Valdeni talu OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12127349 OÜ Põlendmaa küla Registreeritud 30.06.2011
Võrdle

Valdeni talu OÜ (OÜ), Põlendmaa küla, registrikood 12127349, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Muu veislaste ja pühvlikasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 3 685 € ja töötajaid .

Käive
3 685 €
↓ 57,1% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
0 €
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 3 685 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Müügitulu · 2025 105 818 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 126,6 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 3 685 € · −57,1% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 26% tegevusala ettevõtetel
02550751001252023 IV kv Ettevõte: 54 458 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 39 091 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 21 915 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 18 517 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 49 688 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 120 811 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 39 577 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 11 568 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 23 023 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 29 307 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 8 587 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 3 685 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·2602550751001252024 IV kv Ettevõte: 49 688 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 120 811 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 39 577 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 11 568 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 23 023 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 29 307 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 8 587 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 3 685 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 0 €
01 0002 0003 0004 0005 0002023 IV kv Ettevõte: 4 075 €IV·232024 I kv Ettevõte: 3 567 €2024 II kv Ettevõte: 1 106 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 1 415 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 4 275 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 810 €2026 II kv Ettevõte: 0 €II·262026 III kv Ettevõte: 0 €III·2601 0002 0003 0004 0005 0002024 IV kv Ettevõte: 1 415 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 4 275 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 810 €I·262026 II kv Ettevõte: 0 €2026 III kv Ettevõte: 0 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 3 685 — — —
2026 II kv 8 587 — — —
2026 I kv 29 307 810 491 —
2025 IV kv 23 023 — — —
2025 III kv 11 568 — — —
2025 II kv 39 577 4 275 — —
2025 I kv 120 811 — 435 —
2024 IV kv 49 688 1 415 — —
2024 III kv 18 517 — — —
2024 II kv 21 915 1 106 — —
2024 I kv 39 091 3 567 708 —
2023 IV kv 54 458 4 075 — —
2023 III kv 16 843 — — —
2023 II kv 19 885 1 096 — —
2023 I kv 10 976 — 1 340 —
2022 IV kv 56 843 7 079 — —
2022 III kv 16 965 — — —
2022 II kv 18 258 — — —
2022 I kv 28 159 2 620 1 892 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 105 818 € · −11,3% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 80% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 147 273 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 71 213 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 80 263 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 132 815 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 100 998 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 119 356 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 105 818 € Tegevusala mediaan: 10 955 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 147 273 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 71 213 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 80 263 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 132 815 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 100 998 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 119 356 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 105 818 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, tuh € 2025: 133 992 € · +134,9% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 95% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 86 194 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 7 191 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 17 323 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 77 047 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 3 756 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 57 046 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: 133 992 € Tegevusala mediaan: 392 €20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 86 194 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 7 191 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 17 323 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 77 047 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 3 756 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: 57 046 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: 133 992 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 126,6 % · +78,8 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 92% tegevusala ettevõtetel
0501001502016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 58,5 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 58,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 47,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: 126,6 % Tegevusala mediaan: 10,0 %20250501001502018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 58,5 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 10,1 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 21,6 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 58,0 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 3,7 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: 47,8 % Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: 126,6 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 857 281 € · +16,2% võrreldes 2024
02004006008001 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 513 591 €20192020 Ettevõte: 527 217 €20202021 Ettevõte: 586 181 €20212022 Ettevõte: 699 755 €20222023 Ettevõte: 718 087 €20232024 Ettevõte: 737 588 €20242025 Ettevõte: 857 281 €202502004006008001 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 513 591 €20192020 Ettevõte: 527 217 €2021 Ettevõte: 586 181 €20212022 Ettevõte: 699 755 €2023 Ettevõte: 718 087 €20232024 Ettevõte: 737 588 €2025 Ettevõte: 857 281 €2025
Omakapital, tuh € 2025: 642 576 € · +26,3% võrreldes 2024
02004006008002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 346 221 €20192020 Ettevõte: 353 412 €20202021 Ettevõte: 370 735 €20212022 Ettevõte: 447 782 €20222023 Ettevõte: 451 538 €20232024 Ettevõte: 508 584 €20242025 Ettevõte: 642 576 €202502004006008002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 346 221 €20192020 Ettevõte: 353 412 €2021 Ettevõte: 370 735 €20212022 Ettevõte: 447 782 €2023 Ettevõte: 451 538 €20232024 Ettevõte: 508 584 €2025 Ettevõte: 642 576 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 1 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 105 818 133 992 0 857 281 642 576 0
2024 119 356 57 046 0 737 588 508 584 0
2023 100 998 3 756 0 718 087 451 538 0
2022 132 815 77 047 0 699 755 447 782 0
2021 80 263 17 323 0 586 181 370 735 0
2020 71 213 7 191 0 527 217 353 412 0
2019 147 273 86 194 0 513 591 346 221 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 1
2015 — — — — — 1
2014 — — — — — 1
2013 — — — — — 1
2012 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
126,6 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
20,9 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
15,6 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
75,0 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
25,0 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,15
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.12.2024 – 30.11.2025 03.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.12.2023 – 30.11.2024 06.02.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.12.2022 – 30.11.2023 06.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.12.2021 – 30.11.2022 23.02.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.12.2020 – 30.11.2021 27.01.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.12.2019 – 30.11.2020 01.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.12.2018 – 30.11.2019 30.01.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01421Muu veislaste ja pühvlikasvatus Põhitegevus
  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
  • 01192Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
  • 02201Metsavarumine
  • 66191Finantsnõustamine
  • 77311Põllumajandusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
  • 81231Muu puhastustegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 30046443 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 30046443 / 9
25.02.2022
Muutmiskanne Jõustunud
25.02.2022
PDF
Ä 30046443 / 8
24.01.2022
Muutmiskanne Jõustunud
24.01.2022
PDF
Ä 30046443 / 7
22.02.2021
Muutmiskanne Jõustunud
22.02.2021
PDF
Ä 30046443 / 6
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 30046443 / 5
07.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
07.12.2017
PDF
Ä 30046443 / 4
12.05.2017
Muutmiskanne Jõustunud
12.05.2017
PDF
Ä 30046443 / 3
18.07.2014
Muutmiskanne Jõustunud
18.07.2014
PDF
Ä 30046443 / 2
22.08.2011
Muutmiskanne Jõustunud
22.08.2011
PDF
Ä 30046443
30.06.2011
Esmakanne Jõustunud
30.06.2011
PDF
Ä 30046443 / M2
27.06.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
27.06.2011
PDF
Ä 30046443 / M1
17.06.2011
Puuduste kõrvaldamise määrus Jõustunud
17.06.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes