Fuxia Holdings OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12130400 OÜ Tallinn Registreeritud 06.07.2011
Võrdle

Fuxia Holdings OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12130400, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 18 494 € ja töötajaid 0.

Käive
—
Riiklikud maksud
174 €
↑ 83,2% võrreldes: 2025 IV kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Kinnisvaraalane tegevus · EMTAK 68

  • Müügitulu · 2025 18 494 €
    tegevusala mediaan 13 620 € · ettevõtteid tegevusalal: 30 471
  • Puhasrentaablus · 2025 27,3 %
    tegevusala mediaan 5,9 % · ettevõtteid tegevusalal: 25 043

Maksud ja käive

2022 I kv – 2026 I kv
Riiklikud maksud, € 2026 I kv: 174 € · +83,2% võrreldes 2025 IV kv
0501001502002502022 I kv Ettevõte: 229 €I·222022 IV kv Ettevõte: 216 €IV·222023 I kv Ettevõte: 165 €I·232023 IV kv Ettevõte: 157 €IV·232024 II kv Ettevõte: 125 €II·242024 IV kv Ettevõte: 87 €IV·242025 I kv Ettevõte: 175 €I·252025 IV kv Ettevõte: 95 €IV·252026 I kv Ettevõte: 174 €I·260501001502002502022 IV kv Ettevõte: 216 €2023 I kv Ettevõte: 165 €I·232023 IV kv Ettevõte: 157 €2024 II kv Ettevõte: 125 €II·242024 IV kv Ettevõte: 87 €2025 I kv Ettevõte: 175 €I·252025 IV kv Ettevõte: 95 €2026 I kv Ettevõte: 174 €I·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 I kv — 174 — —
2025 IV kv — 95 — —
2025 I kv — 175 — —
2024 IV kv — 87 — —
2024 II kv — 125 — —
2023 IV kv — 157 — —
2023 I kv — 165 — —
2022 IV kv — 216 — —
2022 I kv — 229 — —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, € 2025: 18 494 € · −42,8% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 13 620 € · parem kui 57% tegevusala ettevõtetel
010 00020 00030 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 23 172 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 12 560 € Tegevusala mediaan: 10 586 €20202021 Ettevõte: 26 426 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 16 606 € Tegevusala mediaan: 11 789 €20222023 Ettevõte: 22 001 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 32 346 € Tegevusala mediaan: 12 853 €20242025 Ettevõte: 18 494 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025010 00020 00030 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 23 172 € Tegevusala mediaan: 10 800 €20192020 Ettevõte: 12 560 € Tegevusala mediaan: 10 586 €2021 Ettevõte: 26 426 € Tegevusala mediaan: 11 162 €20212022 Ettevõte: 16 606 € Tegevusala mediaan: 11 789 €2023 Ettevõte: 22 001 € Tegevusala mediaan: 12 224 €20232024 Ettevõte: 32 346 € Tegevusala mediaan: 12 853 €2025 Ettevõte: 18 494 € Tegevusala mediaan: 13 620 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 5 046 € · −65,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 283 € · parem kui 73% tegevusala ettevõtetel
-500501001502002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -4 754 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 362 € Tegevusala mediaan: 175 €20202021 Ettevõte: 154 592 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 17 513 € Tegevusala mediaan: 161 €20222023 Ettevõte: -7 332 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 14 606 € Tegevusala mediaan: 256 €20242025 Ettevõte: 5 046 € Tegevusala mediaan: 283 €2025-500501001502002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -4 754 € Tegevusala mediaan: 205 €20192020 Ettevõte: -2 362 € Tegevusala mediaan: 175 €2021 Ettevõte: 154 592 € Tegevusala mediaan: 251 €20212022 Ettevõte: 17 513 € Tegevusala mediaan: 161 €2023 Ettevõte: -7 332 € Tegevusala mediaan: 154 €20232024 Ettevõte: 14 606 € Tegevusala mediaan: 256 €2025 Ettevõte: 5 046 € Tegevusala mediaan: 283 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 27,3 % · −17,9 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 5,9 % · parem kui 68% tegevusala ettevõtetel
-20002004006002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: -20,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -18,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %20202021 Ettevõte: 585,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 105,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20222023 Ettevõte: -33,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 45,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %20242025 Ettevõte: 27,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025-20002004006002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: -20,5 % Tegevusala mediaan: 5,7 %20192020 Ettevõte: -18,8 % Tegevusala mediaan: 5,6 %2021 Ettevõte: 585,0 % Tegevusala mediaan: 7,4 %20212022 Ettevõte: 105,5 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2023 Ettevõte: -33,3 % Tegevusala mediaan: 5,2 %20232024 Ettevõte: 45,2 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025 Ettevõte: 27,3 % Tegevusala mediaan: 5,9 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 237 302 € · +0,8% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 55 448 €20192020 Ettevõte: 57 886 €20202021 Ettevõte: 206 383 €20212022 Ettevõte: 223 896 €20222023 Ettevõte: 216 909 €20232024 Ettevõte: 235 469 €20242025 Ettevõte: 237 302 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 55 448 €20192020 Ettevõte: 57 886 €2021 Ettevõte: 206 383 €20212022 Ettevõte: 223 896 €2023 Ettevõte: 216 909 €20232024 Ettevõte: 235 469 €2025 Ettevõte: 237 302 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 235 063 € · +2,2% võrreldes 2024
0501001502002502016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 53 003 €20192020 Ettevõte: 50 641 €20202021 Ettevõte: 205 233 €20212022 Ettevõte: 222 746 €20222023 Ettevõte: 215 414 €20232024 Ettevõte: 230 021 €20242025 Ettevõte: 235 063 €20250501001502002502018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 53 003 €20192020 Ettevõte: 50 641 €2021 Ettevõte: 205 233 €20212022 Ettevõte: 222 746 €2023 Ettevõte: 215 414 €20232024 Ettevõte: 230 021 €2025 Ettevõte: 235 063 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,20,40,60,81,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,20,40,60,81,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Kinnisvaraalane tegevus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 18 494 5 046 0 237 302 235 063 0
2024 32 346 14 606 0 235 469 230 021 0
2023 22 001 -7 332 0 216 909 215 414 0
2022 16 606 17 513 0 223 896 222 746 0
2021 26 426 154 592 0 206 383 205 233 0
2020 12 560 -2 362 0 57 886 50 641 0
2019 23 172 -4 754 0 55 448 53 003 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
27,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
2,1 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
2,1 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
99,1 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
0,9 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
28,41
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 02.07.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 19.07.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 02.07.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 17.07.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 07.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 09.01.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 26.05.2021 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10157864 / 9
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10157864 / 8
26.05.2021
Muutmiskanne Jõustunud
26.05.2021
PDF
Ä 10157864 / M1
07.05.2021
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata 06.06.2021 Puudused kõrvaldatud
25.05.2021
PDF
Ä 10157864 / 7
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10157864 / 6
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10157864 / 5
12.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
12.09.2016
PDF
Ä 10157864 / 4
17.02.2015
Muutmiskanne Jõustunud
17.02.2015
PDF
Ä 10157864 / 3
29.01.2014
Muutmiskanne Jõustunud
29.01.2014
PDF
Ä 10157864 / 2
02.12.2013
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2013
PDF
Ä 10157864
06.07.2011
Esmakanne Jõustunud
06.07.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes