Jabel Foods OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12141326 OÜ Tallinn Registreeritud 01.08.2011
Võrdle

Jabel Foods OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12141326, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 971 954 € ja töötajaid 6.

Käive
971 954 €
↓ 3,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
16 746 €
↓ 25,5% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
16 664 €
↑ 41,2% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
6
±0 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Hulgikaubandus · EMTAK 46

  • Käive · 2026 III kv 971 954 €
    tegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 777 €
    tegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
  • Müügitulu · 2025 2,5 mln €
    tegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
  • Puhasrentaablus · 2025 8,6 %
    tegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 971 954 € · −3,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 60 065 € · parem kui 87% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: 389 991 € Tegevusala mediaan: 69 842 €IV·232024 I kv Ettevõte: 305 042 € Tegevusala mediaan: 60 423 €2024 II kv Ettevõte: 407 760 € Tegevusala mediaan: 66 207 €II·242024 III kv Ettevõte: 523 274 € Tegevusala mediaan: 63 101 €2024 IV kv Ettevõte: 495 215 € Tegevusala mediaan: 65 867 €IV·242025 I kv Ettevõte: 497 096 € Tegevusala mediaan: 59 713 €2025 II kv Ettevõte: 836 539 € Tegevusala mediaan: 61 800 €II·252025 III kv Ettevõte: 770 725 € Tegevusala mediaan: 59 911 €2025 IV kv Ettevõte: 763 757 € Tegevusala mediaan: 59 583 €IV·252026 I kv Ettevõte: 701 349 € Tegevusala mediaan: 53 954 €2026 II kv Ettevõte: 1 003 646 € Tegevusala mediaan: 61 600 €II·262026 III kv Ettevõte: 971 954 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: 495 215 € Tegevusala mediaan: 65 867 €2025 I kv Ettevõte: 497 096 € Tegevusala mediaan: 59 713 €I·252025 II kv Ettevõte: 836 539 € Tegevusala mediaan: 61 800 €2025 III kv Ettevõte: 770 725 € Tegevusala mediaan: 59 911 €III·252025 IV kv Ettevõte: 763 757 € Tegevusala mediaan: 59 583 €2026 I kv Ettevõte: 701 349 € Tegevusala mediaan: 53 954 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 003 646 € Tegevusala mediaan: 61 600 €2026 III kv Ettevõte: 971 954 € Tegevusala mediaan: 60 065 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 777 € · +41,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 104 € · parem kui 61% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0004 0002023 IV kv Ettevõte: 2 572 € Tegevusala mediaan: 1 903 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 234 € Tegevusala mediaan: 1 948 €2024 II kv Ettevõte: 1 314 € Tegevusala mediaan: 1 960 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 933 € Tegevusala mediaan: 2 029 €2024 IV kv Ettevõte: 2 771 € Tegevusala mediaan: 2 008 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 050 € Tegevusala mediaan: 2 079 €2025 II kv Ettevõte: 2 950 € Tegevusala mediaan: 2 091 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 456 € Tegevusala mediaan: 2 158 €2025 IV kv Ettevõte: 2 681 € Tegevusala mediaan: 2 169 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 823 € Tegevusala mediaan: 2 089 €2026 II kv Ettevõte: 1 967 € Tegevusala mediaan: 2 068 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 777 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 771 € Tegevusala mediaan: 2 008 €2025 I kv Ettevõte: 2 050 € Tegevusala mediaan: 2 079 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 950 € Tegevusala mediaan: 2 091 €2025 III kv Ettevõte: 2 456 € Tegevusala mediaan: 2 158 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 681 € Tegevusala mediaan: 2 169 €2026 I kv Ettevõte: 2 823 € Tegevusala mediaan: 2 089 €I·262026 II kv Ettevõte: 1 967 € Tegevusala mediaan: 2 068 €2026 III kv Ettevõte: 2 777 € Tegevusala mediaan: 2 104 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 6 · +0,0% võrreldes 2026 II kv
02462023 IV kv Ettevõte: 3IV·232024 I kv Ettevõte: 32024 II kv Ettevõte: 4II·242024 III kv Ettevõte: 32024 IV kv Ettevõte: 3IV·242025 I kv Ettevõte: 42025 II kv Ettevõte: 4II·252025 III kv Ettevõte: 42025 IV kv Ettevõte: 4IV·252026 I kv Ettevõte: 42026 II kv Ettevõte: 6II·262026 III kv Ettevõte: 6III·2602462024 IV kv Ettevõte: 32025 I kv Ettevõte: 4I·252025 II kv Ettevõte: 42025 III kv Ettevõte: 4III·252025 IV kv Ettevõte: 42026 I kv Ettevõte: 4I·262026 II kv Ettevõte: 62026 III kv Ettevõte: 6III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 16 746 € · −25,5% võrreldes 2026 II kv
020 00040 00060 0002023 IV kv Ettevõte: 54 484 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 225 €2024 II kv Ettevõte: 23 342 €II·242024 III kv Ettevõte: 38 257 €2024 IV kv Ettevõte: 30 848 €IV·242025 I kv Ettevõte: 36 507 €2025 II kv Ettevõte: 19 438 €II·252025 III kv Ettevõte: 15 641 €2025 IV kv Ettevõte: 15 312 €IV·252026 I kv Ettevõte: 25 162 €2026 II kv Ettevõte: 22 480 €II·262026 III kv Ettevõte: 16 746 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 30 848 €2025 I kv Ettevõte: 36 507 €I·252025 II kv Ettevõte: 19 438 €2025 III kv Ettevõte: 15 641 €III·252025 IV kv Ettevõte: 15 312 €2026 I kv Ettevõte: 25 162 €I·262026 II kv Ettevõte: 22 480 €2026 III kv Ettevõte: 16 746 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 971 954 16 746 16 664 6
2026 II kv 1 003 646 22 480 11 802 6
2026 I kv 701 349 25 162 11 291 4
2025 IV kv 763 757 15 312 10 722 4
2025 III kv 770 725 15 641 9 823 4
2025 II kv 836 539 19 438 11 799 4
2025 I kv 497 096 36 507 8 198 4
2024 IV kv 495 215 30 848 8 314 3
2024 III kv 523 274 38 257 8 799 3
2024 II kv 407 760 23 342 5 257 4
2024 I kv 305 042 11 225 9 703 3
2023 IV kv 389 991 54 484 7 717 3
2023 III kv 434 515 13 112 6 751 3
2023 II kv 394 351 24 400 6 773 3
2023 I kv 364 462 28 445 4 851 3
2022 IV kv 297 068 11 600 4 263 2
2022 III kv 331 584 17 316 3 969 2
2022 II kv 229 208 16 767 3 807 2
2022 I kv 182 220 15 832 4 006 2
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
926 €
Käive töötaja kohta kvartalis
161 992 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 2 486 250 € · +67,2% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 63 691 € · parem kui 90% tegevusala ettevõtetel
05001 0001 5002 0002 5002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 10 125 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 151 374 € Tegevusala mediaan: 67 913 €20202021 Ettevõte: 428 601 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 829 826 € Tegevusala mediaan: 75 397 €20222023 Ettevõte: 1 275 363 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 487 412 € Tegevusala mediaan: 60 216 €20242025 Ettevõte: 2 486 250 € Tegevusala mediaan: 63 691 €202505001 0001 5002 0002 5002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 10 125 € Tegevusala mediaan: 78 948 €20192020 Ettevõte: 151 374 € Tegevusala mediaan: 67 913 €2021 Ettevõte: 428 601 € Tegevusala mediaan: 71 656 €20212022 Ettevõte: 829 826 € Tegevusala mediaan: 75 397 €2023 Ettevõte: 1 275 363 € Tegevusala mediaan: 63 715 €20232024 Ettevõte: 1 487 412 € Tegevusala mediaan: 60 216 €2025 Ettevõte: 2 486 250 € Tegevusala mediaan: 63 691 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 213 502 € · +9,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 127 € · parem kui 93% tegevusala ettevõtetel
-500501001502002502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 4 768 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 28 € Tegevusala mediaan: 906 €20202021 Ettevõte: 13 469 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 115 328 € Tegevusala mediaan: 889 €20222023 Ettevõte: -35 224 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 194 366 € Tegevusala mediaan: 134 €20242025 Ettevõte: 213 502 € Tegevusala mediaan: 127 €2025-500501001502002502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 4 768 € Tegevusala mediaan: 1 086 €20192020 Ettevõte: 28 € Tegevusala mediaan: 906 €2021 Ettevõte: 13 469 € Tegevusala mediaan: 1 415 €20212022 Ettevõte: 115 328 € Tegevusala mediaan: 889 €2023 Ettevõte: -35 224 € Tegevusala mediaan: 370 €20232024 Ettevõte: 194 366 € Tegevusala mediaan: 134 €2025 Ettevõte: 213 502 € Tegevusala mediaan: 127 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 8,6 % · −4,5 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 2,7 % · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
-10010203040502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 47,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20202021 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %20222023 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %20242025 Ettevõte: 8,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025-10010203040502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 47,1 % Tegevusala mediaan: 3,7 %20192020 Ettevõte: 0,0 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2021 Ettevõte: 3,1 % Tegevusala mediaan: 4,9 %20212022 Ettevõte: 13,9 % Tegevusala mediaan: 4,2 %2023 Ettevõte: -2,8 % Tegevusala mediaan: 3,5 %20232024 Ettevõte: 13,1 % Tegevusala mediaan: 2,9 %2025 Ettevõte: 8,6 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 962 353 € · +69,4% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 13 945 €20192020 Ettevõte: 178 734 €20202021 Ettevõte: 196 300 €20212022 Ettevõte: 475 912 €20222023 Ettevõte: 405 658 €20232024 Ettevõte: 568 091 €20242025 Ettevõte: 962 353 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 13 945 €20192020 Ettevõte: 178 734 €2021 Ettevõte: 196 300 €20212022 Ettevõte: 475 912 €2023 Ettevõte: 405 658 €20232024 Ettevõte: 568 091 €2025 Ettevõte: 962 353 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 489 578 € · +77,3% võrreldes 2024
01002003004005002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 2 556 €20192020 Ettevõte: 2 584 €20202021 Ettevõte: 16 053 €20212022 Ettevõte: 131 381 €20222023 Ettevõte: 81 710 €20232024 Ettevõte: 276 076 €20242025 Ettevõte: 489 578 €202501002003004005002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 2 556 €20192020 Ettevõte: 2 584 €2021 Ettevõte: 16 053 €20212022 Ettevõte: 131 381 €2023 Ettevõte: 81 710 €20232024 Ettevõte: 276 076 €2025 Ettevõte: 489 578 €2025
Töötajad 2025: 4 · +33,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 70% tegevusala ettevõtetel
012342016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025012342018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 4 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 2 486 250 213 502 99 218 962 353 489 578 4
2024 1 487 412 194 366 76 490 568 091 276 076 3
2023 1 275 363 -35 224 66 294 405 658 81 710 3
2022 829 826 115 328 39 262 475 912 131 381 2
2021 428 601 13 469 24 723 196 300 16 053 2
2020 151 374 28 9 109 178 734 2 584 1
2019 10 125 4 768 0 13 945 2 556 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
8,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
43,6 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
22,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
50,9 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
49,1 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
621 563 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
2 067 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 09.03.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 17.04.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 10.05.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 24.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 24.05.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 01.04.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 15.07.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 46391Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete spetsialiseerimata hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10158700 / 11
11.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
11.01.2024
PDF
Ä 10158700 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10158700 / 9
28.06.2023
Muutmiskanne Jõustunud
28.06.2023
PDF
Ä 10158700 / 8
24.09.2021
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
24.09.2021
PDF
Ä 10158700 / 7
25.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
25.05.2020
PDF
Ä 10158700 / 6
28.02.2020
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Jõustunud
28.02.2020
PDF
Ä 10158700 / 5
18.05.2018
Muutmiskanne Jõustunud
18.05.2018
PDF
Ä 10158700 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10158700 / 3
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10158700 / 2
16.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
16.09.2016
PDF
Ä 10158700
01.08.2011
Esmakanne Jõustunud
01.08.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes