Rose Mons OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12190253 OÜ Lehtse alevik Registreeritud 10.11.2011
Võrdle

Rose Mons OÜ (OÜ), Lehtse alevik, registrikood 12190253, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 0 € ja töötajaid .

Käive
0 €
Riiklikud maksud
8 346 €
↑ 175,2% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
2 220 €
↓ 10,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Müügitulu · 2025 349 678 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 17,8 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 0 € · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
01002003004002023 IV kv Ettevõte: 2 100 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 150 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 700 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 327 823 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 1 785 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 150 828 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 1 785 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 211 076 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 1 785 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 405 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·260501001502002502024 IV kv Ettevõte: 1 785 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 150 828 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 785 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 211 076 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 1 785 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 405 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 8 346 € · +175,2% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: 16 001 €IV·232024 I kv Ettevõte: 16 001 €2024 II kv Ettevõte: 16 009 €II·242024 III kv Ettevõte: 14 315 €2024 IV kv Ettevõte: 13 313 €IV·242025 I kv Ettevõte: 15 675 €2025 II kv Ettevõte: 17 659 €II·252025 III kv Ettevõte: 12 379 €2025 IV kv Ettevõte: 8 193 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 548 €2026 II kv Ettevõte: 3 033 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 346 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 13 313 €2025 I kv Ettevõte: 15 675 €I·252025 II kv Ettevõte: 17 659 €2025 III kv Ettevõte: 12 379 €III·252025 IV kv Ettevõte: 8 193 €2026 I kv Ettevõte: 5 548 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 033 €2026 III kv Ettevõte: 8 346 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 8 346 2 220 —
2026 II kv — 3 033 2 476 —
2026 I kv 405 5 548 2 220 —
2025 IV kv 1 785 8 193 2 220 —
2025 III kv 211 076 12 379 6 855 —
2025 II kv 1 785 17 659 11 456 —
2025 I kv 150 828 15 675 15 847 —
2024 IV kv 1 785 13 313 13 504 —
2024 III kv 327 823 14 315 14 532 —
2024 II kv 700 16 009 16 307 —
2024 I kv 2 150 16 001 16 307 —
2023 IV kv 2 100 16 001 16 307 —
2023 III kv 1 400 17 334 17 666 —
2023 II kv 1 713 14 663 14 931 —
2023 I kv 1 370 10 778 10 970 —
2022 IV kv — 9 910 10 127 —
2022 III kv — 14 663 14 931 —
2022 II kv — 10 994 11 186 —
2022 I kv — 3 334 3 397 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 349 678 € · −36,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 63 919 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 162 677 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 1 555 286 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 1 414 017 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 7 333 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 550 059 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 349 678 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 63 919 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 162 677 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 1 555 286 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 1 414 017 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 7 333 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 550 059 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 349 678 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 62 307 € · −51,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 85% tegevusala ettevõtetel
-400-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -155 797 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -38 866 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 477 721 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 596 699 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -347 416 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 127 306 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 62 307 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-400-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -155 797 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: -38 866 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 477 721 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 596 699 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -347 416 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 127 306 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 62 307 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 17,8 % · −5,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
-5 000-4 000-3 000-2 000-1 00001 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -243,7 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -23,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 30,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -4 737,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 23,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 17,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-5 000-4 000-3 000-2 000-1 00001 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -243,7 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: -23,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 30,7 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 42,2 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -4 737,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 23,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 17,8 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 363 598 € · −24,9% võrreldes 2024
05001 0001 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 337 351 €20192020 Ettevõte: 1 212 482 €20202021 Ettevõte: 1 400 879 €20212022 Ettevõte: 1 373 889 €20222023 Ettevõte: 1 026 074 €20232024 Ettevõte: 483 858 €20242025 Ettevõte: 363 598 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 337 351 €20192020 Ettevõte: 1 212 482 €2021 Ettevõte: 1 400 879 €20212022 Ettevõte: 1 373 889 €2023 Ettevõte: 1 026 074 €20232024 Ettevõte: 483 858 €2025 Ettevõte: 363 598 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 363 598 € · +0,9% võrreldes 2024
05001 0001 5002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 334 847 €20192020 Ettevõte: 295 982 €20202021 Ettevõte: 773 703 €20212022 Ettevõte: 1 370 401 €20222023 Ettevõte: 1 022 985 €20232024 Ettevõte: 360 291 €20242025 Ettevõte: 363 598 €202505001 0001 5002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 334 847 €20192020 Ettevõte: 295 982 €2021 Ettevõte: 773 703 €20212022 Ettevõte: 1 370 401 €2023 Ettevõte: 1 022 985 €20232024 Ettevõte: 360 291 €2025 Ettevõte: 363 598 €2025
Töötajad 2025: 1 · −50,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 349 678 62 307 78 227 363 598 363 598 1
2024 550 059 127 306 147 886 483 858 360 291 2
2023 7 333 -347 416 150 253 1 026 074 1 022 985 2
2022 1 414 017 596 699 101 350 1 373 889 1 370 401 2
2021 1 555 286 477 721 26 939 1 400 879 773 703 2
2020 162 677 -38 866 24 568 1 212 482 295 982 1
2019 63 919 -155 797 30 044 337 351 334 847 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
17,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
17,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
17,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
100,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,0 %
Kohustised / varad
Müügitulu töötaja kohta
349 678 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
6 519 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 30.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 10.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46191Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40033083 / 8
01.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
01.09.2023
PDF
Ä 40033083 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40033083 / 6
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 40033083 / 5
05.09.2014
Muutmiskanne Jõustunud
05.09.2014
PDF
Ä 40033083 / 4
01.08.2014
Muutmiskanne Jõustunud
01.08.2014
PDF
Ä 40033083 / 3
31.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
31.07.2014
PDF
Ä 40033083 / M2
28.07.2014
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.08.2014 Puudused kõrvaldatud
31.07.2014
PDF
Ä 40033083 / 2
07.06.2012
Muutmiskanne Jõustunud
07.06.2012
PDF
Ä 40033083
10.11.2011
Esmakanne Jõustunud
10.11.2011
PDF
Ä 40033083 / M1
24.10.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus 31.12.2011 Jõustunud
24.10.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes