ArtLink Invest OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12262461
OÜ Kiili alev Registreeritud 09.04.2012
Võrdle
ArtLink Invest OÜ (OÜ), Kiili alev, registrikood 12262461, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 31 399 € ja töötajaid .
Käive
31 399 €
↑ 1,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
5 421 €
↓ 9,5% võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70
Käive · 2026 III kv 31 399 €
parem kui 72% ettevõtetel
tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
Müügitulu · 2025 191 784 €
parem kui 92% ettevõtetel
tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
Puhasrentaablus · 2025 234,0 %
parem kui 98% ettevõtetel
tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 31 399 € · +1,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2023 IV kv
Ettevõte: 24 150 €
Tegevusala mediaan: 15 091 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 24 150 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € 2024 II kv
Ettevõte: 25 065 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 26 565 €
Tegevusala mediaan: 14 140 € 2024 IV kv
Ettevõte: 29 565 €
Tegevusala mediaan: 15 052 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 38 565 €
Tegevusala mediaan: 14 703 € 2025 II kv
Ettevõte: 38 565 €
Tegevusala mediaan: 13 688 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 49 212 €
Tegevusala mediaan: 13 984 € 2025 IV kv
Ettevõte: 93 186 €
Tegevusala mediaan: 14 505 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 30 407 €
Tegevusala mediaan: 14 237 € 2026 II kv
Ettevõte: 30 825 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 31 399 €
Tegevusala mediaan: 13 705 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 100 000 2024 IV kv
Ettevõte: 29 565 €
Tegevusala mediaan: 15 052 € 2025 I kv
Ettevõte: 38 565 €
Tegevusala mediaan: 14 703 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 38 565 €
Tegevusala mediaan: 13 688 € 2025 III kv
Ettevõte: 49 212 €
Tegevusala mediaan: 13 984 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 93 186 €
Tegevusala mediaan: 14 505 € 2026 I kv
Ettevõte: 30 407 €
Tegevusala mediaan: 14 237 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 30 825 €
Tegevusala mediaan: 14 128 € 2026 III kv
Ettevõte: 31 399 €
Tegevusala mediaan: 13 705 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 5 421 € · −9,5% võrreldes 2026 II kv
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 IV kv
Ettevõte: 5 720 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 7 302 € 2024 II kv
Ettevõte: 5 843 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 4 776 € 2024 IV kv
Ettevõte: 4 100 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 8 479 € 2025 II kv
Ettevõte: 7 616 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 7 675 € 2025 IV kv
Ettevõte: 11 579 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 6 034 € 2026 II kv
Ettevõte: 5 992 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 5 421 € III·26 0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2024 IV kv
Ettevõte: 4 100 € 2025 I kv
Ettevõte: 8 479 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 7 616 € 2025 III kv
Ettevõte: 7 675 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 11 579 € 2026 I kv
Ettevõte: 6 034 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 5 992 € 2026 III kv
Ettevõte: 5 421 € III·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 191 784 € · +74,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0 50 100 150 200 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 28 780 €
Tegevusala mediaan: 8 998 € 2019 2020
Ettevõte: 33 133 €
Tegevusala mediaan: 8 779 € 2020 2021
Ettevõte: 68 700 €
Tegevusala mediaan: 9 884 € 2021 2022
Ettevõte: 89 400 €
Tegevusala mediaan: 10 945 € 2022 2023
Ettevõte: 91 950 €
Tegevusala mediaan: 11 079 € 2023 2024
Ettevõte: 110 150 €
Tegevusala mediaan: 10 766 € 2024 2025
Ettevõte: 191 784 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2025 0 50 100 150 200 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 28 780 €
Tegevusala mediaan: 8 998 € 2019 2020
Ettevõte: 33 133 €
Tegevusala mediaan: 8 779 € 2021
Ettevõte: 68 700 €
Tegevusala mediaan: 9 884 € 2021 2022
Ettevõte: 89 400 €
Tegevusala mediaan: 10 945 € 2023
Ettevõte: 91 950 €
Tegevusala mediaan: 11 079 € 2023 2024
Ettevõte: 110 150 €
Tegevusala mediaan: 10 766 € 2025
Ettevõte: 191 784 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: 448 787 € · +129,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 227 569 €
Tegevusala mediaan: 966 € 2019 2020
Ettevõte: 239 464 €
Tegevusala mediaan: 760 € 2020 2021
Ettevõte: 281 415 €
Tegevusala mediaan: 1 171 € 2021 2022
Ettevõte: 46 019 €
Tegevusala mediaan: 470 € 2022 2023
Ettevõte: 166 880 €
Tegevusala mediaan: 681 € 2023 2024
Ettevõte: 195 226 €
Tegevusala mediaan: 538 € 2024 2025
Ettevõte: 448 787 €
Tegevusala mediaan: 284 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 227 569 €
Tegevusala mediaan: 966 € 2019 2020
Ettevõte: 239 464 €
Tegevusala mediaan: 760 € 2021
Ettevõte: 281 415 €
Tegevusala mediaan: 1 171 € 2021 2022
Ettevõte: 46 019 €
Tegevusala mediaan: 470 € 2023
Ettevõte: 166 880 €
Tegevusala mediaan: 681 € 2023 2024
Ettevõte: 195 226 €
Tegevusala mediaan: 538 € 2025
Ettevõte: 448 787 €
Tegevusala mediaan: 284 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: 234,0 % · +56,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 790,7 %
Tegevusala mediaan: 31,9 % 2019 2020
Ettevõte: 722,7 %
Tegevusala mediaan: 32,1 % 2020 2021
Ettevõte: 409,6 %
Tegevusala mediaan: 35,7 % 2021 2022
Ettevõte: 51,5 %
Tegevusala mediaan: 27,6 % 2022 2023
Ettevõte: 181,5 %
Tegevusala mediaan: 28,4 % 2023 2024
Ettevõte: 177,2 %
Tegevusala mediaan: 25,0 % 2024 2025
Ettevõte: 234,0 %
Tegevusala mediaan: 22,0 % 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 790,7 %
Tegevusala mediaan: 31,9 % 2019 2020
Ettevõte: 722,7 %
Tegevusala mediaan: 32,1 % 2021
Ettevõte: 409,6 %
Tegevusala mediaan: 35,7 % 2021 2022
Ettevõte: 51,5 %
Tegevusala mediaan: 27,6 % 2023
Ettevõte: 181,5 %
Tegevusala mediaan: 28,4 % 2023 2024
Ettevõte: 177,2 %
Tegevusala mediaan: 25,0 % 2025
Ettevõte: 234,0 %
Tegevusala mediaan: 22,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 2 322 896 € · +23,7% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 1 318 271 € 2019 2020
Ettevõte: 1 421 507 € 2020 2021
Ettevõte: 1 614 755 € 2021 2022
Ettevõte: 1 583 368 € 2022 2023
Ettevõte: 2 392 632 € 2023 2024
Ettevõte: 1 877 154 € 2024 2025
Ettevõte: 2 322 896 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 1 318 271 € 2019 2020
Ettevõte: 1 421 507 € 2021
Ettevõte: 1 614 755 € 2021 2022
Ettevõte: 1 583 368 € 2023
Ettevõte: 2 392 632 € 2023 2024
Ettevõte: 1 877 154 € 2025
Ettevõte: 2 322 896 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 1 894 867 € · +31,0% võrreldes 2024
0 500 1 000 1 500 2 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 805 305 € 2019 2020
Ettevõte: 1 044 769 € 2020 2021
Ettevõte: 1 229 148 € 2021 2022
Ettevõte: 1 191 865 € 2022 2023
Ettevõte: 1 331 159 € 2023 2024
Ettevõte: 1 446 079 € 2024 2025
Ettevõte: 1 894 867 € 2025 0 500 1 000 1 500 2 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 805 305 € 2019 2020
Ettevõte: 1 044 769 € 2021
Ettevõte: 1 229 148 € 2021 2022
Ettevõte: 1 191 865 € 2023
Ettevõte: 1 331 159 € 2023 2024
Ettevõte: 1 446 079 € 2025
Ettevõte: 1 894 867 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
25.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
15.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
19.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
17.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
18.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
28.09.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
Omanikuna ettevõtetes
100%
33,33%
2%
19,99%
10,04%
33,33%
1,42%
3,05%
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Põhitegevus
47789 Mujal liigitamata kaupade jaemüük
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes