R.K.Riikal OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12135343 OÜ Kõrtsialuse küla Registreeritud 19.07.2011
Võrdle

R.K.Riikal OÜ (OÜ), Kõrtsialuse küla, registrikood 12135343, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Külalistemajad. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 239 € ja töötajaid .

Käive
1 239 €
↓ 47,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
494 €
↑ 126,6% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
540 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Majutus · EMTAK 55

  • Käive · 2026 III kv 1 239 €
    tegevusala mediaan 14 443 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 209
  • Müügitulu · 2025 8 086 €
    tegevusala mediaan 12 949 € · ettevõtteid tegevusalal: 2 211
  • Puhasrentaablus · 2025 -19,3 %
    tegevusala mediaan 3,6 % · ettevõtteid tegevusalal: 1 824

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, € 2026 III kv: 1 239 € · −47,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 14 443 € · parem kui 10% tegevusala ettevõtetel
05 00010 00015 0002023 IV kv Ettevõte: 4 843 € Tegevusala mediaan: 7 379 €IV·232024 I kv Ettevõte: 6 966 € Tegevusala mediaan: 7 423 €2024 II kv Ettevõte: 11 173 € Tegevusala mediaan: 7 782 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 378 € Tegevusala mediaan: 14 910 €2024 IV kv Ettevõte: 4 280 € Tegevusala mediaan: 7 255 €IV·242025 I kv Ettevõte: 1 786 € Tegevusala mediaan: 5 990 €2025 II kv Ettevõte: 3 092 € Tegevusala mediaan: 6 555 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 367 € Tegevusala mediaan: 14 664 €2025 IV kv Ettevõte: 2 586 € Tegevusala mediaan: 6 790 €IV·252026 I kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 6 401 €2026 II kv Ettevõte: 2 341 € Tegevusala mediaan: 7 586 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 239 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·2605 00010 00015 0002024 IV kv Ettevõte: 4 280 € Tegevusala mediaan: 7 255 €2025 I kv Ettevõte: 1 786 € Tegevusala mediaan: 5 990 €I·252025 II kv Ettevõte: 3 092 € Tegevusala mediaan: 6 555 €2025 III kv Ettevõte: 2 367 € Tegevusala mediaan: 14 664 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 586 € Tegevusala mediaan: 6 790 €2026 I kv Ettevõte: 100 € Tegevusala mediaan: 6 401 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 341 € Tegevusala mediaan: 7 586 €2026 III kv Ettevõte: 1 239 € Tegevusala mediaan: 14 443 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 II kv: 0 € · tegevusala mediaan 970 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
02505007501 0001 2502023 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 899 €IV·232024 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 932 €2024 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 860 €II·242024 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 068 €2024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 035 €IV·242025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 046 €2025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 974 €II·252025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €IV·252026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 105 €2026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 970 €II·262026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·2602505007501 0001 2502024 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 035 €2025 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 046 €I·252025 II kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 974 €2025 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €III·252025 IV kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 126 €2026 I kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 105 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 970 €2026 III kv Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 1 201 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 II kv: 1
0,00,20,40,60,81,02023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: —2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: —2024 IV kv Ettevõte: —IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: —II·252025 III kv Ettevõte: —2025 IV kv Ettevõte: —IV·252026 I kv Ettevõte: —2026 II kv Ettevõte: 1II·262026 III kv Ettevõte: —III·260,00,20,40,60,81,02024 IV kv Ettevõte: —2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: —2025 III kv Ettevõte: —III·252025 IV kv Ettevõte: —2026 I kv Ettevõte: —I·262026 II kv Ettevõte: 12026 III kv Ettevõte: —III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 494 € · +126,6% võrreldes 2026 II kv
01002003004005002023 IV kv Ettevõte: 15 €IV·232024 I kv Ettevõte: 279 €2024 II kv Ettevõte: 216 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 377 €IV·242025 I kv Ettevõte: —2025 II kv Ettevõte: 375 €II·252025 III kv Ettevõte: 85 €2025 IV kv Ettevõte: 61 €IV·252026 I kv Ettevõte: 0 €2026 II kv Ettevõte: 218 €II·262026 III kv Ettevõte: 494 €III·2601002003004005002024 IV kv Ettevõte: 377 €2025 I kv Ettevõte: —I·252025 II kv Ettevõte: 375 €2025 III kv Ettevõte: 85 €III·252025 IV kv Ettevõte: 61 €2026 I kv Ettevõte: 0 €I·262026 II kv Ettevõte: 218 €2026 III kv Ettevõte: 494 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 239 494 540 —
2026 II kv 2 341 218 — 1
2026 I kv 100 — — —
2025 IV kv 2 586 61 — —
2025 III kv 2 367 85 — —
2025 II kv 3 092 375 — —
2025 I kv 1 786 — — —
2024 IV kv 4 280 377 — —
2024 III kv 11 378 — — —
2024 II kv 11 173 216 — —
2024 I kv 6 966 279 — —
2023 IV kv 4 843 15 — —
2023 III kv 5 976 — — —
2023 II kv 9 499 — — —
2023 I kv 6 929 — — —
2022 IV kv 9 963 218 — —
2022 III kv 13 215 — — —
2022 II kv 2 402 — — —
2022 I kv 3 492 — — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 8 086 € · −74,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 12 949 € · parem kui 40% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 78 416 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 54 051 € Tegevusala mediaan: 11 707 €20202021 Ettevõte: 63 353 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 28 907 € Tegevusala mediaan: 14 348 €20222023 Ettevõte: 28 427 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 32 178 € Tegevusala mediaan: 13 526 €20242025 Ettevõte: 8 086 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 78 416 € Tegevusala mediaan: 15 012 €20192020 Ettevõte: 54 051 € Tegevusala mediaan: 11 707 €2021 Ettevõte: 63 353 € Tegevusala mediaan: 12 221 €20212022 Ettevõte: 28 907 € Tegevusala mediaan: 14 348 €2023 Ettevõte: 28 427 € Tegevusala mediaan: 13 864 €20232024 Ettevõte: 32 178 € Tegevusala mediaan: 13 526 €2025 Ettevõte: 8 086 € Tegevusala mediaan: 12 949 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -1 559 € · +42,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 94 € · parem kui 28% tegevusala ettevõtetel
-30 000-20 000-10 000010 00020 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -5 122 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 1 478 € Tegevusala mediaan: 0 €20202021 Ettevõte: 16 931 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -20 053 € Tegevusala mediaan: 294 €20222023 Ettevõte: 5 606 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -2 686 € Tegevusala mediaan: 175 €20242025 Ettevõte: -1 559 € Tegevusala mediaan: 94 €2025-30 000-20 000-10 000010 00020 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -5 122 € Tegevusala mediaan: 780 €20192020 Ettevõte: 1 478 € Tegevusala mediaan: 0 €2021 Ettevõte: 16 931 € Tegevusala mediaan: 231 €20212022 Ettevõte: -20 053 € Tegevusala mediaan: 294 €2023 Ettevõte: 5 606 € Tegevusala mediaan: 140 €20232024 Ettevõte: -2 686 € Tegevusala mediaan: 175 €2025 Ettevõte: -1 559 € Tegevusala mediaan: 94 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -19,3 % · −10,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 3,6 % · parem kui 22% tegevusala ettevõtetel
-80-60-40-20020402016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %20202021 Ettevõte: 26,7 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -69,4 % Tegevusala mediaan: 7,6 %20222023 Ettevõte: 19,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -8,3 % Tegevusala mediaan: 5,5 %20242025 Ettevõte: -19,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025-80-60-40-20020402018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -6,5 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20192020 Ettevõte: 2,7 % Tegevusala mediaan: 2,7 %2021 Ettevõte: 26,7 % Tegevusala mediaan: 8,0 %20212022 Ettevõte: -69,4 % Tegevusala mediaan: 7,6 %2023 Ettevõte: 19,7 % Tegevusala mediaan: 5,0 %20232024 Ettevõte: -8,3 % Tegevusala mediaan: 5,5 %2025 Ettevõte: -19,3 % Tegevusala mediaan: 3,6 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 13 334 € · −24,3% võrreldes 2024
020 00040 00060 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 53 441 €20192020 Ettevõte: 43 252 €20202021 Ettevõte: 46 082 €20212022 Ettevõte: 32 310 €20222023 Ettevõte: 30 324 €20232024 Ettevõte: 17 612 €20242025 Ettevõte: 13 334 €2025020 00040 00060 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 53 441 €20192020 Ettevõte: 43 252 €2021 Ettevõte: 46 082 €20212022 Ettevõte: 32 310 €2023 Ettevõte: 30 324 €20232024 Ettevõte: 17 612 €2025 Ettevõte: 13 334 €2025
Omakapital, € 2025: 4 202 € · −27,0% võrreldes 2024
05 00010 00015 00020 00025 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 4 683 €20192020 Ettevõte: 6 162 €20202021 Ettevõte: 23 093 €20212022 Ettevõte: 3 040 €20222023 Ettevõte: 8 646 €20232024 Ettevõte: 5 760 €20242025 Ettevõte: 4 202 €202505 00010 00015 00020 00025 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 4 683 €20192020 Ettevõte: 6 162 €2021 Ettevõte: 23 093 €20212022 Ettevõte: 3 040 €2023 Ettevõte: 8 646 €20232024 Ettevõte: 5 760 €2025 Ettevõte: 4 202 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Majutus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 8 086 -1 559 0 13 334 4 202 0
2024 32 178 -2 686 0 17 612 5 760 0
2023 28 427 5 606 0 30 324 8 646 0
2022 28 907 -20 053 0 32 310 3 040 0
2021 63 353 16 931 0 46 082 23 093 0
2020 54 051 1 478 7 985 43 252 6 162 1
2019 78 416 -5 122 19 493 53 441 4 683 1
2018 — — — — — 2
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 2
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 2
2012 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-19,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-37,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-11,7 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
31,5 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
68,5 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
0,57
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 03.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 27.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 19.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 20.06.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 16.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 17.08.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 55103Külalistemajad Põhitegevus
  • 56111Restoranide ja kohvikute tegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 40032566 / 7
16.01.2024
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Jõustunud
16.01.2024
PDF
Ä 40032566 / 6
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 40032566 / 5
11.05.2020
Muutmiskanne Jõustunud
11.05.2020
PDF
Ä 40032566 / M2
27.04.2020
Puuduste kõrvaldamise määrus 12.05.2020 Puudused kõrvaldatud
11.05.2020
PDF
Ä 40032566 / 4
08.02.2018
Muutmiskanne Jõustunud
08.02.2018
PDF
Ä 40032566 / 3
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 40032566 / 2
23.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
23.09.2016
PDF
Ä 40032566
19.07.2011
Esmakanne Jõustunud
19.07.2011
PDF
Ä 40032566 / M1
12.07.2011
Kättetoimetatav puuduste kõrvaldamise määrus Puudused kõrvaldatud
13.07.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes