Moshaneng Lekgolobotlo OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12221114 OÜ Tallinn Registreeritud 16.01.2012
Võrdle

Moshaneng Lekgolobotlo OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12221114, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. 2020. aasta aruande järgi oli müügitulu 805 982 € ja töötajaid 72.

Käive
—
Riiklikud maksud
180 €
↑ 4 400,0% võrreldes: 2022 I kv
Tööjõumaksud
180 €
↑ 116,9% võrreldes: 2022 I kv
Töötajad
—

2022 II kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Müügitulu · 2020 805 982 €
    tegevusala mediaan 35 421 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 887
  • Puhasrentaablus · 2020 -20,1 %
    tegevusala mediaan 4,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 4 549

Maksud ja käive

2022 I kv – 2022 II kv
Käive, € 2022 I kv: 75 000 € · tegevusala mediaan 23 418 € · parem kui 75% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002022 I kv Ettevõte: 75 000 € Tegevusala mediaan: 23 418 €I·222022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 28 822 €II·22020 00040 00060 00080 0002022 I kv Ettevõte: 75 000 € Tegevusala mediaan: 23 418 €2022 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 28 822 €II·22
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2022 II kv: 180 € · +4 400,0% võrreldes 2022 I kv
0501001502002022 I kv Ettevõte: 4 €I·222022 II kv Ettevõte: 180 €II·220501001502002022 I kv Ettevõte: 4 €2022 II kv Ettevõte: 180 €II·22
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2022 II kv — 180 180 —
2022 I kv 75 000 4 83 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2012 – 2020
Müügitulu, tuh € 2020: 805 982 € · −27,0% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 35 421 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502012 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 103 348 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 805 982 € Tegevusala mediaan: 35 421 €202002505007501 0001 2502013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 103 348 € Tegevusala mediaan: 38 887 €2020 Ettevõte: 805 982 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2020: -161 731 € · −252,9% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 281 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-200-10001002002012 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 105 784 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: -161 731 € Tegevusala mediaan: 281 €2020-200-10001002002013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 105 784 € Tegevusala mediaan: 643 €2020 Ettevõte: -161 731 € Tegevusala mediaan: 281 €2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2020: -20,1 % · −29,7 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 4,0 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-30-20-100102012 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: -20,1 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2020-30-20-100102013 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 9,6 % Tegevusala mediaan: 4,5 %2020 Ettevõte: -20,1 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2020: 67 416 € · −64,6% võrreldes 2019
0501001502002012 Ettevõte: —20122013 Ettevõte: —20132014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 190 392 €20192020 Ettevõte: 67 416 €20200501001502002013 Ettevõte: —2014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —2016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 190 392 €2020 Ettevõte: 67 416 €2020
Omakapital, tuh € 2020: -186 875 € · −1 146,6% võrreldes 2019
-200-150-100-500502012 Ettevõte: —20122013 Ettevõte: —20132014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —20152016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 856 €20192020 Ettevõte: -186 875 €2020-200-150-100-500502013 Ettevõte: —2014 Ettevõte: —20142015 Ettevõte: —2016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —2018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 17 856 €2020 Ettevõte: -186 875 €2020
Töötajad 2020: 72 · +26,3% võrreldes 2019 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0204060802012 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20122013 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —20132014 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: —20152016 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 48 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 56 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 57 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 72 Tegevusala mediaan: 220200204060802013 Ettevõte: 9 Tegevusala mediaan: —2014 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: —20142015 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: —2016 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 48 Tegevusala mediaan: —2018 Ettevõte: 56 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 57 Tegevusala mediaan: 22020 Ettevõte: 72 Tegevusala mediaan: 22020
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2020 805 982 -161 731 474 803 67 416 -186 875 72
2019 1 103 348 105 784 402 179 190 392 17 856 57
2018 — — — — — 56
2017 — — — — — 48
2016 — — — — — 24
2015 — — — — — 14
2014 — — — — — 25
2013 — — — — — 9
2012 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2020

Puhasrentaablus
-20,1 %
Puhaskasum / müügitulu
Varade rentaablus (ROA)
-239,9 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
-277,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
377,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,31
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
11 194 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
550 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 23.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Juhatuse andmed puuduvad.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41201Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20059949 / M8
07.08.2026
Lõivu tasumise nõudmise määrus (NAP) 02.09.2026 Jõustunud
29.09.2026
PDF
Ä 20059949 / 8
12.06.2026
Kandemäärus ex officio Jõustunud
12.06.2026
PDF
Ä 20059949 / M7
13.04.2026
Korraldav määrus 13.05.2026 Jõustunud
13.04.2026
PDF
Ä 20059949 / M6
14.03.2026
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 27.04.2026 Jõustunud
28.03.2026
PDF
Ä 20059949 / 7
29.01.2025
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2025
PDF
Ä 20059949 / M5
06.08.2024
Korduv aruandetrahvimäärus 07.09.2024 Jõustunud
08.09.2024
PDF
Ä 20059949 / M4
25.03.2024
Aruandetrahvimäärus 26.04.2024 Jõustunud
27.04.2024
PDF
Ä 20059949 / M3
01.02.2024
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 02.03.2024 Jõustunud
01.02.2024
PDF
Ä 20059949 / 6
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 20059949 / M2
25.07.2023
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: juhatuse koosseisu mittevastavus 21.01.2024 Puudused kõrvaldatud
31.01.2024
PDF
Ä 20059949 / 5
17.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
17.02.2022
PDF
Ä 20059949 / 4
16.11.2020
Muutmiskanne Jõustunud
16.11.2020
PDF
Ä 20059949 / M1
31.12.2019
Hoiatusmäärus sundlõpetamiseks: ebapiisav netovara 03.07.2020 Puudused kõrvaldatud
08.01.2021
PDF
Ä 20059949 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20059949 / 2
19.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
19.12.2017
PDF
Ä 20059949
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10164540 / 4
16.04.2012
Kandemäärus ex officio Jõustunud
16.04.2012
PDF
Ä 10164540 / 3
16.04.2012
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
16.04.2012
PDF
Ä 10164540 / 2
11.04.2012
Muutmiskanne Jõustunud
11.04.2012
PDF
Ä 10164540
16.01.2012
Esmakanne Jõustunud
16.01.2012
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes