Massu Talu OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12243050
OÜ Kildemaa küla Registreeritud 02.03.2012
Võrdle
Massu Talu OÜ (OÜ), Kildemaa küla, registrikood 12243050, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 100 € ja töötajaid 1.
Käive
1 100 €
↓ 84,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 256 €
↓ 25,7% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
1
±0 võrreldes: 2026 II kv
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46
Käive · 2026 III kv 1 100 €
parem kui 7% ettevõtetel
tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
Tööjõumaksud töötaja kohta 1 256 €
parem kui 30% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
Müügitulu · 2025 51 831 €
parem kui 48% ettevõtetel
tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
Puhasrentaablus · 2025 -101,6 %
parem kui 2% ettevõtetel
tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
2023 IV kv – 2026 III kv
Käive
Tööjõumaksud töötaja kohta
Töötajad
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 III kv: 1 100 € · −84,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 7% tegevusala ettevõtetel
0 20 000 40 000 60 000 80 000 2023 IV kv
Ettevõte: 61 712 €
Tegevusala mediaan: 69 842 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 64 274 €
Tegevusala mediaan: 60 423 € 2024 II kv
Ettevõte: 46 030 €
Tegevusala mediaan: 66 207 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 19 370 €
Tegevusala mediaan: 63 101 € 2024 IV kv
Ettevõte: 51 292 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 19 993 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € 2025 II kv
Ettevõte: 10 934 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 2 000 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € 2025 IV kv
Ettevõte: 22 504 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 2 368 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € 2026 II kv
Ettevõte: 6 907 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 100 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 0 20 000 40 000 60 000 80 000 2024 IV kv
Ettevõte: 51 292 €
Tegevusala mediaan: 65 867 € 2025 I kv
Ettevõte: 19 993 €
Tegevusala mediaan: 59 713 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 10 934 €
Tegevusala mediaan: 61 800 € 2025 III kv
Ettevõte: 2 000 €
Tegevusala mediaan: 59 911 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 22 504 €
Tegevusala mediaan: 59 583 € 2026 I kv
Ettevõte: 2 368 €
Tegevusala mediaan: 53 954 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 6 907 €
Tegevusala mediaan: 61 600 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 100 €
Tegevusala mediaan: 60 065 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Tööjõumaksud töötaja kohta , € 2026 III kv: 1 256 € · −25,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 30% tegevusala ettevõtetel
0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2023 IV kv
Ettevõte: 983 €
Tegevusala mediaan: 1 903 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 539 €
Tegevusala mediaan: 1 948 € 2024 II kv
Ettevõte: 683 €
Tegevusala mediaan: 1 960 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 095 €
Tegevusala mediaan: 2 029 € 2024 IV kv
Ettevõte: 178 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 560 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € 2025 II kv
Ettevõte: 833 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € 2025 IV kv
Ettevõte: 845 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 887 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € 2026 II kv
Ettevõte: 1 691 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 256 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 0 500 1 000 1 500 2 000 2 500 2024 IV kv
Ettevõte: 178 €
Tegevusala mediaan: 2 008 € 2025 I kv
Ettevõte: 560 €
Tegevusala mediaan: 2 079 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 833 €
Tegevusala mediaan: 2 091 € 2025 III kv
Ettevõte: 898 €
Tegevusala mediaan: 2 158 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 845 €
Tegevusala mediaan: 2 169 € 2026 I kv
Ettevõte: 887 €
Tegevusala mediaan: 2 089 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 691 €
Tegevusala mediaan: 2 068 € 2026 III kv
Ettevõte: 1 256 €
Tegevusala mediaan: 2 104 € III·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Töötajad 2026 III kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2023 IV kv
Ettevõte: 1 IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 2024 II kv
Ettevõte: 1 II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 2024 IV kv
Ettevõte: 1 IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 2025 II kv
Ettevõte: 1 II·25 2025 III kv
Ettevõte: 1 2025 IV kv
Ettevõte: 1 IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 1 2026 II kv
Ettevõte: 1 II·26 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2024 IV kv
Ettevõte: 1 2025 I kv
Ettevõte: 1 I·25 2025 II kv
Ettevõte: 1 2025 III kv
Ettevõte: 1 III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 1 2026 I kv
Ettevõte: 1 I·26 2026 II kv
Ettevõte: 1 2026 III kv
Ettevõte: 1 III·26
Riiklikud maksud , € 2026 III kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2026 II kv
0 2 500 5 000 7 500 10 000 12 500 2023 IV kv
Ettevõte: 3 185 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 2 153 € 2024 II kv
Ettevõte: 7 739 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 10 422 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 159 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 4 888 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 758 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 3 472 € 2025 IV kv
Ettevõte: 6 070 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 3 568 € 2026 II kv
Ettevõte: 2 228 € II·26 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26 0 2 000 4 000 6 000 8 000 2024 IV kv
Ettevõte: 1 159 € 2025 I kv
Ettevõte: 4 888 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 758 € 2025 III kv
Ettevõte: 3 472 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 6 070 € 2026 I kv
Ettevõte: 3 568 € I·26 2026 II kv
Ettevõte: 2 228 € 2026 III kv
Ettevõte: 0 € III·26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
Käive töötaja kohta kvartalis
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , tuh € 2025: 51 831 € · −59,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 48% tegevusala ettevõtetel
0 100 200 300 400 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 258 254 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 252 199 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2020 2021
Ettevõte: 133 221 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 327 161 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2022 2023
Ettevõte: 178 078 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 126 992 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2024 2025
Ettevõte: 51 831 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 0 100 200 300 400 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 258 254 €
Tegevusala mediaan: 78 948 € 2019 2020
Ettevõte: 252 199 €
Tegevusala mediaan: 67 913 € 2021
Ettevõte: 133 221 €
Tegevusala mediaan: 71 656 € 2021 2022
Ettevõte: 327 161 €
Tegevusala mediaan: 75 397 € 2023
Ettevõte: 178 078 €
Tegevusala mediaan: 63 715 € 2023 2024
Ettevõte: 126 992 €
Tegevusala mediaan: 60 216 € 2025
Ettevõte: 51 831 €
Tegevusala mediaan: 63 691 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , tuh € 2025: -52 662 € · −141,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
-150 -100 -50 0 50 100 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 23 342 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 12 044 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2020 2021
Ettevõte: 307 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 62 561 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2022 2023
Ettevõte: -124 390 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: -21 775 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2024 2025
Ettevõte: -52 662 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 -150 -100 -50 0 50 100 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 23 342 €
Tegevusala mediaan: 1 086 € 2019 2020
Ettevõte: 12 044 €
Tegevusala mediaan: 906 € 2021
Ettevõte: 307 €
Tegevusala mediaan: 1 415 € 2021 2022
Ettevõte: 62 561 €
Tegevusala mediaan: 889 € 2023
Ettevõte: -124 390 €
Tegevusala mediaan: 370 € 2023 2024
Ettevõte: -21 775 €
Tegevusala mediaan: 134 € 2025
Ettevõte: -52 662 €
Tegevusala mediaan: 127 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2025: -101,6 % · −84,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-125 -100 -75 -50 -25 0 25 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 9,0 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 4,8 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2020 2021
Ettevõte: 0,2 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 19,1 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2022 2023
Ettevõte: -69,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: -17,1 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2024 2025
Ettevõte: -101,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 -125 -100 -75 -50 -25 0 25 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 9,0 %
Tegevusala mediaan: 3,7 % 2019 2020
Ettevõte: 4,8 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2021
Ettevõte: 0,2 %
Tegevusala mediaan: 4,9 % 2021 2022
Ettevõte: 19,1 %
Tegevusala mediaan: 4,2 % 2023
Ettevõte: -69,9 %
Tegevusala mediaan: 3,5 % 2023 2024
Ettevõte: -17,1 %
Tegevusala mediaan: 2,9 % 2025
Ettevõte: -101,6 %
Tegevusala mediaan: 2,7 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , tuh € 2025: 360 092 € · −6,1% võrreldes 2024
0 200 400 600 800 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 664 854 € 2019 2020
Ettevõte: 554 310 € 2020 2021
Ettevõte: 518 315 € 2021 2022
Ettevõte: 542 777 € 2022 2023
Ettevõte: 466 272 € 2023 2024
Ettevõte: 383 328 € 2024 2025
Ettevõte: 360 092 € 2025 0 200 400 600 800 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 664 854 € 2019 2020
Ettevõte: 554 310 € 2021
Ettevõte: 518 315 € 2021 2022
Ettevõte: 542 777 € 2023
Ettevõte: 466 272 € 2023 2024
Ettevõte: 383 328 € 2025
Ettevõte: 360 092 € 2025
Omakapital , tuh € 2025: 205 094 € · −20,4% võrreldes 2024
0 100 200 300 400 500 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 329 009 € 2019 2020
Ettevõte: 341 053 € 2020 2021
Ettevõte: 341 360 € 2021 2022
Ettevõte: 403 921 € 2022 2023
Ettevõte: 279 531 € 2023 2024
Ettevõte: 257 756 € 2024 2025
Ettevõte: 205 094 € 2025 0 100 200 300 400 500 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 329 009 € 2019 2020
Ettevõte: 341 053 € 2021
Ettevõte: 341 360 € 2021 2022
Ettevõte: 403 921 € 2023
Ettevõte: 279 531 € 2023 2024
Ettevõte: 257 756 € 2025
Ettevõte: 205 094 € 2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2016
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2024 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 0,0 0,5 1,0 1,5 2,0 2018
Ettevõte: 2
Tegevusala mediaan: 2 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2023 2024
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 2 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
13.07.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
30.06.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
08.07.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
18.08.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
23.11.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
23.09.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
31.10.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
4683 Puidu, ehitusmaterjalide ja sanitaarseadmete hulgimüük
Põhitegevus
01111 Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
01631 Saagikoristusjärgsed tegevused
46231 Elusloomade hulgimüük
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes