City Salon OÜ
City Salon OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12252333, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Kosmeetiku iluhooldusteenused. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 36 699 € ja töötajaid 1.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Müügitulu · 2025 36 699 €parem kui 88% ettevõteteltegevusala mediaan 8 249 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 950
- Puhasrentaablus · 2025 0,0 %parem kui 30% ettevõteteltegevusala mediaan 1,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 333
Maksud ja käive
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | — | 2 570 | 2 664 | — |
| 2026 II kv | — | 2 570 | 2 664 | — |
| 2026 I kv | — | 2 570 | 2 664 | — |
| 2025 IV kv | — | 2 570 | 2 664 | — |
| 2025 III kv | — | 2 570 | 2 664 | — |
| 2025 II kv | — | 2 784 | 2 886 | — |
| 2025 I kv | — | 2 514 | 2 607 | — |
| 2024 IV kv | — | 2 617 | 2 716 | — |
| 2024 III kv | — | 2 617 | 2 716 | — |
| 2024 II kv | — | 3 019 | 3 134 | — |
| 2024 I kv | — | 3 220 | 3 343 | — |
| 2023 IV kv | — | 3 220 | 3 343 | — |
| 2023 III kv | — | 3 220 | 3 343 | — |
| 2023 II kv | — | 3 220 | 3 343 | — |
| 2023 I kv | — | 3 220 | 3 343 | — |
| 2022 IV kv | — | 2 651 | 2 755 | — |
| 2022 III kv | — | 1 511 | 1 580 | — |
| 2022 II kv | — | 2 015 | 2 107 | — |
| 2022 I kv | — | 1 008 | 1 054 | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Teenindus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 36 699 | 10 | 25 751 | 6 075 | 2 733 | 1 |
| 2024 | 39 984 | 41 | 27 526 | 5 718 | 2 723 | 1 |
| 2023 | 39 960 | -3 436 | 32 572 | 6 916 | 2 682 | 1 |
| 2022 | 38 957 | 88 | 23 071 | 7 443 | 3 118 | 1 |
| 2021 | 32 546 | 1 461 | 17 342 | 5 693 | 3 030 | 1 |
| 2020 | 3 850 | -1 193 | 0 | 2 923 | 1 569 | 0 |
| 2019 | 5 515 | 33 | 0 | 2 770 | 2 762 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 1 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 1 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 26.06.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 13.07.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 27.08.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Signe UiboJuhatuse liige · alates 13.04.2017
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Signe UiboFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Signe Uibokõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 10.03.2025
Asutajad ja muud isikud
- Dairy OrbAsutaja · 2 500 € · 21.03.2012
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 96221Kosmeetiku iluhooldusteenused Põhitegevus
- 46451Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10166906 / 10 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10166906 / 9 05.10.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 05.10.2018 |
||
| Ä 10166906 / 8 30.06.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 30.06.2018 |
||
| Ä 10166906 / 7 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10166906 / 6 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| Ä 10166906 / 5 13.04.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 13.04.2017 |
||
| Ä 10166906 / M3 21.03.2017 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 20.04.2017 | Puudused kõrvaldatud 13.04.2017 |
|
| Ä 10166906 / 4 31.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2016 |
||
| Ä 10166906 / 3 15.11.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 15.11.2013 |
||
| Ä 10166906 / M2 07.11.2013 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.11.2013 | Puudused kõrvaldatud 08.11.2013 |
|
| Ä 10166906 / 2 03.04.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.04.2012 |
||
| Ä 10166906 / M1 29.03.2012 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 17.04.2012 | Puudused kõrvaldatud 29.03.2012 |
|
| Ä 10166906 21.03.2012 |
Esmakanne | Jõustunud 21.03.2012 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes