131 Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes