Magus Rosie OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12161731 OÜ Tallinn Registreeritud 14.09.2011
Võrdle

Magus Rosie OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12161731, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Toidu ja joogi serveerimise vahendusteenus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 410 692 € ja töötajaid 20.

Käive
410 692 €
↑ 67,6% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
95 813 €
↑ 55,7% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
38 144 €
↑ 13,8% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
20
−6 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Toidu ja joogi serveerimine · EMTAK 56

  • Käive · 2026 III kv 410 692 €
    tegevusala mediaan 48 370 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 475
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 1 907 €
    tegevusala mediaan 1 201 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 187
  • Müügitulu · 2025 1 mln €
    tegevusala mediaan 47 451 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 568
  • Puhasrentaablus · 2025 18,4 %
    tegevusala mediaan 1,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 875

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 410 692 € · +67,6% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 48 370 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 206 189 € Tegevusala mediaan: 41 535 €IV·232024 I kv Ettevõte: 206 434 € Tegevusala mediaan: 37 389 €2024 II kv Ettevõte: 236 360 € Tegevusala mediaan: 39 668 €II·242024 III kv Ettevõte: 399 135 € Tegevusala mediaan: 51 448 €2024 IV kv Ettevõte: 213 593 € Tegevusala mediaan: 38 873 €IV·242025 I kv Ettevõte: 199 973 € Tegevusala mediaan: 37 353 €2025 II kv Ettevõte: 233 437 € Tegevusala mediaan: 40 204 €II·252025 III kv Ettevõte: 384 009 € Tegevusala mediaan: 49 958 €2025 IV kv Ettevõte: 230 760 € Tegevusala mediaan: 37 365 €IV·252026 I kv Ettevõte: 210 516 € Tegevusala mediaan: 34 060 €2026 II kv Ettevõte: 245 043 € Tegevusala mediaan: 36 738 €II·262026 III kv Ettevõte: 410 692 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 213 593 € Tegevusala mediaan: 38 873 €2025 I kv Ettevõte: 199 973 € Tegevusala mediaan: 37 353 €I·252025 II kv Ettevõte: 233 437 € Tegevusala mediaan: 40 204 €2025 III kv Ettevõte: 384 009 € Tegevusala mediaan: 49 958 €III·252025 IV kv Ettevõte: 230 760 € Tegevusala mediaan: 37 365 €2026 I kv Ettevõte: 210 516 € Tegevusala mediaan: 34 060 €I·262026 II kv Ettevõte: 245 043 € Tegevusala mediaan: 36 738 €2026 III kv Ettevõte: 410 692 € Tegevusala mediaan: 48 370 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 1 907 € · +47,9% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 201 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002023 IV kv Ettevõte: 1 553 € Tegevusala mediaan: 965 €IV·232024 I kv Ettevõte: 1 642 € Tegevusala mediaan: 960 €2024 II kv Ettevõte: 1 134 € Tegevusala mediaan: 931 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 251 € Tegevusala mediaan: 1 088 €2024 IV kv Ettevõte: 1 583 € Tegevusala mediaan: 1 050 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 754 € Tegevusala mediaan: 1 069 €2025 II kv Ettevõte: 1 242 € Tegevusala mediaan: 1 032 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 303 € Tegevusala mediaan: 1 190 €2025 IV kv Ettevõte: 2 004 € Tegevusala mediaan: 1 151 €IV·252026 I kv Ettevõte: 1 552 € Tegevusala mediaan: 1 087 €2026 II kv Ettevõte: 1 290 € Tegevusala mediaan: 1 028 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 907 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2605001 0001 5002 0002 5002024 IV kv Ettevõte: 1 583 € Tegevusala mediaan: 1 050 €2025 I kv Ettevõte: 1 754 € Tegevusala mediaan: 1 069 €I·252025 II kv Ettevõte: 1 242 € Tegevusala mediaan: 1 032 €2025 III kv Ettevõte: 2 303 € Tegevusala mediaan: 1 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 004 € Tegevusala mediaan: 1 151 €2026 I kv Ettevõte: 1 552 € Tegevusala mediaan: 1 087 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 290 € Tegevusala mediaan: 1 028 €2026 III kv Ettevõte: 1 907 € Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 20 · −23,1% võrreldes 2026 II kv
01020302023 IV kv Ettevõte: 17IV·232024 I kv Ettevõte: 182024 II kv Ettevõte: 27II·242024 III kv Ettevõte: 162024 IV kv Ettevõte: 20IV·242025 I kv Ettevõte: 182025 II kv Ettevõte: 24II·252025 III kv Ettevõte: 182025 IV kv Ettevõte: 18IV·252026 I kv Ettevõte: 192026 II kv Ettevõte: 26II·262026 III kv Ettevõte: 20III·2601020302024 IV kv Ettevõte: 202025 I kv Ettevõte: 18I·252025 II kv Ettevõte: 242025 III kv Ettevõte: 18III·252025 IV kv Ettevõte: 182026 I kv Ettevõte: 19I·262026 II kv Ettevõte: 262026 III kv Ettevõte: 20III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 95 813 € · +55,7% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 00080 000100 0002023 IV kv Ettevõte: 41 689 €IV·232024 I kv Ettevõte: 46 915 €2024 II kv Ettevõte: 55 278 €II·242024 III kv Ettevõte: 82 163 €2024 IV kv Ettevõte: 54 303 €IV·242025 I kv Ettevõte: 50 071 €2025 II kv Ettevõte: 53 953 €II·252025 III kv Ettevõte: 91 070 €2025 IV kv Ettevõte: 62 822 €IV·252026 I kv Ettevõte: 51 966 €2026 II kv Ettevõte: 61 519 €II·262026 III kv Ettevõte: 95 813 €III·26020 00040 00060 00080 000100 0002024 IV kv Ettevõte: 54 303 €2025 I kv Ettevõte: 50 071 €I·252025 II kv Ettevõte: 53 953 €2025 III kv Ettevõte: 91 070 €III·252025 IV kv Ettevõte: 62 822 €2026 I kv Ettevõte: 51 966 €I·262026 II kv Ettevõte: 61 519 €2026 III kv Ettevõte: 95 813 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 410 692 95 813 38 144 20
2026 II kv 245 043 61 519 33 527 26
2026 I kv 210 516 51 966 29 482 19
2025 IV kv 230 760 62 822 36 069 18
2025 III kv 384 009 91 070 41 451 18
2025 II kv 233 437 53 953 29 813 24
2025 I kv 199 973 50 071 31 573 18
2024 IV kv 213 593 54 303 31 669 20
2024 III kv 399 135 82 163 36 016 16
2024 II kv 236 360 55 278 30 612 27
2024 I kv 206 434 46 915 29 564 18
2023 IV kv 206 189 41 689 26 401 17
2023 III kv 386 373 77 144 36 043 17
2023 II kv 233 819 45 613 26 930 26
2023 I kv 211 420 40 241 24 018 17
2022 IV kv 193 602 39 854 27 280 20
2022 III kv 362 424 65 303 31 105 19
2022 II kv 202 399 32 741 19 204 26
2022 I kv 117 780 25 189 19 306 17
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
636 €
Käive töötaja kohta kvartalis
20 535 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 1 045 602 € · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 47 451 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 731 609 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 618 071 € Tegevusala mediaan: 39 939 €20202021 Ettevõte: 531 176 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 909 453 € Tegevusala mediaan: 49 263 €20222023 Ettevõte: 1 043 707 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 1 045 555 € Tegevusala mediaan: 46 351 €20242025 Ettevõte: 1 045 602 € Tegevusala mediaan: 47 451 €202502505007501 0001 2502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 731 609 € Tegevusala mediaan: 52 702 €20192020 Ettevõte: 618 071 € Tegevusala mediaan: 39 939 €2021 Ettevõte: 531 176 € Tegevusala mediaan: 41 164 €20212022 Ettevõte: 909 453 € Tegevusala mediaan: 49 263 €2023 Ettevõte: 1 043 707 € Tegevusala mediaan: 45 008 €20232024 Ettevõte: 1 045 555 € Tegevusala mediaan: 46 351 €2025 Ettevõte: 1 045 602 € Tegevusala mediaan: 47 451 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 192 771 € · +31,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 68 € · parem kui 98% tegevusala ettevõtetel
0501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 29 699 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 79 520 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 70 535 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 63 975 € Tegevusala mediaan: 216 €20222023 Ettevõte: 165 526 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 146 626 € Tegevusala mediaan: 146 €20242025 Ettevõte: 192 771 € Tegevusala mediaan: 68 €20250501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 29 699 € Tegevusala mediaan: 271 €20192020 Ettevõte: 79 520 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 70 535 € Tegevusala mediaan: 101 €20212022 Ettevõte: 63 975 € Tegevusala mediaan: 216 €2023 Ettevõte: 165 526 € Tegevusala mediaan: 198 €20232024 Ettevõte: 146 626 € Tegevusala mediaan: 146 €2025 Ettevõte: 192 771 € Tegevusala mediaan: 68 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,4 % · +4,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 1,1 % · parem kui 86% tegevusala ettevõtetel
051015202016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 0,8 %20202021 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 2,2 %20222023 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 14,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %20242025 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025051015202018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4,1 % Tegevusala mediaan: 1,7 %20192020 Ettevõte: 12,9 % Tegevusala mediaan: 0,8 %2021 Ettevõte: 13,3 % Tegevusala mediaan: 1,8 %20212022 Ettevõte: 7,0 % Tegevusala mediaan: 2,2 %2023 Ettevõte: 15,9 % Tegevusala mediaan: 2,1 %20232024 Ettevõte: 14,0 % Tegevusala mediaan: 1,3 %2025 Ettevõte: 18,4 % Tegevusala mediaan: 1,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 887 811 € · +26,7% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 147 620 €20192020 Ettevõte: 218 218 €20202021 Ettevõte: 286 499 €20212022 Ettevõte: 367 071 €20222023 Ettevõte: 547 769 €20232024 Ettevõte: 700 703 €20242025 Ettevõte: 887 811 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 147 620 €20192020 Ettevõte: 218 218 €2021 Ettevõte: 286 499 €20212022 Ettevõte: 367 071 €2023 Ettevõte: 547 769 €20232024 Ettevõte: 700 703 €2025 Ettevõte: 887 811 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 809 277 € · +31,3% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 90 325 €20192020 Ettevõte: 169 845 €20202021 Ettevõte: 240 381 €20212022 Ettevõte: 304 356 €20222023 Ettevõte: 469 881 €20232024 Ettevõte: 616 507 €20242025 Ettevõte: 809 277 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 90 325 €20192020 Ettevõte: 169 845 €2021 Ettevõte: 240 381 €20212022 Ettevõte: 304 356 €2023 Ettevõte: 469 881 €20232024 Ettevõte: 616 507 €2025 Ettevõte: 809 277 €2025
Töötajad 2025: 19 · −9,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 3 · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
05101520252016 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 420182019 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 420202021 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 420222023 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 420242025 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 3202505101520252018 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 42019 Ettevõte: 24 Tegevusala mediaan: 420192020 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 42021 Ettevõte: 18 Tegevusala mediaan: 320212022 Ettevõte: 20 Tegevusala mediaan: 42023 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 320232024 Ettevõte: 21 Tegevusala mediaan: 42025 Ettevõte: 19 Tegevusala mediaan: 32025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Toidu ja joogi serveerimine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 1 045 602 192 771 374 780 887 811 809 277 19
2024 1 045 555 146 626 377 081 700 703 616 507 21
2023 1 043 707 165 526 338 956 547 769 469 881 19
2022 909 453 63 975 291 719 367 071 304 356 20
2021 531 176 70 535 210 633 286 499 240 381 18
2020 618 071 79 520 219 422 218 218 169 845 19
2019 731 609 29 699 265 682 147 620 90 325 24
2018 — — — — — 20
2017 — — — — — 21
2016 — — — — — 21
2015 — — — — — 22
2014 — — — — — 20
2013 — — — — — 16
2012 — — — — — 17

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,4 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
23,8 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
21,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
91,2 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
8,8 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
11,22
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
55 032 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 644 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 20.05.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 09.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 09.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 26.05.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 20.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 21.05.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 56401Toidu ja joogi serveerimise vahendusteenus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10160151 / 7
03.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
03.09.2023
PDF
Ä 10160151 / 6
16.08.2023
Muutmiskanne Jõustunud
16.08.2023
PDF
Ä 10160151 / 5
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10160151 / 4
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10160151 / 3
31.08.2016
Muutmiskanne Jõustunud
31.08.2016
PDF
Ä 10160151 / 2
12.07.2012
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
12.07.2012
PDF
Ä 10160151
14.09.2011
Esmakanne Jõustunud
14.09.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes