Kvaliteettehnika OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12239479 OÜ Järveküla Registreeritud 23.02.2012
Võrdle

Kvaliteettehnika OÜ (OÜ), Järveküla, registrikood 12239479, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muude masinate ja seadmete hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 042 909 € ja töötajaid 2.

Käive
1 042 909 €
↑ 30,5% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
118 550 €
↑ 21,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
11 127 €
↑ 7,0% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
2
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 1 mln €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 5 564 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 2,1 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 1,2 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 042 909 € · +30,5% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 492 310 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 423 880 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 663 018 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 821 918 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 624 776 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 337 029 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 599 994 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 995 632 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 1 256 087 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 518 888 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 799 392 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 042 909 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 624 776 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 337 029 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 599 994 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 995 632 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 256 087 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 518 888 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 799 392 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 1 042 909 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 5 564 € · +7,0% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 4 569 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 918 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 3 930 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 4 500 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 4 851 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 5 833 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 4 504 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 5 636 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 5 683 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 831 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 5 199 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 5 564 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 4 851 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 5 833 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 504 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 5 636 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 5 683 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 4 831 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 199 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 5 564 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 2 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
0,00,51,01,52,02023 IV kv Ettevõte: 2IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 22026 II kv Ettevõte: 2II·262026 III kv Ettevõte: 2III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 2I·262026 II kv Ettevõte: 22026 III kv Ettevõte: 2III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 118 550 € · +21,7% võrreldes 2026 II kv
0501001502023 IV kv Ettevõte: 70 937 €IV·232024 I kv Ettevõte: 46 578 €2024 II kv Ettevõte: 85 915 €II·242024 III kv Ettevõte: 76 373 €2024 IV kv Ettevõte: 67 717 €IV·242025 I kv Ettevõte: 45 698 €2025 II kv Ettevõte: 82 265 €II·252025 III kv Ettevõte: 125 055 €2025 IV kv Ettevõte: 146 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 69 411 €2026 II kv Ettevõte: 97 411 €II·262026 III kv Ettevõte: 118 550 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 67 717 €2025 I kv Ettevõte: 45 698 €I·252025 II kv Ettevõte: 82 265 €2025 III kv Ettevõte: 125 055 €III·252025 IV kv Ettevõte: 146 151 €2026 I kv Ettevõte: 69 411 €I·262026 II kv Ettevõte: 97 411 €2026 III kv Ettevõte: 118 550 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 042 909 118 550 11 127 2
2026 II kv 799 392 97 411 10 397 2
2026 I kv 518 888 69 411 9 661 2
2025 IV kv 1 256 087 146 151 11 365 2
2025 III kv 995 632 125 055 11 272 2
2025 II kv 599 994 82 265 9 007 2
2025 I kv 337 029 45 698 11 666 2
2024 IV kv 624 776 67 717 9 701 2
2024 III kv 821 918 76 373 8 999 2
2024 II kv 663 018 85 915 7 859 2
2024 I kv 423 880 46 578 7 835 2
2023 IV kv 492 310 70 937 9 137 2
2023 III kv 971 654 83 819 9 698 2
2023 II kv 728 989 94 133 9 067 2
2023 I kv 886 953 63 367 13 199 2
2022 IV kv 1 047 865 121 873 10 958 2
2022 III kv 828 943 88 491 11 340 2
2022 II kv 789 573 94 511 10 476 2
2022 I kv 688 219 78 629 12 327 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
1 855 €
Käive töötaja kohta kvartalis
521 455 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 068 251 € · +24,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 396 197 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 361 376 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 1 939 083 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 1 932 493 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 1 781 301 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 668 283 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 2 068 251 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 396 197 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 1 361 376 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 1 939 083 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 1 932 493 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 1 781 301 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 668 283 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 2 068 251 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 25 763 € · +189,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 78% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 28 109 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 23 496 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 112 696 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 28 937 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 1 571 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 8 915 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 25 763 € Tegevusala mediaan: 127 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 28 109 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 23 496 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 112 696 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 28 937 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 1 571 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 8 915 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 25 763 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 1,2 % · +0,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 42% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %202502462018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 5,8 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 1,5 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 0,1 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 0,5 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 1,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 919 776 € · +11,3% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 491 600 €20192020 Ettevõte: 503 727 €20202021 Ettevõte: 745 901 €20212022 Ettevõte: 796 871 €20222023 Ettevõte: 798 767 €20232024 Ettevõte: 826 520 €20242025 Ettevõte: 919 776 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 491 600 €20192020 Ettevõte: 503 727 €2021 Ettevõte: 745 901 €20212022 Ettevõte: 796 871 €2023 Ettevõte: 798 767 €20232024 Ettevõte: 826 520 €2025 Ettevõte: 919 776 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 466 262 € · +4,7% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 325 884 €20192020 Ettevõte: 334 380 €20202021 Ettevõte: 439 076 €20212022 Ettevõte: 443 013 €20222023 Ettevõte: 436 584 €20232024 Ettevõte: 445 499 €20242025 Ettevõte: 466 262 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 325 884 €20192020 Ettevõte: 334 380 €2021 Ettevõte: 439 076 €20212022 Ettevõte: 443 013 €2023 Ettevõte: 436 584 €20232024 Ettevõte: 445 499 €2025 Ettevõte: 466 262 €2025
Töötajad 2025: 2 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 45% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 068 251 25 763 108 536 919 776 466 262 2
2024 1 668 283 8 915 92 681 826 520 445 499 2
2023 1 781 301 1 571 91 229 798 767 436 584 2
2022 1 932 493 28 937 118 565 796 871 443 013 2
2021 1 939 083 112 696 100 594 745 901 439 076 2
2020 1 361 376 23 496 73 339 503 727 334 380 2
2019 1 396 197 28 109 76 787 491 600 325 884 2
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 2
2014 — — — — — 2
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
1,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
5,5 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
50,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
49,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,79
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
1 034 126 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
4 522 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 08.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 04.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 04.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.10.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 13.10.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.12.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Kommertspandid

Nr Pandisumma Pandipidaja Periood
1 105 000 € AS SEB Pank 29.05.2026 – kehtib

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46649Muude masinate ja seadmete hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
K 10165976 / M2
29.05.2026
Puuduste kõrvaldamise määrus 28.06.2026 Puudused kõrvaldatud
29.05.2026
PDF
K 10165976 / 9
29.05.2026
Kommertspandi avamiskanne Jõustunud
29.05.2026
PDF
Ä 10165976 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 10165976 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10165976 / 6
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10165976 / 5
30.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
30.08.2016
PDF
Ä 10165976 / 4
09.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
09.07.2014
PDF
Ä 10165976 / 3
23.07.2012
Muutmiskanne Jõustunud
23.07.2012
PDF
Ä 10165976 / M1
17.07.2012
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.08.2012 Jõustunud
17.07.2012
PDF
Ä 10165976 / 2
06.07.2012
Muutmiskanne Jõustunud
06.07.2012
PDF
Ä 10165976
23.02.2012
Esmakanne Jõustunud
23.02.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes