Tartu Autopesula OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12148854 OÜ Tartu linn Registreeritud 18.08.2011
Võrdle

Tartu Autopesula OÜ (OÜ), Tartu linn, registrikood 12148854, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu puhastustegevus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 72 014 € ja töötajaid 3.

Käive
72 014 €
↓ 19,3% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
3 333 €
↓ 37,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
1 682 €
↑ 5,4% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
3
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hoonete ja maastike hooldus · EMTAK 81

  • Käive · 2026 III kv 72 014 €
    tegevusala mediaan 16 777 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 555
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 561 €
    tegevusala mediaan 1 039 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 689
  • Müügitulu · 2025 285 467 €
    tegevusala mediaan 14 963 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 986
  • Puhasrentaablus · 2025 6,6 %
    tegevusala mediaan 6,1 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 195

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 72 014 € · −19,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 16 777 € · parem kui 81% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 69 408 € Tegevusala mediaan: 15 998 €IV·232024 I kv Ettevõte: 61 104 € Tegevusala mediaan: 13 445 €2024 II kv Ettevõte: 94 130 € Tegevusala mediaan: 14 516 €II·242024 III kv Ettevõte: 71 138 € Tegevusala mediaan: 17 344 €2024 IV kv Ettevõte: 109 955 € Tegevusala mediaan: 15 565 €IV·242025 I kv Ettevõte: 63 902 € Tegevusala mediaan: 13 072 €2025 II kv Ettevõte: 81 535 € Tegevusala mediaan: 14 450 €II·252025 III kv Ettevõte: 72 085 € Tegevusala mediaan: 16 866 €2025 IV kv Ettevõte: 71 239 € Tegevusala mediaan: 16 002 €IV·252026 I kv Ettevõte: 70 903 € Tegevusala mediaan: 12 938 €2026 II kv Ettevõte: 89 241 € Tegevusala mediaan: 15 455 €II·262026 III kv Ettevõte: 72 014 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 109 955 € Tegevusala mediaan: 15 565 €2025 I kv Ettevõte: 63 902 € Tegevusala mediaan: 13 072 €I·252025 II kv Ettevõte: 81 535 € Tegevusala mediaan: 14 450 €2025 III kv Ettevõte: 72 085 € Tegevusala mediaan: 16 866 €III·252025 IV kv Ettevõte: 71 239 € Tegevusala mediaan: 16 002 €2026 I kv Ettevõte: 70 903 € Tegevusala mediaan: 12 938 €I·262026 II kv Ettevõte: 89 241 € Tegevusala mediaan: 15 455 €2026 III kv Ettevõte: 72 014 € Tegevusala mediaan: 16 777 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 561 € · +5,4% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 1 039 € · parem kui 24% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002023 IV kv Ettevõte: 429 € Tegevusala mediaan: 833 €IV·232024 I kv Ettevõte: 462 € Tegevusala mediaan: 858 €2024 II kv Ettevõte: 790 € Tegevusala mediaan: 827 €II·242024 III kv Ettevõte: 1 113 € Tegevusala mediaan: 913 €2024 IV kv Ettevõte: 1 386 € Tegevusala mediaan: 892 €IV·242025 I kv Ettevõte: 522 € Tegevusala mediaan: 917 €2025 II kv Ettevõte: 730 € Tegevusala mediaan: 925 €II·252025 III kv Ettevõte: 893 € Tegevusala mediaan: 984 €2025 IV kv Ettevõte: 388 € Tegevusala mediaan: 979 €IV·252026 I kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 962 €2026 II kv Ettevõte: 532 € Tegevusala mediaan: 948 €II·262026 III kv Ettevõte: 561 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·2605001 0001 5002024 IV kv Ettevõte: 1 386 € Tegevusala mediaan: 892 €2025 I kv Ettevõte: 522 € Tegevusala mediaan: 917 €I·252025 II kv Ettevõte: 730 € Tegevusala mediaan: 925 €2025 III kv Ettevõte: 893 € Tegevusala mediaan: 984 €III·252025 IV kv Ettevõte: 388 € Tegevusala mediaan: 979 €2026 I kv Ettevõte: 484 € Tegevusala mediaan: 962 €I·262026 II kv Ettevõte: 532 € Tegevusala mediaan: 948 €2026 III kv Ettevõte: 561 € Tegevusala mediaan: 1 039 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 3 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
012342023 IV kv Ettevõte: 4IV·232024 I kv Ettevõte: 42024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 3II·252025 III kv Ettevõte: 32025 IV kv Ettevõte: 3IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 3II·262026 III kv Ettevõte: 3III·26012342024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 32025 III kv Ettevõte: 3III·252025 IV kv Ettevõte: 32026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 32026 III kv Ettevõte: 3III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 3 333 € · −37,6% võrreldes 2026 II kv
02 0004 0006 0008 00010 0002023 IV kv Ettevõte: 3 128 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 806 €2024 II kv Ettevõte: 7 512 €II·242024 III kv Ettevõte: 5 756 €2024 IV kv Ettevõte: 9 018 €IV·242025 I kv Ettevõte: 3 553 €2025 II kv Ettevõte: 4 827 €II·252025 III kv Ettevõte: 4 152 €2025 IV kv Ettevõte: 3 941 €IV·252026 I kv Ettevõte: 4 007 €2026 II kv Ettevõte: 5 344 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 333 €III·2602 0004 0006 0008 00010 0002024 IV kv Ettevõte: 9 018 €2025 I kv Ettevõte: 3 553 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 827 €2025 III kv Ettevõte: 4 152 €III·252025 IV kv Ettevõte: 3 941 €2026 I kv Ettevõte: 4 007 €I·262026 II kv Ettevõte: 5 344 €2026 III kv Ettevõte: 3 333 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 72 014 3 333 1 682 3
2026 II kv 89 241 5 344 1 596 3
2026 I kv 70 903 4 007 1 937 4
2025 IV kv 71 239 3 941 1 163 3
2025 III kv 72 085 4 152 2 680 3
2025 II kv 81 535 4 827 2 191 3
2025 I kv 63 902 3 553 2 089 4
2024 IV kv 109 955 9 018 4 158 3
2024 III kv 71 138 5 756 3 340 3
2024 II kv 94 130 7 512 3 160 4
2024 I kv 61 104 2 806 1 847 4
2023 IV kv 69 408 3 128 1 714 4
2023 III kv 80 299 6 431 2 489 4
2023 II kv 95 644 5 105 2 380 3
2023 I kv 58 398 2 489 1 292 3
2022 IV kv 73 894 3 572 1 977 2
2022 III kv 68 936 4 322 2 706 3
2022 II kv 75 808 3 808 2 510 3
2022 I kv 49 774 2 622 2 638 3
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
187 €
Käive töötaja kohta kvartalis
24 005 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 285 467 € · −15,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 14 963 € · parem kui 94% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 253 121 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 246 157 € Tegevusala mediaan: 10 830 €20202021 Ettevõte: 290 387 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 263 851 € Tegevusala mediaan: 14 128 €20222023 Ettevõte: 301 977 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 335 978 € Tegevusala mediaan: 14 119 €20242025 Ettevõte: 285 467 € Tegevusala mediaan: 14 963 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 253 121 € Tegevusala mediaan: 11 876 €20192020 Ettevõte: 246 157 € Tegevusala mediaan: 10 830 €2021 Ettevõte: 290 387 € Tegevusala mediaan: 12 134 €20212022 Ettevõte: 263 851 € Tegevusala mediaan: 14 128 €2023 Ettevõte: 301 977 € Tegevusala mediaan: 13 754 €20232024 Ettevõte: 335 978 € Tegevusala mediaan: 14 119 €2025 Ettevõte: 285 467 € Tegevusala mediaan: 14 963 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 18 909 € · +344,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 384 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
-40 000-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1 877 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 1 501 € Tegevusala mediaan: 319 €20202021 Ettevõte: 2 026 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -30 838 € Tegevusala mediaan: 365 €20222023 Ettevõte: 695 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 4 256 € Tegevusala mediaan: 308 €20242025 Ettevõte: 18 909 € Tegevusala mediaan: 384 €2025-40 000-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1 877 € Tegevusala mediaan: 399 €20192020 Ettevõte: 1 501 € Tegevusala mediaan: 319 €2021 Ettevõte: 2 026 € Tegevusala mediaan: 332 €20212022 Ettevõte: -30 838 € Tegevusala mediaan: 365 €2023 Ettevõte: 695 € Tegevusala mediaan: 383 €20232024 Ettevõte: 4 256 € Tegevusala mediaan: 308 €2025 Ettevõte: 18 909 € Tegevusala mediaan: 384 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 6,6 % · +5,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 6,1 % · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
-15-10-505102016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20202021 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -11,7 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20222023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20242025 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025-15-10-505102018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 7,8 %20192020 Ettevõte: 0,6 % Tegevusala mediaan: 7,4 %2021 Ettevõte: 0,7 % Tegevusala mediaan: 7,3 %20212022 Ettevõte: -11,7 % Tegevusala mediaan: 6,4 %2023 Ettevõte: 0,2 % Tegevusala mediaan: 6,4 %20232024 Ettevõte: 1,3 % Tegevusala mediaan: 5,7 %2025 Ettevõte: 6,6 % Tegevusala mediaan: 6,1 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 376 979 € · +5,6% võrreldes 2024
01002003004002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 146 633 €20192020 Ettevõte: 184 580 €20202021 Ettevõte: 269 515 €20212022 Ettevõte: 280 375 €20222023 Ettevõte: 302 272 €20232024 Ettevõte: 356 913 €20242025 Ettevõte: 376 979 €202501002003004002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 146 633 €20192020 Ettevõte: 184 580 €2021 Ettevõte: 269 515 €20212022 Ettevõte: 280 375 €2023 Ettevõte: 302 272 €20232024 Ettevõte: 356 913 €2025 Ettevõte: 376 979 €2025
Omakapital, € 2025: 32 086 € · +143,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 52 711 €20192020 Ettevõte: 54 212 €20202021 Ettevõte: 56 238 €20212022 Ettevõte: 20 400 €20222023 Ettevõte: 8 920 €20232024 Ettevõte: 13 177 €20242025 Ettevõte: 32 086 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 52 711 €20192020 Ettevõte: 54 212 €2021 Ettevõte: 56 238 €20212022 Ettevõte: 20 400 €2023 Ettevõte: 8 920 €20232024 Ettevõte: 13 177 €2025 Ettevõte: 32 086 €2025
Töötajad 2025: 2 · −33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 60% tegevusala ettevõtetel
02462016 Ettevõte: 5 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 1202502462018 Ettevõte: 6 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hoonete ja maastike hooldus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 285 467 18 909 32 396 376 979 32 086 2
2024 335 978 4 256 38 295 356 913 13 177 3
2023 301 977 695 27 647 302 272 8 920 2
2022 263 851 -30 838 28 051 280 375 20 400 2
2021 290 387 2 026 44 654 269 515 56 238 4
2020 246 157 1 501 40 973 184 580 54 212 4
2019 253 121 1 877 36 735 146 633 52 711 4
2018 — — — — — 6
2017 — — — — — 6
2016 — — — — — 5
2015 — — — — — 4
2014 — — — — — 4
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 1

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
6,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
58,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
5,0 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
8,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
91,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,97
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
142 734 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
1 350 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 30.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 29.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 10.07.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 15.06.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 81231Muu puhastustegevus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 20057146 / 9
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 20057146 / 8
22.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
22.05.2018
PDF
Ä 20057146 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 20057146 / 6
23.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
23.12.2017
PDF
Ä 20057146 / 5
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 20057146 / 4
23.07.2015
Muutmiskanne Jõustunud
23.07.2015
PDF
Ä 20057146 / 3
13.03.2014
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
13.03.2014
PDF
Ä 20057146 / 2
11.03.2014
Muutmiskanne Jõustunud
11.03.2014
PDF
Ä 20057146
18.08.2011
Esmakanne Jõustunud
18.08.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes