Hagen&Partners OÜ
Registrisse kantud Registrikood 12120169
OÜ Tallinn Registreeritud 14.06.2011
Võrdle
Hagen&Partners OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12120169, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine. EMTA andmetel oli 2026 I kv käive 0 € ja töötajaid .
Käive
0 €
↓ 100,0% võrreldes: 2025 IV kv
2026 I kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine · EMTAK 70
Maksud ja käive
2023 II kv – 2026 I kv
Käive
Riiklikud maksud
Käive , € 2026 I kv: 0 € · −100,0% võrreldes 2025 IV kv · tegevusala mediaan 14 237 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0 5 000 10 000 15 000 20 000 2023 II kv
Ettevõte: 3 704 €
Tegevusala mediaan: 14 929 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 1 369 €
Tegevusala mediaan: 14 446 € 2023 IV kv
Ettevõte: 1 664 €
Tegevusala mediaan: 15 091 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 7 273 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € 2024 II kv
Ettevõte: 1 153 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 1 801 €
Tegevusala mediaan: 14 140 € 2024 IV kv
Ettevõte: 1 670 €
Tegevusala mediaan: 15 052 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 1 635 €
Tegevusala mediaan: 14 703 € 2025 II kv
Ettevõte: 101 €
Tegevusala mediaan: 13 688 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 984 € 2025 IV kv
Ettevõte: 13 €
Tegevusala mediaan: 14 505 € IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 237 € I·26 0 5 000 10 000 15 000 20 000 2024 II kv
Ettevõte: 1 153 €
Tegevusala mediaan: 14 762 € 2024 III kv
Ettevõte: 1 801 €
Tegevusala mediaan: 14 140 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 1 670 €
Tegevusala mediaan: 15 052 € 2025 I kv
Ettevõte: 1 635 €
Tegevusala mediaan: 14 703 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 101 €
Tegevusala mediaan: 13 688 € 2025 III kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 13 984 € III·25 2025 IV kv
Ettevõte: 13 €
Tegevusala mediaan: 14 505 € 2026 I kv
Ettevõte: 0 €
Tegevusala mediaan: 14 237 € I·26 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Riiklikud maksud , € 2026 I kv: 0 €
0 250 500 750 1 000 1 250 2023 II kv
Ettevõte: 639 € II·23 2023 III kv
Ettevõte: 246 € 2023 IV kv
Ettevõte: 214 € IV·23 2024 I kv
Ettevõte: 1 125 € 2024 II kv
Ettevõte: 166 € II·24 2024 III kv
Ettevõte: 342 € 2024 IV kv
Ettevõte: 339 € IV·24 2025 I kv
Ettevõte: 347 € 2025 II kv
Ettevõte: 3 € II·25 2025 III kv
Ettevõte: — 2025 IV kv
Ettevõte: — IV·25 2026 I kv
Ettevõte: 0 € I·26 0 100 200 300 400 2024 II kv
Ettevõte: 166 € 2024 III kv
Ettevõte: 342 € III·24 2024 IV kv
Ettevõte: 339 € 2025 I kv
Ettevõte: 347 € I·25 2025 II kv
Ettevõte: 3 € 2025 III kv
Ettevõte: — III·25 2025 IV kv
Ettevõte: — 2026 I kv
Ettevõte: 0 € I·26
Majandusnäitajad aastate kaupa
2016 – 2025
Müügitulu
Aruandeaasta kasum
Puhasrentaablus
Varad
Omakapital
Töötajad
Müügitulu , € 2025: 114 € · −98,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 10 800 € · parem kui 27% tegevusala ettevõtetel
0 10 000 20 000 30 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: 25 832 €
Tegevusala mediaan: 8 998 € 2019 2020
Ettevõte: 17 909 €
Tegevusala mediaan: 8 779 € 2020 2021
Ettevõte: 15 293 €
Tegevusala mediaan: 9 884 € 2021 2022
Ettevõte: 16 622 €
Tegevusala mediaan: 10 945 € 2022 2023
Ettevõte: 13 573 €
Tegevusala mediaan: 11 079 € 2023 2024
Ettevõte: 7 670 €
Tegevusala mediaan: 10 766 € 2024 2025
Ettevõte: 114 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2025 0 10 000 20 000 30 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: 25 832 €
Tegevusala mediaan: 8 998 € 2019 2020
Ettevõte: 17 909 €
Tegevusala mediaan: 8 779 € 2021
Ettevõte: 15 293 €
Tegevusala mediaan: 9 884 € 2021 2022
Ettevõte: 16 622 €
Tegevusala mediaan: 10 945 € 2023
Ettevõte: 13 573 €
Tegevusala mediaan: 11 079 € 2023 2024
Ettevõte: 7 670 €
Tegevusala mediaan: 10 766 € 2025
Ettevõte: 114 €
Tegevusala mediaan: 10 800 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Aruandeaasta kasum , € 2025: -5 322 € · −529,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 284 € · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -22 333 €
Tegevusala mediaan: 966 € 2019 2020
Ettevõte: 8 650 €
Tegevusala mediaan: 760 € 2020 2021
Ettevõte: -5 217 €
Tegevusala mediaan: 1 171 € 2021 2022
Ettevõte: 1 281 €
Tegevusala mediaan: 470 € 2022 2023
Ettevõte: -2 860 €
Tegevusala mediaan: 681 € 2023 2024
Ettevõte: 1 239 €
Tegevusala mediaan: 538 € 2024 2025
Ettevõte: -5 322 €
Tegevusala mediaan: 284 € 2025 -30 000 -20 000 -10 000 0 10 000 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -22 333 €
Tegevusala mediaan: 966 € 2019 2020
Ettevõte: 8 650 €
Tegevusala mediaan: 760 € 2021
Ettevõte: -5 217 €
Tegevusala mediaan: 1 171 € 2021 2022
Ettevõte: 1 281 €
Tegevusala mediaan: 470 € 2023
Ettevõte: -2 860 €
Tegevusala mediaan: 681 € 2023 2024
Ettevõte: 1 239 €
Tegevusala mediaan: 538 € 2025
Ettevõte: -5 322 €
Tegevusala mediaan: 284 € 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Puhasrentaablus , % 2024: 16,2 % · +37,2 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 25,0 % · parem kui 43% tegevusala ettevõtetel
-100 -50 0 50 2016
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2018 2019
Ettevõte: -86,5 %
Tegevusala mediaan: 31,9 % 2019 2020
Ettevõte: 48,3 %
Tegevusala mediaan: 32,1 % 2020 2021
Ettevõte: -34,1 %
Tegevusala mediaan: 35,7 % 2021 2022
Ettevõte: 7,7 %
Tegevusala mediaan: 27,6 % 2022 2023
Ettevõte: -21,1 %
Tegevusala mediaan: 28,4 % 2023 2024
Ettevõte: 16,2 %
Tegevusala mediaan: 25,0 % 2024 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 22,0 % 2025 -100 -50 0 50 2018
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: — 2019
Ettevõte: -86,5 %
Tegevusala mediaan: 31,9 % 2019 2020
Ettevõte: 48,3 %
Tegevusala mediaan: 32,1 % 2021
Ettevõte: -34,1 %
Tegevusala mediaan: 35,7 % 2021 2022
Ettevõte: 7,7 %
Tegevusala mediaan: 27,6 % 2023
Ettevõte: -21,1 %
Tegevusala mediaan: 28,4 % 2023 2024
Ettevõte: 16,2 %
Tegevusala mediaan: 25,0 % 2025
Ettevõte: —
Tegevusala mediaan: 22,0 % 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Varad , € 2025: 1 872 € · −75,2% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 4 566 € 2019 2020
Ettevõte: 13 311 € 2020 2021
Ettevõte: 7 822 € 2021 2022
Ettevõte: 9 073 € 2022 2023
Ettevõte: 6 838 € 2023 2024
Ettevõte: 7 536 € 2024 2025
Ettevõte: 1 872 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 4 566 € 2019 2020
Ettevõte: 13 311 € 2021
Ettevõte: 7 822 € 2021 2022
Ettevõte: 9 073 € 2023
Ettevõte: 6 838 € 2023 2024
Ettevõte: 7 536 € 2025
Ettevõte: 1 872 € 2025
Omakapital , € 2025: 1 806 € · −74,7% võrreldes 2024
0 5 000 10 000 15 000 2016
Ettevõte: — 2016 2017
Ettevõte: — 2017 2018
Ettevõte: — 2018 2019
Ettevõte: 4 035 € 2019 2020
Ettevõte: 12 685 € 2020 2021
Ettevõte: 7 468 € 2021 2022
Ettevõte: 8 749 € 2022 2023
Ettevõte: 5 888 € 2023 2024
Ettevõte: 7 127 € 2024 2025
Ettevõte: 1 806 € 2025 0 5 000 10 000 15 000 2018
Ettevõte: — 2019
Ettevõte: 4 035 € 2019 2020
Ettevõte: 12 685 € 2021
Ettevõte: 7 468 € 2021 2022
Ettevõte: 8 749 € 2023
Ettevõte: 5 888 € 2023 2024
Ettevõte: 7 127 € 2025
Ettevõte: 1 806 € 2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2016
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: — 2016 2017
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: — 2017 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2018 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2020 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2022 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2024 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 0,0 0,2 0,4 0,6 0,8 1,0 2018
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2019 2020
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2021 2022
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023
Ettevõte: 1
Tegevusala mediaan: 1 2023 2024
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025
Ettevõte: 0
Tegevusala mediaan: 1 2025 Ettevõte Tegevusala mediaan Tegevusala — Peakontorite tegevus ning juhtimisalane nõustamine (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Omakapitali rentaablus (ROE)
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
Majandusaasta aruanded
PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta
Periood
Esitatud
Aruanne
Dokumendid
2025
01.01.2025 – 31.12.2025
30.06.2026
Konsolideerimata
e-Äriregister
2024
01.01.2024 – 31.12.2024
01.07.2025
Konsolideerimata
e-Äriregister
2023
01.01.2023 – 31.12.2023
29.06.2024
Konsolideerimata
e-Äriregister
2022
01.01.2022 – 31.12.2022
26.06.2023
Konsolideerimata
e-Äriregister
2021
01.01.2021 – 31.12.2021
30.06.2022
Konsolideerimata
e-Äriregister
2020
01.01.2020 – 31.12.2020
30.06.2021
Konsolideerimata
e-Äriregister
2019
01.01.2019 – 31.12.2019
01.11.2020
Konsolideerimata
e-Äriregister
Juhatus
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad
Tegevusalad (EMTAK)
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
Põhitegevus
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗
· Teata veast andmetes