Nordmetallik OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12164600 OÜ Võrumõisa küla Registreeritud 20.09.2011
Võrdle

Nordmetallik OÜ (OÜ), Võrumõisa küla, registrikood 12164600, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Elamute ja mitteeluhoonete ehitus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 319 360 € ja töötajaid 24.

Käive
319 360 €
↓ 0,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
47 849 €
↓ 2,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
52 304 €
↓ 1,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
24
+2 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus · EMTAK 41

  • Käive · 2026 III kv 319 360 €
    tegevusala mediaan 25 252 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 696
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 179 €
    tegevusala mediaan 1 211 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 133
  • Müügitulu · 2025 1,5 mln €
    tegevusala mediaan 38 239 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 999
  • Puhasrentaablus · 2025 0,7 %
    tegevusala mediaan 3,5 % · ettevõtteid tegevusalal: 5 561

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 319 360 € · −0,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 25 252 € · parem kui 91% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 284 001 € Tegevusala mediaan: 26 427 €IV·232024 I kv Ettevõte: 369 123 € Tegevusala mediaan: 19 618 €2024 II kv Ettevõte: 246 222 € Tegevusala mediaan: 21 373 €II·242024 III kv Ettevõte: 389 594 € Tegevusala mediaan: 26 160 €2024 IV kv Ettevõte: 425 145 € Tegevusala mediaan: 25 496 €IV·242025 I kv Ettevõte: 457 406 € Tegevusala mediaan: 19 568 €2025 II kv Ettevõte: 365 602 € Tegevusala mediaan: 22 577 €II·252025 III kv Ettevõte: 420 400 € Tegevusala mediaan: 25 533 €2025 IV kv Ettevõte: 365 665 € Tegevusala mediaan: 25 721 €IV·252026 I kv Ettevõte: 243 907 € Tegevusala mediaan: 20 483 €2026 II kv Ettevõte: 321 223 € Tegevusala mediaan: 22 672 €II·262026 III kv Ettevõte: 319 360 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 425 145 € Tegevusala mediaan: 25 496 €2025 I kv Ettevõte: 457 406 € Tegevusala mediaan: 19 568 €I·252025 II kv Ettevõte: 365 602 € Tegevusala mediaan: 22 577 €2025 III kv Ettevõte: 420 400 € Tegevusala mediaan: 25 533 €III·252025 IV kv Ettevõte: 365 665 € Tegevusala mediaan: 25 721 €2026 I kv Ettevõte: 243 907 € Tegevusala mediaan: 20 483 €I·262026 II kv Ettevõte: 321 223 € Tegevusala mediaan: 22 672 €2026 III kv Ettevõte: 319 360 € Tegevusala mediaan: 25 252 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 179 € · −9,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 211 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 3 900 € Tegevusala mediaan: 1 145 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 362 € Tegevusala mediaan: 1 097 €2024 II kv Ettevõte: 3 916 € Tegevusala mediaan: 1 083 €II·242024 III kv Ettevõte: 3 746 € Tegevusala mediaan: 1 142 €2024 IV kv Ettevõte: 3 965 € Tegevusala mediaan: 1 179 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 170 € Tegevusala mediaan: 1 188 €2025 II kv Ettevõte: 3 416 € Tegevusala mediaan: 1 149 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 816 € Tegevusala mediaan: 1 208 €2025 IV kv Ettevõte: 2 216 € Tegevusala mediaan: 1 254 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 183 €2026 II kv Ettevõte: 2 405 € Tegevusala mediaan: 1 166 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 179 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·2601 0002 0003 0004 0002024 IV kv Ettevõte: 3 965 € Tegevusala mediaan: 1 179 €2025 I kv Ettevõte: 3 170 € Tegevusala mediaan: 1 188 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 416 € Tegevusala mediaan: 1 149 €2025 III kv Ettevõte: 2 816 € Tegevusala mediaan: 1 208 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 216 € Tegevusala mediaan: 1 254 €2026 I kv Ettevõte: 2 104 € Tegevusala mediaan: 1 183 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 405 € Tegevusala mediaan: 1 166 €2026 III kv Ettevõte: 2 179 € Tegevusala mediaan: 1 211 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 24 · +9,1% võrreldes 2026 II kv
05101520252023 IV kv Ettevõte: 23IV·232024 I kv Ettevõte: 252024 II kv Ettevõte: 25II·242024 III kv Ettevõte: 252024 IV kv Ettevõte: 23IV·242025 I kv Ettevõte: 252025 II kv Ettevõte: 21II·252025 III kv Ettevõte: 212025 IV kv Ettevõte: 22IV·252026 I kv Ettevõte: 232026 II kv Ettevõte: 22II·262026 III kv Ettevõte: 24III·2605101520252024 IV kv Ettevõte: 232025 I kv Ettevõte: 25I·252025 II kv Ettevõte: 212025 III kv Ettevõte: 21III·252025 IV kv Ettevõte: 222026 I kv Ettevõte: 23I·262026 II kv Ettevõte: 222026 III kv Ettevõte: 24III·26
Riiklikud maksud, tuh € 2026 III kv: 47 849 € · −2,5% võrreldes 2026 II kv
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 104 022 €IV·232024 I kv Ettevõte: 83 289 €2024 II kv Ettevõte: 91 846 €II·242024 III kv Ettevõte: 87 767 €2024 IV kv Ettevõte: 85 341 €IV·242025 I kv Ettevõte: 82 324 €2025 II kv Ettevõte: 67 261 €II·252025 III kv Ettevõte: 54 734 €2025 IV kv Ettevõte: 45 386 €IV·252026 I kv Ettevõte: 44 558 €2026 II kv Ettevõte: 49 082 €II·262026 III kv Ettevõte: 47 849 €III·260204060801002024 IV kv Ettevõte: 85 341 €2025 I kv Ettevõte: 82 324 €I·252025 II kv Ettevõte: 67 261 €2025 III kv Ettevõte: 54 734 €III·252025 IV kv Ettevõte: 45 386 €2026 I kv Ettevõte: 44 558 €I·262026 II kv Ettevõte: 49 082 €2026 III kv Ettevõte: 47 849 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 319 360 47 849 52 304 24
2026 II kv 321 223 49 082 52 908 22
2026 I kv 243 907 44 558 48 389 23
2025 IV kv 365 665 45 386 48 749 22
2025 III kv 420 400 54 734 59 126 21
2025 II kv 365 602 67 261 71 732 21
2025 I kv 457 406 82 324 79 251 25
2024 IV kv 425 145 85 341 91 196 23
2024 III kv 389 594 87 767 93 648 25
2024 II kv 246 222 91 846 97 903 25
2024 I kv 369 123 83 289 84 056 25
2023 IV kv 284 001 104 022 89 710 23
2023 III kv 404 905 82 165 87 452 23
2023 II kv 511 487 71 557 76 339 23
2023 I kv 216 573 79 520 84 686 22
2022 IV kv 199 714 105 904 104 490 23
2022 III kv 470 784 99 293 106 097 24
2022 II kv 575 654 99 779 106 436 27
2022 I kv 515 233 118 453 109 387 26
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
726 €
Käive töötaja kohta kvartalis
13 307 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 512 437 € · −0,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 38 239 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 464 756 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 1 102 474 € Tegevusala mediaan: 35 421 €20202021 Ettevõte: 1 430 032 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 1 596 945 € Tegevusala mediaan: 39 550 €20222023 Ettevõte: 1 451 228 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 1 518 622 € Tegevusala mediaan: 37 693 €20242025 Ettevõte: 1 512 437 € Tegevusala mediaan: 38 239 €202505001 0001 5002 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 464 756 € Tegevusala mediaan: 38 887 €20192020 Ettevõte: 1 102 474 € Tegevusala mediaan: 35 421 €2021 Ettevõte: 1 430 032 € Tegevusala mediaan: 38 300 €20212022 Ettevõte: 1 596 945 € Tegevusala mediaan: 39 550 €2023 Ettevõte: 1 451 228 € Tegevusala mediaan: 37 270 €20232024 Ettevõte: 1 518 622 € Tegevusala mediaan: 37 693 €2025 Ettevõte: 1 512 437 € Tegevusala mediaan: 38 239 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 11 037 € · +2,1% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 411 € · parem kui 77% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 25 121 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 24 580 € Tegevusala mediaan: 281 €20202021 Ettevõte: 65 665 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 31 686 € Tegevusala mediaan: 398 €20222023 Ettevõte: 11 361 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 10 807 € Tegevusala mediaan: 108 €20242025 Ettevõte: 11 037 € Tegevusala mediaan: 411 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 25 121 € Tegevusala mediaan: 643 €20192020 Ettevõte: 24 580 € Tegevusala mediaan: 281 €2021 Ettevõte: 65 665 € Tegevusala mediaan: 315 €20212022 Ettevõte: 31 686 € Tegevusala mediaan: 398 €2023 Ettevõte: 11 361 € Tegevusala mediaan: 253 €20232024 Ettevõte: 10 807 € Tegevusala mediaan: 108 €2025 Ettevõte: 11 037 € Tegevusala mediaan: 411 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 0,7 % · +0,0 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,5 % · parem kui 37% tegevusala ettevõtetel
0123452016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 4,0 %20202021 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20222023 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %20242025 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20250123452018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,7 % Tegevusala mediaan: 4,5 %20192020 Ettevõte: 2,2 % Tegevusala mediaan: 4,0 %2021 Ettevõte: 4,6 % Tegevusala mediaan: 3,8 %20212022 Ettevõte: 2,0 % Tegevusala mediaan: 3,9 %2023 Ettevõte: 0,8 % Tegevusala mediaan: 3,9 %20232024 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 2,8 %2025 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 3,5 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 511 075 € · −3,9% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 591 730 €20192020 Ettevõte: 548 963 €20202021 Ettevõte: 627 884 €20212022 Ettevõte: 582 121 €20222023 Ettevõte: 542 944 €20232024 Ettevõte: 531 967 €20242025 Ettevõte: 511 075 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 591 730 €20192020 Ettevõte: 548 963 €2021 Ettevõte: 627 884 €20212022 Ettevõte: 582 121 €2023 Ettevõte: 542 944 €20232024 Ettevõte: 531 967 €2025 Ettevõte: 511 075 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 357 878 € · +3,2% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 497 033 €20192020 Ettevõte: 457 778 €20202021 Ettevõte: 446 442 €20212022 Ettevõte: 429 741 €20222023 Ettevõte: 382 534 €20232024 Ettevõte: 346 841 €20242025 Ettevõte: 357 878 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 497 033 €20192020 Ettevõte: 457 778 €2021 Ettevõte: 446 442 €20212022 Ettevõte: 429 741 €2023 Ettevõte: 382 534 €20232024 Ettevõte: 346 841 €2025 Ettevõte: 357 878 €2025
Töötajad 2025: 21 · −8,7% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: 10 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 11 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 2202505101520252018 Ettevõte: 14 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 16 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 25 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 22 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 23 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Elamute ja mitteeluhoonete ehitus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 512 437 11 037 670 581 511 075 357 878 21
2024 1 518 622 10 807 948 599 531 967 346 841 23
2023 1 451 228 11 361 847 907 542 944 382 534 22
2022 1 596 945 31 686 1 000 392 582 121 429 741 24
2021 1 430 032 65 665 944 772 627 884 446 442 25
2020 1 102 474 24 580 577 905 548 963 457 778 18
2019 1 464 756 25 121 508 588 591 730 497 033 16
2018 — — — — — 14
2017 — — — — — 11
2016 — — — — — 10
2015 — — — — — 9
2014 — — — — — 11
2013 — — — — — 12
2012 — — — — — 9

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
0,7 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
3,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
70,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
30,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
2,31
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
72 021 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 661 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 30.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 07.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 30.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 02.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 31.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitus Põhitegevus
  • 82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
  • 96999Muu mujal liigitamata teenindus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20059268 / 4
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 20059268 / 3
28.06.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
28.06.2021
PDF
Ä 20059268 / 2
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
Ä 20059268
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10160363 / 5
05.03.2012
Muutmiskanne Jõustunud
05.03.2012
PDF
Ä 10160363 / 4
28.02.2012
Muutmiskanne Jõustunud
28.02.2012
PDF
Ä 10160363 / 3
12.12.2011
Kandemäärus ex officio Jõustunud
12.12.2011
PDF
Ä 10160363 / 2
12.12.2011
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
12.12.2011
PDF
Ä 10160363
20.09.2011
Esmakanne Jõustunud
20.09.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes