Molo Invest OÜ
Molo Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12193671, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 4 513 € ja töötajaid .
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 4 513 €parem kui 27% ettevõteteltegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
- Müügitulu · 2025 3 956 €parem kui 40% ettevõteteltegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
- Puhasrentaablus · 2025 294,2 %parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 4 513 | — | — | — |
| 2026 II kv | 4 325 | 3 | — | — |
| 2026 I kv | 7 292 | 1 721 | — | — |
| 2025 IV kv | — | — | — | — |
| 2025 III kv | 1 753 | 385 | — | — |
| 2025 II kv | 506 | 111 | — | — |
| 2025 I kv | 66 415 | 14 598 | — | — |
| 2024 IV kv | 4 098 | 764 | — | — |
| 2024 III kv | 2 312 | 509 | — | — |
| 2024 II kv | 1 975 | 435 | — | — |
| 2024 I kv | 5 018 | 1 015 | — | — |
| 2023 IV kv | 1 500 | 300 | — | — |
| 2023 III kv | 3 694 | 739 | — | — |
| 2023 II kv | 3 962 | 574 | — | — |
| 2023 I kv | 6 677 | 972 | — | — |
| 2022 IV kv | 34 989 | 6 859 | — | — |
| 2022 III kv | 17 033 | 3 154 | — | — |
| 2022 II kv | 1 500 | 192 | — | — |
| 2022 I kv | 2 014 | 192 | — | — |
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 956 | 11 637 | 0 | 155 660 | 155 266 | 0 |
| 2024 | 72 436 | 76 501 | 0 | 158 214 | 143 629 | 0 |
| 2023 | 16 187 | 9 999 | 0 | 67 818 | 67 128 | 0 |
| 2022 | 57 119 | 52 912 | 0 | 58 086 | 57 131 | 0 |
| 2021 | 6 000 | 2 696 | 0 | 8 496 | 4 220 | 0 |
| 2020 | 14 360 | 998 | 0 | 5 762 | 1 525 | 0 |
| 2019 | 5 500 | -57 | 0 | 4 793 | 527 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 0 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 0 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 07.03.2026 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 16.04.2025 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 31.05.2024 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 05.04.2023 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 21.06.2022 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 29.06.2021 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 25.09.2020 | Konsolideerimata | e-Äriregister |
Juhatus
- Monika LõukeJuhatuse liige · alates 03.07.2014
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Monika LõukeFüüsiline isik · 2 500 €
Tegelikud kasusaajad
- Monika Lõukeotsene osalus · alates 04.09.2018
Asutajad ja muud isikud
- Arbo LõukeAsutaja · 1 250 € · 16.11.2011
- Monika PoomannAsutaja · 1 250 € · 16.11.2011
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10162513 / 15 10.03.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 10.03.2026 |
||
| Ä 10162513 / 14 10.03.2026 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 10.03.2026 |
||
| Ä 10162513 / M1 04.03.2026 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.03.2026 | Puudused kõrvaldatud 09.03.2026 |
|
| Ä 10162513 / 13 01.09.2023 |
Muutmiskanne | Jõustunud 01.09.2023 |
||
| Ä 10162513 / 12 15.04.2021 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 15.04.2021 |
||
| Ä 10162513 / 11 16.12.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 16.12.2020 |
||
| Ä 10162513 / 10 18.02.2020 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 18.02.2020 |
||
| Ä 10162513 / 9 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10162513 / 8 27.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.12.2017 |
||
| Ä 10162513 / 7 22.12.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 22.12.2017 |
||
| Ä 10162513 / 6 07.12.2017 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 07.12.2017 |
||
| Ä 10162513 / 5 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| Ä 10162513 / 4 31.08.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 31.08.2016 |
||
| Ä 10162513 / 3 03.07.2014 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.07.2014 |
||
| Ä 10162513 / 2 09.02.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 09.02.2012 |
||
| Ä 10162513 17.11.2011 |
Esmakanne | Jõustunud 17.11.2011 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes