GKR Invest OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12169483 OÜ Tallinn Registreeritud 29.09.2011
Võrdle

GKR Invest OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12169483, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 50 040 € ja töötajaid .

Käive
50 040 €
↑ 26,8% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 555 €
↑ 20,4% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 201 €
↑ 200,3% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70

  • Käive · 2026 III kv 50 040 €
    tegevusala mediaan 13 705 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 338
  • Müügitulu · 2025 164 920 €
    tegevusala mediaan 10 800 € · ettevõtteid tegevusalal: 9 687
  • Puhasrentaablus · 2025 -40,8 %
    tegevusala mediaan 22,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 6 494

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 50 040 € · +26,8% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 13 705 € · parem kui 82% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 49 932 € Tegevusala mediaan: 15 091 €IV·232024 I kv Ettevõte: 53 517 € Tegevusala mediaan: 14 762 €2024 II kv Ettevõte: 38 320 € Tegevusala mediaan: 14 762 €II·242024 III kv Ettevõte: 39 649 € Tegevusala mediaan: 14 140 €2024 IV kv Ettevõte: 37 900 € Tegevusala mediaan: 15 052 €IV·242025 I kv Ettevõte: 37 920 € Tegevusala mediaan: 14 703 €2025 II kv Ettevõte: 37 920 € Tegevusala mediaan: 13 688 €II·252025 III kv Ettevõte: 43 960 € Tegevusala mediaan: 13 984 €2025 IV kv Ettevõte: 45 060 € Tegevusala mediaan: 14 505 €IV·252026 I kv Ettevõte: 38 118 € Tegevusala mediaan: 14 237 €2026 II kv Ettevõte: 39 461 € Tegevusala mediaan: 14 128 €II·262026 III kv Ettevõte: 50 040 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26020 00040 00060 0002024 IV kv Ettevõte: 37 900 € Tegevusala mediaan: 15 052 €2025 I kv Ettevõte: 37 920 € Tegevusala mediaan: 14 703 €I·252025 II kv Ettevõte: 37 920 € Tegevusala mediaan: 13 688 €2025 III kv Ettevõte: 43 960 € Tegevusala mediaan: 13 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 45 060 € Tegevusala mediaan: 14 505 €2026 I kv Ettevõte: 38 118 € Tegevusala mediaan: 14 237 €I·262026 II kv Ettevõte: 39 461 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2026 III kv Ettevõte: 50 040 € Tegevusala mediaan: 13 705 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 400 € · −57,7% võrreldes 2026 I kv · tegevusala mediaan 1 597 € · parem kui 8% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002023 IV kv Ettevõte: 444 € Tegevusala mediaan: 1 639 €IV·232024 I kv Ettevõte: 687 € Tegevusala mediaan: 1 650 €2024 II kv Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 1 721 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 371 € Tegevusala mediaan: 1 700 €2024 IV kv Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 1 679 €IV·242025 I kv Ettevõte: 752 € Tegevusala mediaan: 1 739 €2025 II kv Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 1 758 €II·252025 III kv Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 IV kv Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 1 758 €IV·252026 I kv Ettevõte: 946 € Tegevusala mediaan: 1 641 €2026 II kv Ettevõte: 400 € Tegevusala mediaan: 1 597 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 649 €III·2605001 0001 5002 0002024 IV kv Ettevõte: 697 € Tegevusala mediaan: 1 679 €2025 I kv Ettevõte: 752 € Tegevusala mediaan: 1 739 €I·252025 II kv Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2025 III kv Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 1 758 €III·252025 IV kv Ettevõte: 779 € Tegevusala mediaan: 1 758 €2026 I kv Ettevõte: 946 € Tegevusala mediaan: 1 641 €I·262026 II kv Ettevõte: 400 € Tegevusala mediaan: 1 597 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 649 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 II kv: 1 · +0,0% võrreldes 2026 I kv
01232023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 22024 II kv Ettevõte: 2II·242024 III kv Ettevõte: 22024 IV kv Ettevõte: 2IV·242025 I kv Ettevõte: 22025 II kv Ettevõte: 2II·252025 III kv Ettevõte: 22025 IV kv Ettevõte: 2IV·252026 I kv Ettevõte: 12026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,51,01,52,02024 IV kv Ettevõte: 22025 I kv Ettevõte: 2I·252025 II kv Ettevõte: 22025 III kv Ettevõte: 2III·252025 IV kv Ettevõte: 22026 I kv Ettevõte: 1I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 555 € · +20,4% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0002023 IV kv Ettevõte: 0 €IV·232024 I kv Ettevõte: 4 058 €2024 II kv Ettevõte: 2 994 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 210 €2024 IV kv Ettevõte: 5 273 €IV·242025 I kv Ettevõte: 4 897 €2025 II kv Ettevõte: 4 784 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 136 €2025 IV kv Ettevõte: 4 135 €IV·252026 I kv Ettevõte: 3 891 €2026 II kv Ettevõte: 2 953 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 555 €III·2602 0004 0006 0002024 IV kv Ettevõte: 5 273 €2025 I kv Ettevõte: 4 897 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 784 €2025 III kv Ettevõte: 4 136 €III·252025 IV kv Ettevõte: 4 135 €2026 I kv Ettevõte: 3 891 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 953 €2026 III kv Ettevõte: 3 555 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 50 040 3 555 1 201 —
2026 II kv 39 461 2 953 400 1
2026 I kv 38 118 3 891 946 1
2025 IV kv 45 060 4 135 1 558 2
2025 III kv 43 960 4 136 1 558 2
2025 II kv 37 920 4 784 1 558 2
2025 I kv 37 920 4 897 1 503 2
2024 IV kv 37 900 5 273 1 394 2
2024 III kv 39 649 5 210 2 741 2
2024 II kv 38 320 2 994 1 394 2
2024 I kv 53 517 4 058 1 374 2
2023 IV kv 49 932 — 1 333 3
2023 III kv 68 460 8 901 888 2
2023 II kv 38 760 4 546 888 2
2023 I kv 91 240 2 110 1 333 1
2022 IV kv 146 830 455 1 259 2
2022 III kv 91 910 15 355 812 2
2022 II kv 92 170 16 048 812 2
2022 I kv 122 700 22 157 772 2

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 164 920 € · +7,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 14 609 € Tegevusala mediaan: 8 779 €20202021 Ettevõte: 273 000 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 455 130 € Tegevusala mediaan: 10 945 €20222023 Ettevõte: 214 759 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 153 089 € Tegevusala mediaan: 10 766 €20242025 Ettevõte: 164 920 € Tegevusala mediaan: 10 800 €202501002003004005002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8 998 €20192020 Ettevõte: 14 609 € Tegevusala mediaan: 8 779 €2021 Ettevõte: 273 000 € Tegevusala mediaan: 9 884 €20212022 Ettevõte: 455 130 € Tegevusala mediaan: 10 945 €2023 Ettevõte: 214 759 € Tegevusala mediaan: 11 079 €20232024 Ettevõte: 153 089 € Tegevusala mediaan: 10 766 €2025 Ettevõte: 164 920 € Tegevusala mediaan: 10 800 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: -67 338 € · −1 811,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-100-500501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -1 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 1 463 € Tegevusala mediaan: 760 €20202021 Ettevõte: 139 851 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 105 498 € Tegevusala mediaan: 470 €20222023 Ettevõte: 6 268 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -3 522 € Tegevusala mediaan: 538 €20242025 Ettevõte: -67 338 € Tegevusala mediaan: 284 €2025-100-500501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -1 € Tegevusala mediaan: 966 €20192020 Ettevõte: 1 463 € Tegevusala mediaan: 760 €2021 Ettevõte: 139 851 € Tegevusala mediaan: 1 171 €20212022 Ettevõte: 105 498 € Tegevusala mediaan: 470 €2023 Ettevõte: 6 268 € Tegevusala mediaan: 681 €20232024 Ettevõte: -3 522 € Tegevusala mediaan: 538 €2025 Ettevõte: -67 338 € Tegevusala mediaan: 284 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -40,8 % · −38,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 22,0 % · parem kui 11% tegevusala ettevõtetel
-60-40-2002040602016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 32,1 %20202021 Ettevõte: 51,2 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 23,2 % Tegevusala mediaan: 27,6 %20222023 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %20242025 Ettevõte: -40,8 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025-60-40-2002040602018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 31,9 %20192020 Ettevõte: 10,0 % Tegevusala mediaan: 32,1 %2021 Ettevõte: 51,2 % Tegevusala mediaan: 35,7 %20212022 Ettevõte: 23,2 % Tegevusala mediaan: 27,6 %2023 Ettevõte: 2,9 % Tegevusala mediaan: 28,4 %20232024 Ettevõte: -2,3 % Tegevusala mediaan: 25,0 %2025 Ettevõte: -40,8 % Tegevusala mediaan: 22,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 586 680 € · −6,0% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 829 €20192020 Ettevõte: 201 883 €20202021 Ettevõte: 357 116 €20212022 Ettevõte: 478 297 €20222023 Ettevõte: 535 043 €20232024 Ettevõte: 623 881 €20242025 Ettevõte: 586 680 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 829 €20192020 Ettevõte: 201 883 €2021 Ettevõte: 357 116 €20212022 Ettevõte: 478 297 €2023 Ettevõte: 535 043 €20232024 Ettevõte: 623 881 €2025 Ettevõte: 586 680 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 192 049 € · −26,0% võrreldes 2024
01002003002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 9 829 €20192020 Ettevõte: 11 292 €20202021 Ettevõte: 151 143 €20212022 Ettevõte: 256 641 €20222023 Ettevõte: 262 909 €20232024 Ettevõte: 259 387 €20242025 Ettevõte: 192 049 €202501002003002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 9 829 €20192020 Ettevõte: 11 292 €2021 Ettevõte: 151 143 €20212022 Ettevõte: 256 641 €2023 Ettevõte: 262 909 €20232024 Ettevõte: 259 387 €2025 Ettevõte: 192 049 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 164 920 -67 338 14 522 586 680 192 049 1
2024 153 089 -3 522 16 433 623 881 259 387 1
2023 214 759 6 268 10 734 535 043 262 909 1
2022 455 130 105 498 11 895 478 297 256 641 1
2021 273 000 139 851 26 395 357 116 151 143 1
2020 14 609 1 463 0 201 883 11 292 0
2019 — -1 0 9 829 9 829 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-40,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-35,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-11,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
32,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
67,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,35
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
164 920 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 210 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 29.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 03.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 10.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 20.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 04.08.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 01.11.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Omanikuna ettevõtetes

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 70201Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine Põhitegevus
  • 55204Külaliskorterid
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10160732 / 7
26.09.2024
Muutmiskanne Jõustunud
26.09.2024
PDF
Ä 10160732 / 6
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10160732 / 5
09.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
09.02.2021
PDF
Ä 10160732 / 4
24.11.2020
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
23.02.2021
PDF
Ä 10160732 / M3
05.11.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 20.11.2020 Jõustunud
05.11.2020
PDF
Ä 10160732 / M2
26.11.2019
Korraldav määrus 26.12.2019 Jõustunud
26.11.2019
PDF
Ä 10160732 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10160732 / 2
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10160732 / M1
11.08.2016
Korraldav määrus 10.09.2016 Puudused kõrvaldatud
12.08.2016
PDF
Ä 10160732
29.09.2011
Esmakanne Jõustunud
29.09.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes