OÜ Värkimisteenused

Registrisse kantud Registrikood 12250920 OÜ Põlva linn Registreeritud 19.03.2012
Võrdle

OÜ Värkimisteenused (OÜ), Põlva linn, registrikood 12250920, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Loomakasvatuse abitegevused. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 9 927 € ja töötajaid 1.

Käive
9 927 €
↑ 125,9% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
1 786 €
↑ 458,1% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
331 €
↓ 5,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 9 927 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 331 €
    tegevusala mediaan 1 296 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 998
  • Müügitulu · 2025 58 059 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 -23,3 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 9 927 € · +125,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 0002023 IV kv Ettevõte: 22 112 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 28 696 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 19 795 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 25 866 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 12 140 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 26 696 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 16 085 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 720 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 19 308 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 612 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 4 395 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 9 927 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26010 00020 00030 0002024 IV kv Ettevõte: 12 140 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 26 696 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 16 085 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 11 720 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 19 308 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 5 612 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 4 395 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 9 927 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 331 € · −5,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 296 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 498 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·232024 I kv Ettevõte: 680 € Tegevusala mediaan: 1 329 €2024 II kv Ettevõte: 823 € Tegevusala mediaan: 1 121 €II·242024 III kv Ettevõte: 823 € Tegevusala mediaan: 1 185 €2024 IV kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 1 307 €IV·242025 I kv Ettevõte: 405 € Tegevusala mediaan: 1 459 €2025 II kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 1 262 €II·252025 III kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 1 327 €2025 IV kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 1 446 €IV·252026 I kv Ettevõte: 384 € Tegevusala mediaan: 1 534 €2026 II kv Ettevõte: 349 € Tegevusala mediaan: 1 229 €II·262026 III kv Ettevõte: 331 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 548 € Tegevusala mediaan: 1 307 €2025 I kv Ettevõte: 405 € Tegevusala mediaan: 1 459 €I·252025 II kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 1 262 €2025 III kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 1 327 €III·252025 IV kv Ettevõte: 830 € Tegevusala mediaan: 1 446 €2026 I kv Ettevõte: 384 € Tegevusala mediaan: 1 534 €I·262026 II kv Ettevõte: 349 € Tegevusala mediaan: 1 229 €2026 III kv Ettevõte: 331 € Tegevusala mediaan: 1 296 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: 1IV·232024 I kv Ettevõte: 12024 II kv Ettevõte: 1II·242024 III kv Ettevõte: 12024 IV kv Ettevõte: 1IV·242025 I kv Ettevõte: 12025 II kv Ettevõte: 1II·252025 III kv Ettevõte: 12025 IV kv Ettevõte: 1IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: 1III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: 12025 I kv Ettevõte: 1I·252025 II kv Ettevõte: 12025 III kv Ettevõte: 1III·252025 IV kv Ettevõte: 12026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: 1III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 1 786 € · +458,1% võrreldes 2026 II kv
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 2 675 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 755 €2024 II kv Ettevõte: 2 822 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 003 €2024 IV kv Ettevõte: 494 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 125 €2025 II kv Ettevõte: 2 819 €II·252025 III kv Ettevõte: 1 362 €2025 IV kv Ettevõte: 2 838 €IV·252026 I kv Ettevõte: 586 €2026 II kv Ettevõte: 320 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 786 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 494 €2025 I kv Ettevõte: 4 125 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 819 €2025 III kv Ettevõte: 1 362 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 838 €2026 I kv Ettevõte: 586 €I·262026 II kv Ettevõte: 320 €2026 III kv Ettevõte: 1 786 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 9 927 1 786 331 1
2026 II kv 4 395 320 349 1
2026 I kv 5 612 586 384 1
2025 IV kv 19 308 2 838 830 1
2025 III kv 11 720 1 362 830 1
2025 II kv 16 085 2 819 830 1
2025 I kv 26 696 4 125 405 1
2024 IV kv 12 140 494 548 1
2024 III kv 25 866 4 003 823 1
2024 II kv 19 795 2 822 823 1
2024 I kv 28 696 3 755 680 1
2023 IV kv 22 112 2 675 498 1
2023 III kv 20 240 3 007 285 2
2023 II kv 25 625 2 590 285 2
2023 I kv 24 157 3 841 1 569 2
2022 IV kv 17 868 3 082 1 486 2
2022 III kv 22 629 5 068 2 800 3
2022 II kv 32 815 7 079 4 028 3
2022 I kv 41 571 9 506 3 797 4
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
110 €
Käive töötaja kohta kvartalis
9 927 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 58 059 € · −31,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 72% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 161 427 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 145 921 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 111 295 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 107 577 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 78 071 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 84 621 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 58 059 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 161 427 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 145 921 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 111 295 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 107 577 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 78 071 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 84 621 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 58 059 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -13 549 € · −79,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 33 153 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 9 020 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: -11 570 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -4 514 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 20 576 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -7 559 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: -13 549 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-20 000-10 000010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 33 153 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 9 020 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: -11 570 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: -4 514 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 20 576 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -7 559 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: -13 549 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -23,3 % · −14,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 19% tegevusala ettevõtetel
-30-20-1001020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -4,2 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 26,4 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -8,9 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: -23,3 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-30-20-1001020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 20,5 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 6,2 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: -10,4 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: -4,2 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 26,4 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: -8,9 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: -23,3 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 72 297 € · −15,7% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 72 919 €20192020 Ettevõte: 72 990 €20202021 Ettevõte: 58 058 €20212022 Ettevõte: 48 965 €20222023 Ettevõte: 74 101 €20232024 Ettevõte: 85 732 €20242025 Ettevõte: 72 297 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 72 919 €20192020 Ettevõte: 72 990 €2021 Ettevõte: 58 058 €20212022 Ettevõte: 48 965 €2023 Ettevõte: 74 101 €20232024 Ettevõte: 85 732 €2025 Ettevõte: 72 297 €2025
Omakapital, € 2025: 22 507 € · −37,6% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 56 976 €20192020 Ettevõte: 15 997 €20202021 Ettevõte: 4 427 €20212022 Ettevõte: 2 463 €20222023 Ettevõte: 23 039 €20232024 Ettevõte: 36 056 €20242025 Ettevõte: 22 507 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 56 976 €20192020 Ettevõte: 15 997 €2021 Ettevõte: 4 427 €20212022 Ettevõte: 2 463 €2023 Ettevõte: 23 039 €20232024 Ettevõte: 36 056 €2025 Ettevõte: 22 507 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025012342018 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 58 059 -13 549 14 622 72 297 22 507 1
2024 84 621 -7 559 12 649 85 732 36 056 1
2023 78 071 20 576 12 470 74 101 23 039 2
2022 107 577 -4 514 36 943 48 965 2 463 2
2021 111 295 -11 570 50 600 58 058 4 427 4
2020 145 921 9 020 57 496 72 990 15 997 4
2019 161 427 33 153 53 771 72 919 56 976 4
2018 — — — — — 4
2017 — — — — — 4
2016 — — — — — 4
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-23,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-60,2 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-18,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
31,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
68,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,37
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
58 059 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 219 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 25.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 15.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01621Loomakasvatuse abitegevused Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20059441 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20059441 / M3
10.07.2018
Korraldav määrus Jõustunud
10.07.2018
PDF
Ä 20059441 / 7
18.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.01.2018
PDF
Ä 20059441 / 6
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 20059441 / M2
21.04.2017
Lõivu tagastamise määrus (NAP) Jõustunud
21.04.2017
PDF
Ä 20059441 / 5
17.03.2017
Muutmiskanne Jõustunud
17.03.2017
PDF
Ä 20059441 / M1
16.03.2017
Puuduste kõrvaldamise määrus 26.03.2017 Puudused kõrvaldatud
17.03.2017
PDF
Ä 20059441 / 4
12.06.2015
Muutmiskanne Jõustunud
12.06.2015
PDF
Ä 20059441 / 3
09.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2014
PDF
Ä 20059441 / 2
08.04.2013
Muutmiskanne Jõustunud
08.04.2013
PDF
Ä 20059441
19.03.2012
Esmakanne Jõustunud
19.03.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes