Marikor Trade OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12169201 OÜ Tallinn Registreeritud 29.09.2011
Võrdle

Marikor Trade OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12169201, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Spetsialiseerimata hulgikaubandus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 8 464 € ja töötajaid .

Käive
8 464 €
↓ 95,7% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
—
Tööjõumaksud
—
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 8 464 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Müügitulu · 2025 16 365 €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 -273,2 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 8 464 € · −95,7% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
0501001502002023 IV kv Ettevõte: 6 064 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 610 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 6 950 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 4 590 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 295 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 4 890 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 6 885 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 2 295 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 5 055 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 198 161 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 8 464 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·260501001502002024 IV kv Ettevõte: 4 590 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 2 295 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 890 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 6 885 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 295 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 5 055 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 198 161 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 8 464 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 0 €
02004006008002023 IV kv Ettevõte: 696 €IV·232024 I kv Ettevõte: 0 €2024 II kv Ettevõte: 696 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: —II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,00,00,00,00,02024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: —2026 III kv Ettevõte: —III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 8 464 — — —
2026 II kv 198 161 — — —
2026 I kv 5 055 — — —
2025 IV kv 2 295 — — —
2025 III kv 6 885 — — —
2025 II kv 4 890 — — —
2025 I kv 2 295 — — —
2024 IV kv 4 590 — — —
2024 III kv — — 696 —
2024 II kv 6 950 696 696 —
2024 I kv 3 610 — 696 —
2023 IV kv 6 064 696 696 —
2023 III kv 7 831 — 696 —
2023 II kv 36 883 696 696 —
2023 I kv 67 782 696 696 —
2022 IV kv 54 829 929 929 —
2022 III kv 71 478 1 394 1 394 —
2022 II kv 63 016 1 394 1 394 —
2022 I kv 75 726 2 123 1 725 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 16 365 € · +8,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
0501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 194 918 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 189 248 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 242 095 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 245 316 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 91 805 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 15 150 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 16 365 € Tegevusala mediaan: 63 691 €20250501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 194 918 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 189 248 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 242 095 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 245 316 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 91 805 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 15 150 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 16 365 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -44 710 € · −79,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 6% tegevusala ettevõtetel
-50 000-25 000025 00050 00075 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 2 183 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 28 087 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 75 073 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 40 296 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: 29 979 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -24 983 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: -44 710 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-50 000-25 000025 00050 00075 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 2 183 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 28 087 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 75 073 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 40 296 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: 29 979 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: -24 983 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: -44 710 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -273,2 % · −108,3 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-300-200-10001002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 31,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: 32,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -164,9 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: -273,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-300-200-10001002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 14,8 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 31,0 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 16,4 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: 32,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: -164,9 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: -273,2 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 168 708 € · −22,9% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 54 262 €20192020 Ettevõte: 83 139 €20202021 Ettevõte: 160 642 €20212022 Ettevõte: 197 016 €20222023 Ettevõte: 231 616 €20232024 Ettevõte: 218 930 €20242025 Ettevõte: 168 708 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 54 262 €20192020 Ettevõte: 83 139 €2021 Ettevõte: 160 642 €20212022 Ettevõte: 197 016 €2023 Ettevõte: 231 616 €20232024 Ettevõte: 218 930 €2025 Ettevõte: 168 708 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 156 308 € · −22,2% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 566 €20192020 Ettevõte: 80 653 €20202021 Ettevõte: 155 726 €20212022 Ettevõte: 196 022 €20222023 Ettevõte: 226 001 €20232024 Ettevõte: 201 018 €20242025 Ettevõte: 156 308 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 566 €20192020 Ettevõte: 80 653 €2021 Ettevõte: 155 726 €20212022 Ettevõte: 196 022 €2023 Ettevõte: 226 001 €20232024 Ettevõte: 201 018 €2025 Ettevõte: 156 308 €2025
Töötajad 2025: 1 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 5% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 16 365 -44 710 0 168 708 156 308 1
2024 15 150 -24 983 4 078 218 930 201 018 1
2023 91 805 29 979 6 990 231 616 226 001 1
2022 245 316 40 296 11 656 197 016 196 022 1
2021 242 095 75 073 14 820 160 642 155 726 1
2020 189 248 28 087 13 988 83 139 80 653 1
2019 194 918 2 183 12 862 54 262 52 566 1
2018 — — — — — 1
2017 — — — — — 1
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-273,2 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-28,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-26,5 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
92,7 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
7,3 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
13,58
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
16 365 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
0 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 01.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 28.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 29.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 17.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 16.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

  • Carel LLC
    Juriidiline isik · 2 500 €

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46901Spetsialiseerimata hulgikaubandus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10160715 / 8
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10160715 / 7
29.10.2018
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
29.10.2018
PDF
Ä 10160715 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10160715 / 5
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10160715 / 4
14.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
14.09.2016
PDF
Ä 10160715 / 3
16.11.2011
Muutmiskanne Jõustunud
16.11.2011
PDF
Ä 10160715 / 2
20.10.2011
Muutmiskanne Jõustunud
20.10.2011
PDF
Ä 10160715
29.09.2011
Esmakanne Jõustunud
29.09.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes