Hoog Sisse OÜ
Hoog Sisse OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12271425, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 15 966 € ja töötajaid 0.
2025 · majandusaasta aruanne, e-Äriregister
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 15 966 €parem kui 51% ettevõteteltegevusala mediaan 14 309 € · ettevõtteid tegevusalal: 13 336
- Puhasrentaablus · 2025 29,1 %parem kui 61% ettevõteteltegevusala mediaan 15,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 8 943
Maksud ja käive
Maksuandmed puuduvad. EMTA avaldab andmed nende kohta, kes kvartalis tasusid riiklikke makse, esitasid käibedeklaratsiooni või kellel oli töötajaid. Uued ja väikesed ettevõtted võivad puududa.
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Programmeerimine, konsultatsioonid jms tegevused (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 966 | 4 641 | 0 | 30 063 | 30 063 | 0 |
| 2024 | 26 954 | 13 356 | 0 | 25 422 | 25 422 | 0 |
| 2023 | 7 100 | 1 217 | 0 | 12 066 | 12 066 | 0 |
| 2022 | 26 108 | 42 | 0 | 13 179 | 10 849 | 0 |
| 2021 | 2 361 | 1 306 | 0 | 10 807 | 10 807 | 0 |
| 2020 | 3 300 | 1 524 | 0 | 9 501 | 9 501 | 0 |
| 2019 | 4 900 | 2 801 | 0 | 7 978 | 7 978 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 15.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 27.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 28.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 13.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.10.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Hendri ParrolJuhatuse liige · alates 15.03.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Hendri ParrolFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Hendri Parrolotsene osalus · alates 18.12.2020
Asutajad ja muud isikud
- Olle KitsingAsutaja · 1 250 € · 14.04.2012
- Reena KitsingAsutaja · 1 250 € · 14.04.2012
Tegevusalad (EMTAK)
- 62901Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused Põhitegevus
- 93199Mujal liigitamata sporditegevus
Muudatuste ajalugu
| Mis | Väärtus | Periood |
|---|---|---|
| Staatus | Registrisse kantud | 15.03.2017 – praegu |
| Staatus | Likvideerimisel | 28.06.2016 – praegu |
| Staatus | Registrisse kantud | 23.04.2012 – praegu |
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10167947 / 10 27.06.2024 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 27.06.2024 |
||
| Ä 10167947 / 9 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10167947 / M2 09.05.2022 |
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata | 08.06.2022 | Puudused kõrvaldatud 29.06.2022 |
|
| Ä 10167947 / 8 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10167947 / 7 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| Ä 10167947 / 6 15.03.2017 |
Tegevuse jätkamise kanne | Jõustunud 15.03.2017 |
||
| Ä 10167947 / 5 15.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.09.2016 |
||
| Ä 10167947 / 4 28.06.2016 |
Lõpetamiskanne | Jõustunud 28.06.2016 |
||
| Ä 10167947 / 3 15.04.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.04.2016 |
||
| Ä 10167947 / 2 25.11.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 25.11.2013 |
||
| Ä 10167947 23.04.2012 |
Esmakanne | Jõustunud 23.04.2012 |
||
| Ä 10167947 / M1 16.04.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 31.05.2012 | Jõustunud 16.04.2012 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes