Karmel Energia Osaühing

Registrisse kantud Registrikood 12262358 OÜ Tiskre küla Registreeritud 09.04.2012
Võrdle

Karmel Energia Osaühing (OÜ), Tiskre küla, registrikood 12262358, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 144 € ja töötajaid 1.

Käive
4 144 €
Riiklikud maksud
1 452 €
↓ 0,8% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 201 €
↑ 3,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Käive · 2026 III kv 4 144 €
    tegevusala mediaan 15 030 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 443
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 201 €
    tegevusala mediaan 857 € · ettevõtteid tegevusalal: 7 261
  • Müügitulu · 2025 6 459 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 -432,9 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 4 144 € · tegevusala mediaan 15 030 € · parem kui 25% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 21 237 € Tegevusala mediaan: 14 897 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 520 € Tegevusala mediaan: 15 027 €2024 II kv Ettevõte: 18 158 € Tegevusala mediaan: 14 064 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 500 € Tegevusala mediaan: 14 462 €2024 IV kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 14 610 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 464 € Tegevusala mediaan: 14 672 €2025 II kv Ettevõte: 841 € Tegevusala mediaan: 14 301 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €2025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 464 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 759 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 595 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 144 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 14 610 €2025 I kv Ettevõte: 2 464 € Tegevusala mediaan: 14 672 €I·252025 II kv Ettevõte: 841 € Tegevusala mediaan: 14 301 €2025 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 273 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 464 €2026 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 759 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 595 €2026 III kv Ettevõte: 4 144 € Tegevusala mediaan: 15 030 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 201 € · +3,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 857 € · parem kui 67% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 2 088 € Tegevusala mediaan: 671 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 965 € Tegevusala mediaan: 694 €2024 II kv Ettevõte: 1 904 € Tegevusala mediaan: 712 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 904 € Tegevusala mediaan: 728 €2024 IV kv Ettevõte: 1 904 € Tegevusala mediaan: 727 €IV·242025 I kv Ettevõte: 18 593 € Tegevusala mediaan: 780 €2025 II kv Ettevõte: 1 906 € Tegevusala mediaan: 771 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 812 €2025 IV kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 812 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 250 € Tegevusala mediaan: 818 €2026 II kv Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 828 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 857 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 1 904 € Tegevusala mediaan: 727 €2025 I kv Ettevõte: 18 593 € Tegevusala mediaan: 780 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 906 € Tegevusala mediaan: 771 €2025 III kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 812 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 558 € Tegevusala mediaan: 812 €2026 I kv Ettevõte: 1 250 € Tegevusala mediaan: 818 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 166 € Tegevusala mediaan: 828 €2026 III kv Ettevõte: 1 201 € Tegevusala mediaan: 857 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 1 452 € · −0,8% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 4 959 €IV·232024 I kv Ettevõte: 5 793 €2024 II kv Ettevõte: 4 214 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 574 €2024 IV kv Ettevõte: 2 104 €IV·242025 I kv Ettevõte: 102 598 €2025 II kv Ettevõte: 2 487 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 441 €2025 IV kv Ettevõte: 1 860 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 154 €2026 II kv Ettevõte: 1 463 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 452 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 2 104 €2025 I kv Ettevõte: 102 598 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 487 €2025 III kv Ettevõte: 1 441 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 860 €2026 I kv Ettevõte: 1 154 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 463 €2026 III kv Ettevõte: 1 452 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 4 144 1 452 1 201 1
2026 II kv — 1 463 1 166 1
2026 I kv — 1 154 1 250 1
2025 IV kv — 1 860 1 558 1
2025 III kv — 1 441 1 558 1
2025 II kv 841 2 487 1 906 1
2025 I kv 2 464 102 598 18 593 1
2024 IV kv 462 2 104 1 904 1
2024 III kv 2 500 2 574 1 904 1
2024 II kv 18 158 4 214 1 904 1
2024 I kv 24 520 5 793 1 965 1
2023 IV kv 21 237 4 959 2 088 1
2023 III kv 21 237 5 175 2 088 1
2023 II kv 21 237 5 237 2 088 1
2023 I kv 21 237 5 549 2 088 1
2022 IV kv 21 237 4 439 2 088 1
2022 III kv 21 986 3 793 2 088 1
2022 II kv 21 237 4 728 2 088 1
2022 I kv 20 926 165 739 4 757 1
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
400 €
Käive töötaja kohta kvartalis
4 144 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 6 459 € · −83,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 79 404 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 83 468 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 81 216 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 86 102 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 88 692 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 39 612 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 6 459 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 79 404 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 83 468 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 81 216 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 86 102 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 88 692 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 39 612 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 6 459 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -27 962 € · +23,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 38 677 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 38 293 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 2 957 334 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -278 449 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -6 180 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -36 478 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: -27 962 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-1 00001 0002 0003 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 38 677 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: 38 293 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 2 957 334 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: -278 449 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -6 180 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: -36 478 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: -27 962 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -432,9 % · −340,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-1 00001 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 48,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 45,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 3 641,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -323,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -92,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: -432,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-1 00001 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 48,7 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: 45,9 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 3 641,3 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: -323,4 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -7,0 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: -92,1 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: -432,9 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 1 682 108 € · −6,8% võrreldes 2024
01 0002 0003 0004 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 106 009 €20192020 Ettevõte: 66 634 €20202021 Ettevõte: 3 080 860 €20212022 Ettevõte: 2 157 267 €20222023 Ettevõte: 2 156 230 €20232024 Ettevõte: 1 804 212 €20242025 Ettevõte: 1 682 108 €202501 0002 0003 0004 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 106 009 €20192020 Ettevõte: 66 634 €2021 Ettevõte: 3 080 860 €20212022 Ettevõte: 2 157 267 €2023 Ettevõte: 2 156 230 €20232024 Ettevõte: 1 804 212 €2025 Ettevõte: 1 682 108 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 1 535 452 € · −1,8% võrreldes 2024
01 0002 0003 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 101 463 €20192020 Ettevõte: 62 982 €20202021 Ettevõte: 2 951 094 €20212022 Ettevõte: 2 022 645 €20222023 Ettevõte: 2 016 464 €20232024 Ettevõte: 1 563 415 €20242025 Ettevõte: 1 535 452 €202501 0002 0003 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 101 463 €20192020 Ettevõte: 62 982 €2021 Ettevõte: 2 951 094 €20212022 Ettevõte: 2 022 645 €2023 Ettevõte: 2 016 464 €20232024 Ettevõte: 1 563 415 €2025 Ettevõte: 1 535 452 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 6 459 -27 962 14 226 1 682 108 1 535 452 1
2024 39 612 -36 478 13 166 1 804 212 1 563 415 1
2023 88 692 -6 180 12 845 2 156 230 2 016 464 1
2022 86 102 -278 449 12 845 2 157 267 2 022 645 1
2021 81 216 2 957 334 12 845 3 080 860 2 951 094 1
2020 83 468 38 293 13 718 66 634 62 982 1
2019 79 404 38 677 14 788 106 009 101 463 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-432,9 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-1,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-1,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
818,36
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
6 459 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 186 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 21.01.2022 Konsolideerimata · auditeeritud e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 22.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 03.04.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

  • Sven Aasa
    Juhatuse liige · alates 09.04.2012

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Sven Aasa
    Füüsiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

  • Sven Aasa
    otsene osalus · alates 09.10.2018

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10167675 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10167675 / 6
01.08.2019
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2019
PDF
Ä 10167675 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10167675 / 4
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10167675 / 3
04.03.2013
Muutmiskanne Jõustunud
04.03.2013
PDF
Ä 10167675 / 2
14.09.2012
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2012
PDF
Ä 10167675 / M1
10.09.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 10.10.2012 Jõustunud
10.09.2012
PDF
Ä 10167675
09.04.2012
Esmakanne Jõustunud
09.04.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes