Metal Capital OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12266890 OÜ Tallinn Registreeritud 16.04.2012
Võrdle

Metal Capital OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12266890, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Materjalide taaskasutusele võtmine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 60 112 € ja töötajaid 4.

Käive
60 112 €
↓ 8,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
7 436 €
↓ 22,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
3 935 €
↑ 6,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
4
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine · EMTAK 38

  • Käive · 2026 III kv 60 112 €
    tegevusala mediaan 103 319 € · ettevõtteid tegevusalal: 144
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 984 €
    tegevusala mediaan 1 735 € · ettevõtteid tegevusalal: 123
  • Müügitulu · 2025 307 877 €
    tegevusala mediaan 136 233 € · ettevõtteid tegevusalal: 190
  • Puhasrentaablus · 2025 6,8 %
    tegevusala mediaan 1,8 % · ettevõtteid tegevusalal: 143

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 60 112 € · −8,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 103 319 € · parem kui 39% tegevusala ettevõtetel
025 00050 00075 000100 000125 0002023 IV kv Ettevõte: 25 295 € Tegevusala mediaan: 102 607 €IV·232024 I kv Ettevõte: 20 066 € Tegevusala mediaan: 61 141 €2024 II kv Ettevõte: 25 187 € Tegevusala mediaan: 90 365 €II·242024 III kv Ettevõte: 26 455 € Tegevusala mediaan: 100 431 €2024 IV kv Ettevõte: 26 264 € Tegevusala mediaan: 100 736 €IV·242025 I kv Ettevõte: 32 903 € Tegevusala mediaan: 69 850 €2025 II kv Ettevõte: 46 798 € Tegevusala mediaan: 96 624 €II·252025 III kv Ettevõte: 68 642 € Tegevusala mediaan: 96 056 €2025 IV kv Ettevõte: 44 522 € Tegevusala mediaan: 100 509 €IV·252026 I kv Ettevõte: 34 004 € Tegevusala mediaan: 94 617 €2026 II kv Ettevõte: 65 379 € Tegevusala mediaan: 107 683 €II·262026 III kv Ettevõte: 60 112 € Tegevusala mediaan: 103 319 €III·26025 00050 00075 000100 000125 0002024 IV kv Ettevõte: 26 264 € Tegevusala mediaan: 100 736 €2025 I kv Ettevõte: 32 903 € Tegevusala mediaan: 69 850 €I·252025 II kv Ettevõte: 46 798 € Tegevusala mediaan: 96 624 €2025 III kv Ettevõte: 68 642 € Tegevusala mediaan: 96 056 €III·252025 IV kv Ettevõte: 44 522 € Tegevusala mediaan: 100 509 €2026 I kv Ettevõte: 34 004 € Tegevusala mediaan: 94 617 €I·262026 II kv Ettevõte: 65 379 € Tegevusala mediaan: 107 683 €2026 III kv Ettevõte: 60 112 € Tegevusala mediaan: 103 319 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 984 € · +6,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 735 € · parem kui 21% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 833 € Tegevusala mediaan: 1 505 €IV·232024 I kv Ettevõte: 808 € Tegevusala mediaan: 1 548 €2024 II kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 650 €II·242024 III kv Ettevõte: 845 € Tegevusala mediaan: 1 607 €2024 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 557 €IV·242025 I kv Ettevõte: 876 € Tegevusala mediaan: 1 591 €2025 II kv Ettevõte: 946 € Tegevusala mediaan: 1 727 €II·252025 III kv Ettevõte: 983 € Tegevusala mediaan: 1 744 €2025 IV kv Ettevõte: 946 € Tegevusala mediaan: 1 799 €IV·252026 I kv Ettevõte: 972 € Tegevusala mediaan: 1 634 €2026 II kv Ettevõte: 927 € Tegevusala mediaan: 1 527 €II·262026 III kv Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 1 735 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 557 €2025 I kv Ettevõte: 876 € Tegevusala mediaan: 1 591 €I·252025 II kv Ettevõte: 946 € Tegevusala mediaan: 1 727 €2025 III kv Ettevõte: 983 € Tegevusala mediaan: 1 744 €III·252025 IV kv Ettevõte: 946 € Tegevusala mediaan: 1 799 €2026 I kv Ettevõte: 972 € Tegevusala mediaan: 1 634 €I·262026 II kv Ettevõte: 927 € Tegevusala mediaan: 1 527 €2026 III kv Ettevõte: 984 € Tegevusala mediaan: 1 735 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 4 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 42024 IV kv Ettevõte: 4IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 4II·262026 III kv Ettevõte: 4III·26012342024 IV kv Ettevõte: 42025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 42026 III kv Ettevõte: 4III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 7 436 € · −22,5% võrreldes 2026 II kv
02 5005 0007 50010 00012 5002023 IV kv Ettevõte: 4 110 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 292 €2024 II kv Ettevõte: 4 305 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 293 €2024 IV kv Ettevõte: 3 842 €IV·242025 I kv Ettevõte: 6 843 €2025 II kv Ettevõte: 6 763 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 067 €2025 IV kv Ettevõte: 5 423 €IV·252026 I kv Ettevõte: 6 114 €2026 II kv Ettevõte: 9 594 €II·262026 III kv Ettevõte: 7 436 €III·2602 5005 0007 50010 00012 5002024 IV kv Ettevõte: 3 842 €2025 I kv Ettevõte: 6 843 €I·252025 II kv Ettevõte: 6 763 €2025 III kv Ettevõte: 12 067 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 423 €2026 I kv Ettevõte: 6 114 €I·262026 II kv Ettevõte: 9 594 €2026 III kv Ettevõte: 7 436 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 60 112 7 436 3 935 4
2026 II kv 65 379 9 594 3 709 4
2026 I kv 34 004 6 114 3 889 4
2025 IV kv 44 522 5 423 3 784 4
2025 III kv 68 642 12 067 3 930 4
2025 II kv 46 798 6 763 3 784 4
2025 I kv 32 903 6 843 3 503 4
2024 IV kv 26 264 3 842 3 225 4
2024 III kv 26 455 4 293 3 379 4
2024 II kv 25 187 4 305 3 225 4
2024 I kv 20 066 3 292 3 233 4
2023 IV kv 25 295 4 110 3 330 4
2023 III kv 28 106 6 781 3 283 4
2023 II kv 31 806 5 178 3 899 4
2023 I kv 32 091 5 746 4 388 4
2022 IV kv 35 805 6 013 3 863 4
2022 III kv 32 640 5 799 3 863 4
2022 II kv 42 048 6 004 4 032 4
2022 I kv 35 424 5 355 2 476 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
328 €
Käive töötaja kohta kvartalis
15 028 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 307 877 € · +47,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 136 233 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 47 177 € Tegevusala mediaan: 113 728 €20192020 Ettevõte: 75 069 € Tegevusala mediaan: 106 818 €20202021 Ettevõte: 191 477 € Tegevusala mediaan: 121 212 €20212022 Ettevõte: 197 161 € Tegevusala mediaan: 101 519 €20222023 Ettevõte: 159 596 € Tegevusala mediaan: 120 792 €20232024 Ettevõte: 209 009 € Tegevusala mediaan: 112 006 €20242025 Ettevõte: 307 877 € Tegevusala mediaan: 136 233 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 47 177 € Tegevusala mediaan: 113 728 €20192020 Ettevõte: 75 069 € Tegevusala mediaan: 106 818 €2021 Ettevõte: 191 477 € Tegevusala mediaan: 121 212 €20212022 Ettevõte: 197 161 € Tegevusala mediaan: 101 519 €2023 Ettevõte: 159 596 € Tegevusala mediaan: 120 792 €20232024 Ettevõte: 209 009 € Tegevusala mediaan: 112 006 €2025 Ettevõte: 307 877 € Tegevusala mediaan: 136 233 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 20 892 € · +289,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 309 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 8 923 € Tegevusala mediaan: 3 212 €20192020 Ettevõte: -3 138 € Tegevusala mediaan: 973 €20202021 Ettevõte: 8 660 € Tegevusala mediaan: 8 367 €20212022 Ettevõte: 7 120 € Tegevusala mediaan: 654 €20222023 Ettevõte: -14 473 € Tegevusala mediaan: 378 €20232024 Ettevõte: -11 013 € Tegevusala mediaan: 203 €20242025 Ettevõte: 20 892 € Tegevusala mediaan: 309 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 8 923 € Tegevusala mediaan: 3 212 €20192020 Ettevõte: -3 138 € Tegevusala mediaan: 973 €2021 Ettevõte: 8 660 € Tegevusala mediaan: 8 367 €20212022 Ettevõte: 7 120 € Tegevusala mediaan: 654 €2023 Ettevõte: -14 473 € Tegevusala mediaan: 378 €20232024 Ettevõte: -11 013 € Tegevusala mediaan: 203 €2025 Ettevõte: 20 892 € Tegevusala mediaan: 309 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,8 % · +12,1 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,8 % · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
-10010202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 18,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20192020 Ettevõte: -4,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %20202021 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %20222023 Ettevõte: -9,1 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20232024 Ettevõte: -5,3 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20242025 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2025-10010202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 18,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20192020 Ettevõte: -4,2 % Tegevusala mediaan: 3,4 %2021 Ettevõte: 4,5 % Tegevusala mediaan: 6,6 %20212022 Ettevõte: 3,6 % Tegevusala mediaan: 4,1 %2023 Ettevõte: -9,1 % Tegevusala mediaan: 3,1 %20232024 Ettevõte: -5,3 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025 Ettevõte: 6,8 % Tegevusala mediaan: 1,8 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 94 548 € · +51,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 25 677 €20192020 Ettevõte: 29 783 €20202021 Ettevõte: 46 558 €20212022 Ettevõte: 67 177 €20222023 Ettevõte: 61 590 €20232024 Ettevõte: 62 292 €20242025 Ettevõte: 94 548 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 25 677 €20192020 Ettevõte: 29 783 €2021 Ettevõte: 46 558 €20212022 Ettevõte: 67 177 €2023 Ettevõte: 61 590 €20232024 Ettevõte: 62 292 €2025 Ettevõte: 94 548 €2025
Omakapital, € 2025: 18 224 € · +783,1% võrreldes 2024
-10 000010 00020 00030 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 10 176 €20192020 Ettevõte: 7 038 €20202021 Ettevõte: 15 698 €20212022 Ettevõte: 22 818 €20222023 Ettevõte: 8 345 €20232024 Ettevõte: -2 668 €20242025 Ettevõte: 18 224 €2025-10 000010 00020 00030 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 10 176 €20192020 Ettevõte: 7 038 €2021 Ettevõte: 15 698 €20212022 Ettevõte: 22 818 €2023 Ettevõte: 8 345 €20232024 Ettevõte: -2 668 €2025 Ettevõte: 18 224 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 4 · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 3,520202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42025012342018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 3,52021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 420212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 420232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 42025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Jäätmete kogumine, taaskasutamine ja kõrvaldamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 307 877 20 892 47 551 94 548 18 224 3
2024 209 009 -11 013 42 777 62 292 -2 668 3
2023 159 596 -14 473 46 360 61 590 8 345 3
2022 197 161 7 120 45 224 67 177 22 818 3
2021 191 477 8 660 21 447 46 558 15 698 2
2020 75 069 -3 138 10 252 29 783 7 038 1
2019 47 177 8 923 3 200 25 677 10 176 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
114,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
22,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
19,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
80,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,22
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
102 852 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 321 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 18.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 01.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 29.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 38211Materjalide taaskasutusele võtmine Põhitegevus
  • 46871Jäätmete ja jääkide hulgikaubandus, taara ja pakendite kokkuost
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10167926 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10167926 / M3
11.07.2018
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 07.01.2019 Puudused kõrvaldatud
26.06.2019
PDF
Ä 10167926 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10167926 / 6
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10167926 / 5
25.01.2017
Muutmiskanne Jõustunud
25.01.2017
PDF
Ä 10167926 / 4
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10167926 / 3
25.08.2015
Muutmiskanne Jõustunud
25.08.2015
PDF
Ä 10167926 / M2
18.08.2015
Puuduste kõrvaldamise määrus 17.09.2015 Puudused kõrvaldatud
25.08.2015
PDF
Ä 10167926 / 2
12.07.2013
Muutmiskanne Jõustunud
12.07.2013
PDF
Ä 10167926 / M1
10.07.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 24.07.2013 Puudused kõrvaldatud
12.07.2013
PDF
Ä 10167926
16.04.2012
Esmakanne Jõustunud
16.04.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes