Karisma Food OÜ
Karisma Food OÜ (OÜ), Tallinn, registrikood 12111650, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Puu- ja köögivilja hulgimüük. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 7 885 523 € ja töötajaid 95.
2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed
Koht tegevusalal
- Käive · 2026 III kv 7,9 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 60 065 € · ettevõtteid tegevusalal: 6 941
- Tööjõumaksud töötaja kohta 3 874 €parem kui 75% ettevõteteltegevusala mediaan 2 104 € · ettevõtteid tegevusalal: 4 194
- Müügitulu · 2025 24,9 mln €parem kui 98% ettevõteteltegevusala mediaan 63 691 € · ettevõtteid tegevusalal: 10 038
- Puhasrentaablus · 2025 -3,6 %parem kui 22% ettevõteteltegevusala mediaan 2,7 % · ettevõtteid tegevusalal: 7 414
Maksud ja käive
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Kvartal | Käive, € | Riiklikud maksud, € | Tööjõumaksud, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|
| 2026 III kv | 7 885 523 | 860 030 | 368 070 | 95 |
| 2026 II kv | 8 205 768 | 914 451 | 292 247 | 101 |
| 2026 I kv | 7 726 771 | 898 297 | 314 704 | 100 |
| 2025 IV kv | 7 651 970 | 899 679 | 350 453 | 109 |
| 2025 III kv | 8 041 679 | 653 092 | 173 564 | 113 |
| 2025 II kv | 7 440 486 | 483 737 | 56 618 | 111 |
| 2025 I kv | 6 967 142 | 427 734 | 47 497 | 96 |
| 2024 IV kv | 6 892 193 | 417 828 | 40 938 | 91 |
| 2024 III kv | 7 991 384 | 478 426 | 42 255 | 91 |
| 2024 II kv | 7 999 932 | 531 747 | 29 647 | 86 |
| 2024 I kv | 7 009 544 | 431 839 | 24 477 | 84 |
| 2023 IV kv | 7 023 396 | 391 269 | 21 637 | 81 |
| 2023 III kv | 7 989 907 | 446 286 | 21 661 | 77 |
| 2023 II kv | 8 158 613 | 477 294 | 22 814 | 75 |
| 2023 I kv | 7 556 735 | 446 008 | 21 729 | 73 |
| 2022 IV kv | 7 307 569 | 391 549 | 17 797 | 71 |
| 2022 III kv | 8 138 803 | 432 788 | 21 680 | 64 |
| 2022 II kv | 7 594 954 | 426 733 | 20 631 | 58 |
| 2022 I kv | 6 394 818 | 406 019 | 19 612 | 53 |
2026 III kv · arvutatud EMTA andmetest
Majandusnäitajad aastate kaupa
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
- Ettevõte
- Tegevusala mediaan
Tegevusala — Hulgikaubandus (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.
| Aasta | Müügitulu, € | Aruandeaasta kasum, € | Tööjõukulud, € | Varad, € | Omakapital, € | Töötajad |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 858 788 | -896 601 | 3 462 650 | 4 567 656 | 2 112 732 | 111 |
| 2024 | 21 906 345 | -156 018 | 385 259 | 3 167 321 | 1 962 738 | 7 |
| 2023 | 22 722 786 | 319 359 | 212 876 | 3 476 380 | 2 118 756 | 6 |
| 2022 | 22 136 937 | 382 561 | 198 405 | 3 251 267 | 1 799 397 | 6 |
| 2021 | 17 142 168 | 452 067 | 165 379 | 2 824 955 | 1 416 836 | 6 |
| 2020 | 16 899 854 | 350 579 | 166 548 | 2 332 133 | 1 254 259 | 7 |
| 2019 | 21 383 768 | 456 925 | 200 856 | 2 603 437 | 1 260 522 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2017 | — | — | — | — | — | 9 |
| 2016 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2015 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2014 | — | — | — | — | — | 7 |
| 2013 | — | — | — | — | — | 20 |
| 2012 | — | — | — | — | — | 18 |
| 2011 | — | — | — | — | — | 3 |
Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.
Finantssuhtarvud 2025
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Periood | Esitatud | Aruanne | Dokumendid |
|---|---|---|---|---|
| 2025 | 01.01.2025 – 31.12.2025 | 30.06.2026 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2024 | 01.01.2024 – 31.12.2024 | 30.06.2025 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2023 | 01.01.2023 – 31.12.2023 | 30.06.2024 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2022 | 01.01.2022 – 31.12.2022 | 30.06.2023 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2021 | 01.01.2021 – 31.12.2021 | 30.06.2022 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2020 | 01.01.2020 – 31.12.2020 | 30.06.2021 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
| 2019 | 01.01.2019 – 31.12.2019 | 31.10.2020 | Konsolideerimata · auditeeritud | e-Äriregister |
Juhatus
- Ando LaineJuhatuse liige · alates 01.08.2025
- Mikk JohansonJuhatuse liige · alates 02.03.2026
- Nasdaq CSD SEOsade registripidaja · alates 08.04.2021
Esindusõigus
Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.
Omanikud
- Omanikukonto: AS KAUPMEES GRUPPJuriidiline isik · 16472356 · 10 000 €
Tegelikud kasusaajad
- Mikk Johansonkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige · alates 09.03.2026
Asutajad ja muud isikud
- Raimo KaarlaidAsutaja · 2 500 € · 25.05.2011
- KPMG Baltics OÜAudiitorettevõtja · 18.07.2023
Seotud ettevõtted
Tegevusalad (EMTAK)
- 46311Puu- ja köögivilja hulgimüük Põhitegevus
Määrused
Kõik määrused (PDF)| Number, kuupäev | Nimetus | Tähtaeg | Olek | Dokument |
|---|---|---|---|---|
| Ä 10156537 / 23 02.03.2026 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.03.2026 |
||
| Ä 10156537 / 22 11.08.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.08.2025 |
||
| Ä 10156537 / M3 04.08.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 19.08.2025 | Puudused kõrvaldatud 11.08.2025 |
|
| Ä 10156537 / 21 01.08.2025 |
Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) | Jõustunud 01.08.2025 |
||
| Ä 10156537 / 20 25.07.2025 |
Kindlal kuupäeval kande tegemine | Jõustunud 25.07.2025 |
||
| Ä 10156537 / M2 17.07.2025 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 01.08.2025 | Puudused kõrvaldatud 25.07.2025 |
|
| Ä 10156537 / 19 19.05.2025 |
Muutmiskanne | Jõustunud 19.05.2025 |
||
| Ä 10156537 / 18 12.07.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 12.07.2024 |
||
| Ä 10156537 / 17 02.02.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.02.2024 |
||
| Ä 10156537 / 16 11.01.2024 |
Muutmiskanne | Jõustunud 11.01.2024 |
||
| Ä 10156537 / 15 21.12.2023 |
Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel | Jõustunud 21.12.2023 |
||
| Ä 10156537 / 14 20.07.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 20.07.2021 |
||
| Ä 10156537 / 13 08.04.2021 |
Muutmiskanne | Jõustunud 08.04.2021 |
||
| Ä 10156537 / 12 06.10.2020 |
Muutmiskanne | Jõustunud 06.10.2020 |
||
| Ä 10156537 / 11 04.06.2019 |
Muutmiskanne | Jõustunud 04.06.2019 |
||
| Ä 10156537 / 10 27.12.2018 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 27.12.2018 |
||
| Ä 10156537 / 9 17.01.2018 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.01.2018 |
||
| Ä 10156537 / 8 02.12.2017 |
Muutmiskanne | Jõustunud 02.12.2017 |
||
| Ä 10156537 / 7 14.09.2016 |
Muutmiskanne | Jõustunud 14.09.2016 |
||
| Ä 10156537 / 6 18.07.2014 |
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata | Jõustunud 02.08.2014 |
||
| Ä 10156537 / M1 06.05.2014 |
Puuduste kõrvaldamise määrus | 05.06.2014 | Jõustunud 06.05.2014 |
|
| Ä 10156537 / 5 27.06.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 27.06.2013 |
||
| Ä 10156537 / 4 17.06.2013 |
Muutmiskanne | Jõustunud 17.06.2013 |
||
| Ä 10156537 / 3 03.12.2012 |
Muutmiskanne | Jõustunud 03.12.2012 |
||
| Ä 10156537 / 2 25.08.2011 |
Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel | Jõustunud 25.08.2011 |
||
| Ä 10156537 25.05.2011 |
Esmakanne | Jõustunud 25.05.2011 |
Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes