OÜ Jelena Mayorova

Registrisse kantud Registrikood 12117173 OÜ Tallinn Registreeritud 07.06.2011
Võrdle

OÜ Jelena Mayorova (OÜ), Tallinn, registrikood 12117173, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Üldarstiabi. 2025. aasta aruande järgi oli müügitulu 351 914 € ja töötajaid 3.

Käive
—
Riiklikud maksud
10 582 €
↓ 8,0% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
11 069 €
↓ 8,1% võrreldes: 2026 II kv
Töötajad
5
−1 võrreldes: 2026 II kv

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Tervishoid · EMTAK 86

  • Tööjõumaksud töötaja kohta 2 214 €
    tegevusala mediaan 2 177 € · ettevõtteid tegevusalal: 1 696
  • Müügitulu · 2025 351 914 €
    tegevusala mediaan 20 811 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 373
  • Puhasrentaablus · 2025 18,3 %
    tegevusala mediaan 8,3 % · ettevõtteid tegevusalal: 2 759

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Tööjõumaksud töötaja kohta, € 2026 III kv: 2 214 € · +10,3% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 2 177 € · parem kui 51% tegevusala ettevõtetel
01 0002 0003 0002023 IV kv Ettevõte: 2 034 € Tegevusala mediaan: 2 068 €IV·232024 I kv Ettevõte: 2 895 € Tegevusala mediaan: 2 162 €2024 II kv Ettevõte: 2 106 € Tegevusala mediaan: 2 205 €II·242024 III kv Ettevõte: 2 020 € Tegevusala mediaan: 2 205 €2024 IV kv Ettevõte: 2 813 € Tegevusala mediaan: 2 146 €IV·242025 I kv Ettevõte: 2 308 € Tegevusala mediaan: 2 257 €2025 II kv Ettevõte: 2 393 € Tegevusala mediaan: 2 253 €II·252025 III kv Ettevõte: 2 459 € Tegevusala mediaan: 2 267 €2025 IV kv Ettevõte: 2 383 € Tegevusala mediaan: 2 236 €IV·252026 I kv Ettevõte: 2 358 € Tegevusala mediaan: 2 195 €2026 II kv Ettevõte: 2 008 € Tegevusala mediaan: 2 159 €II·262026 III kv Ettevõte: 2 214 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·2601 0002 0003 0002024 IV kv Ettevõte: 2 813 € Tegevusala mediaan: 2 146 €2025 I kv Ettevõte: 2 308 € Tegevusala mediaan: 2 257 €I·252025 II kv Ettevõte: 2 393 € Tegevusala mediaan: 2 253 €2025 III kv Ettevõte: 2 459 € Tegevusala mediaan: 2 267 €III·252025 IV kv Ettevõte: 2 383 € Tegevusala mediaan: 2 236 €2026 I kv Ettevõte: 2 358 € Tegevusala mediaan: 2 195 €I·262026 II kv Ettevõte: 2 008 € Tegevusala mediaan: 2 159 €2026 III kv Ettevõte: 2 214 € Tegevusala mediaan: 2 177 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Töötajad 2026 III kv: 5 · −16,7% võrreldes 2026 II kv
02462023 IV kv Ettevõte: 6IV·232024 I kv Ettevõte: 62024 II kv Ettevõte: 6II·242024 III kv Ettevõte: 62024 IV kv Ettevõte: 5IV·242025 I kv Ettevõte: 62025 II kv Ettevõte: 6II·252025 III kv Ettevõte: 62025 IV kv Ettevõte: 6IV·252026 I kv Ettevõte: 62026 II kv Ettevõte: 6II·262026 III kv Ettevõte: 5III·2602462024 IV kv Ettevõte: 52025 I kv Ettevõte: 6I·252025 II kv Ettevõte: 62025 III kv Ettevõte: 6III·252025 IV kv Ettevõte: 62026 I kv Ettevõte: 6I·262026 II kv Ettevõte: 62026 III kv Ettevõte: 5III·26
Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 10 582 € · −8,0% võrreldes 2026 II kv
010 00020 00030 00040 0002023 IV kv Ettevõte: 11 563 €IV·232024 I kv Ettevõte: 24 582 €2024 II kv Ettevõte: 21 346 €II·242024 III kv Ettevõte: 11 569 €2024 IV kv Ettevõte: 13 431 €IV·242025 I kv Ettevõte: 13 275 €2025 II kv Ettevõte: 39 731 €II·252025 III kv Ettevõte: 14 063 €2025 IV kv Ettevõte: 13 724 €IV·252026 I kv Ettevõte: 31 486 €2026 II kv Ettevõte: 11 502 €II·262026 III kv Ettevõte: 10 582 €III·26010 00020 00030 00040 0002024 IV kv Ettevõte: 13 431 €2025 I kv Ettevõte: 13 275 €I·252025 II kv Ettevõte: 39 731 €2025 III kv Ettevõte: 14 063 €III·252025 IV kv Ettevõte: 13 724 €2026 I kv Ettevõte: 31 486 €I·262026 II kv Ettevõte: 11 502 €2026 III kv Ettevõte: 10 582 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv — 10 582 11 069 5
2026 II kv — 11 502 12 046 6
2026 I kv — 31 486 14 149 6
2025 IV kv — 13 724 14 295 6
2025 III kv — 14 063 14 754 6
2025 II kv — 39 731 14 356 6
2025 I kv — 13 275 13 850 6
2024 IV kv — 13 431 14 066 5
2024 III kv — 11 569 12 119 6
2024 II kv — 21 346 12 634 6
2024 I kv — 24 582 17 368 6
2023 IV kv — 11 563 12 202 6
2023 III kv — 11 310 12 007 6
2023 II kv — 22 069 13 093 7
2023 I kv — 9 064 9 588 7
2022 IV kv — 11 292 11 929 6
2022 III kv — 8 793 9 266 6
2022 II kv — 22 669 12 020 5
2022 I kv — 9 390 9 940 6
Tööjõumaksud töötaja kohta kuus
738 €

2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 351 914 € · −2,6% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 20 811 € · parem kui 83% tegevusala ettevõtetel
01002003004002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 184 437 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 204 333 € Tegevusala mediaan: 20 220 €20202021 Ettevõte: 221 497 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 253 764 € Tegevusala mediaan: 20 030 €20222023 Ettevõte: 301 542 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 361 350 € Tegevusala mediaan: 20 000 €20242025 Ettevõte: 351 914 € Tegevusala mediaan: 20 811 €202501002003004002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 184 437 € Tegevusala mediaan: 25 166 €20192020 Ettevõte: 204 333 € Tegevusala mediaan: 20 220 €2021 Ettevõte: 221 497 € Tegevusala mediaan: 20 121 €20212022 Ettevõte: 253 764 € Tegevusala mediaan: 20 030 €2023 Ettevõte: 301 542 € Tegevusala mediaan: 19 469 €20232024 Ettevõte: 361 350 € Tegevusala mediaan: 20 000 €2025 Ettevõte: 351 914 € Tegevusala mediaan: 20 811 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: 64 333 € · −30,5% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 1 071 € · parem kui 88% tegevusala ettevõtetel
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 42 176 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 47 075 € Tegevusala mediaan: 2 208 €20202021 Ettevõte: 57 533 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 59 373 € Tegevusala mediaan: 1 525 €20222023 Ettevõte: 82 589 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 92 622 € Tegevusala mediaan: 1 621 €20242025 Ettevõte: 64 333 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 42 176 € Tegevusala mediaan: 2 596 €20192020 Ettevõte: 47 075 € Tegevusala mediaan: 2 208 €2021 Ettevõte: 57 533 € Tegevusala mediaan: 1 834 €20212022 Ettevõte: 59 373 € Tegevusala mediaan: 1 525 €2023 Ettevõte: 82 589 € Tegevusala mediaan: 1 745 €20232024 Ettevõte: 92 622 € Tegevusala mediaan: 1 621 €2025 Ettevõte: 64 333 € Tegevusala mediaan: 1 071 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: 18,3 % · −7,4 p.p. võrreldes eelmise aastaga · tegevusala mediaan 8,3 % · parem kui 66% tegevusala ettevõtetel
01020302016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 23,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %20202021 Ettevõte: 26,0 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 23,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %20222023 Ettevõte: 27,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 25,6 % Tegevusala mediaan: 10,7 %20242025 Ettevõte: 18,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %202501020302018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 22,9 % Tegevusala mediaan: 10,3 %20192020 Ettevõte: 23,0 % Tegevusala mediaan: 12,4 %2021 Ettevõte: 26,0 % Tegevusala mediaan: 13,0 %20212022 Ettevõte: 23,4 % Tegevusala mediaan: 11,3 %2023 Ettevõte: 27,4 % Tegevusala mediaan: 11,4 %20232024 Ettevõte: 25,6 % Tegevusala mediaan: 10,7 %2025 Ettevõte: 18,3 % Tegevusala mediaan: 8,3 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, tuh € 2025: 87 166 € · −20,9% võrreldes 2024
02550751001252016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 54 206 €20192020 Ettevõte: 64 364 €20202021 Ettevõte: 73 228 €20212022 Ettevõte: 77 711 €20222023 Ettevõte: 108 313 €20232024 Ettevõte: 110 208 €20242025 Ettevõte: 87 166 €202502550751001252018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 54 206 €20192020 Ettevõte: 64 364 €2021 Ettevõte: 73 228 €20212022 Ettevõte: 77 711 €2023 Ettevõte: 108 313 €20232024 Ettevõte: 110 208 €2025 Ettevõte: 87 166 €2025
Omakapital, € 2025: 68 237 € · −28,8% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 44 712 €20192020 Ettevõte: 49 787 €20202021 Ettevõte: 60 320 €20212022 Ettevõte: 62 693 €20222023 Ettevõte: 90 282 €20232024 Ettevõte: 95 904 €20242025 Ettevõte: 68 237 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 44 712 €20192020 Ettevõte: 49 787 €2021 Ettevõte: 60 320 €20212022 Ettevõte: 62 693 €2023 Ettevõte: 90 282 €20232024 Ettevõte: 95 904 €2025 Ettevõte: 68 237 €2025
Töötajad 2025: 3 · +0,0% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 2 · parem kui 55% tegevusala ettevõtetel
01232016 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 2 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320182019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320202021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220222023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220242025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2202501232018 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32019 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 320192020 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 32021 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 2,520212022 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22023 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 220232024 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025 Ettevõte: 3 Tegevusala mediaan: 22025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Tervishoid (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 351 914 64 333 139 418 87 166 68 237 3
2024 361 350 92 622 126 442 110 208 95 904 3
2023 301 542 82 589 108 463 108 313 90 282 3
2022 253 764 59 373 98 254 77 711 62 693 3
2021 221 497 57 533 84 536 73 228 60 320 3
2020 204 333 47 075 82 780 64 364 49 787 3
2019 184 437 42 176 79 306 54 206 44 712 3
2018 — — — — — 3
2017 — — — — — 2
2016 — — — — — 3
2015 — — — — — 3
2014 — — — — — 3
2013 — — — — — 3
2012 — — — — — 2
2011 — — — — — 2

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
18,3 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
94,3 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
73,8 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
78,3 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
21,7 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
4,60
Käibevarad / lühiajalised kohustised
Müügitulu töötaja kohta
117 305 €
Müügitulu / keskmine töötajate arv (täistööajale taandatuna)
Tööjõukulud töötaja kohta kuus
3 873 €
Tööjõukulud / töötajad / 12 kuud (koos tööandja maksudega)

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 18.02.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 06.03.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 16.02.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 03.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 01.04.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 26.02.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 18.03.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Tegevusalad (EMTAK)

  • 86211Üldarstiabi Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10156938 / 5
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10156938 / 4
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10156938 / 3
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10156938 / 2
02.09.2016
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2016
PDF
Ä 10156938
07.06.2011
Esmakanne Jõustunud
07.06.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 02.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes