Taarapõllu Talu OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12257483 OÜ Kangsti küla Registreeritud 28.03.2012
Võrdle

Taarapõllu Talu OÜ (OÜ), Kangsti küla, registrikood 12257483, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 258 € ja töötajaid .

Käive
258 €
↑ 120,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
21 €
↓ 73,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 258 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Müügitulu · 2025 1 969 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 -416,0 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 258 € · +120,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 00020 00025 0002023 IV kv Ettevõte: 15 362 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 21 853 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 7 699 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 8 447 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 3 916 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 147 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 142 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 1 603 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 258 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 3 916 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 147 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 142 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 603 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 77 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 117 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 258 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2024 III kv: 806 € · +0,0% võrreldes 2024 II kv · tegevusala mediaan 1 185 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 806 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2024 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2024 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 21 € · −73,4% võrreldes 2026 II kv
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 849 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 266 €2024 II kv Ettevõte: 1 203 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 404 €2024 IV kv Ettevõte: 1 141 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 412 €II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: 695 €IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 79 €II·262026 III kv Ettevõte: 21 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 1 141 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 412 €2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: 695 €2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 79 €2026 III kv Ettevõte: 21 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 258 21 — —
2026 II kv 117 79 — —
2026 I kv 77 — — —
2025 IV kv 1 603 695 — —
2025 III kv 142 — — —
2025 II kv 147 412 — —
2025 I kv 77 — — —
2024 IV kv 3 916 1 141 704 —
2024 III kv 8 447 1 404 806 1
2024 II kv 7 699 1 203 806 1
2024 I kv 21 853 2 266 806 1
2023 IV kv 15 362 1 849 806 1
2023 III kv 11 445 1 341 867 1
2023 II kv 37 753 4 820 921 1
2023 I kv 12 219 1 670 1 152 1
2022 IV kv 21 123 3 415 1 112 1
2022 III kv 14 010 1 967 1 215 1
2022 II kv 15 365 2 997 1 376 2
2022 I kv 19 396 3 036 1 697 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 969 € · −92,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 35% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 205 730 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 151 313 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 80 673 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 65 928 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 84 956 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 27 485 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 1 969 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 205 730 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 151 313 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 80 673 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 65 928 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 84 956 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 27 485 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 1 969 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -8 192 € · +85,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 089 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 17 996 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -30 994 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -16 896 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: -14 257 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -56 546 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: -8 192 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-60 000-40 000-20 000020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 089 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 17 996 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -30 994 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -16 896 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: -14 257 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -56 546 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: -8 192 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -416,0 % · −210,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-500-400-300-200-10001002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -38,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -25,6 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: -16,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -205,7 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: -416,0 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-500-400-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 11,9 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -38,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -25,6 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: -16,8 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -205,7 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: -416,0 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 286 903 € · −6,0% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 459 439 €20192020 Ettevõte: 435 706 €20202021 Ettevõte: 404 646 €20212022 Ettevõte: 381 310 €20222023 Ettevõte: 368 492 €20232024 Ettevõte: 305 077 €20242025 Ettevõte: 286 903 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 459 439 €20192020 Ettevõte: 435 706 €2021 Ettevõte: 404 646 €20212022 Ettevõte: 381 310 €2023 Ettevõte: 368 492 €20232024 Ettevõte: 305 077 €2025 Ettevõte: 286 903 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 240 915 € · −3,3% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 339 282 €20192020 Ettevõte: 367 800 €20202021 Ettevõte: 336 806 €20212022 Ettevõte: 319 910 €20222023 Ettevõte: 305 653 €20232024 Ettevõte: 249 107 €20242025 Ettevõte: 240 915 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 339 282 €20192020 Ettevõte: 367 800 €2021 Ettevõte: 336 806 €20212022 Ettevõte: 319 910 €2023 Ettevõte: 305 653 €20232024 Ettevõte: 249 107 €2025 Ettevõte: 240 915 €2025
Töötajad 2025: 0 · −100,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02468102016 Ettevõte: 7 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250123452018 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 969 -8 192 0 286 903 240 915 0
2024 27 485 -56 546 8 730 305 077 249 107 1
2023 84 956 -14 257 11 641 368 492 305 653 1
2022 65 928 -16 896 12 787 381 310 319 910 1
2021 80 673 -30 994 18 126 404 646 336 806 2
2020 151 313 17 996 26 661 435 706 367 800 3
2019 205 730 4 089 40 754 459 439 339 282 5
2018 — — — — — 5
2017 — — — — — 9
2016 — — — — — 7
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 5
2012 — — — — — 4

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-416,0 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-3,4 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-2,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
84,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
16,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,16
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 12.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 29.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 01.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 25.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 31.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 31.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 29.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01251Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20059559 / 8
02.12.2024
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2024
PDF
Ä 20059559 / 7
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20059559 / 6
14.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
14.02.2018
PDF
Ä 20059559 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20059559 / 4
03.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
03.04.2017
PDF
Ä 20059559 / 3
21.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
21.03.2014
PDF
Ä 20059559 / 2
04.11.2013
Muutmiskanne Jõustunud
04.11.2013
PDF
Ä 20059559
28.03.2012
Esmakanne Jõustunud
28.03.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes