Kivijärve Agro OÜ

Registrisse kantud Registrikood 12082309 OÜ Kaiavere küla Registreeritud 29.03.2011
Võrdle

Kivijärve Agro OÜ (OÜ), Kaiavere küla, registrikood 12082309, staatus: registrisse kantud. Põhitegevusala: Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus. EMTA andmetel oli 2026 III kv käive 1 627 € ja töötajaid .

Käive
1 627 €
↓ 73,2% võrreldes: 2026 II kv
Riiklikud maksud
4 106 €
↑ 8,9% võrreldes: 2026 II kv
Tööjõumaksud
0 €
Töötajad
—

2026 III kv · Maksu- ja Tolliameti (EMTA) andmed

Koht tegevusalal Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad · EMTAK 01

  • Käive · 2026 III kv 1 627 €
    tegevusala mediaan 15 366 € · ettevõtteid tegevusalal: 3 793
  • Müügitulu · 2025 101 592 €
    tegevusala mediaan 10 955 € · ettevõtteid tegevusalal: 5 062
  • Puhasrentaablus · 2025 -45,8 %
    tegevusala mediaan 10,0 % · ettevõtteid tegevusalal: 3 757

Maksud ja käive

2023 IV kv – 2026 III kv
Käive, tuh € 2026 III kv: 1 627 € · −73,2% võrreldes 2026 II kv · tegevusala mediaan 15 366 € · parem kui 16% tegevusala ettevõtetel
0501001502023 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 15 926 €IV·232024 I kv Ettevõte: 11 143 € Tegevusala mediaan: 10 273 €2024 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 284 €II·242024 III kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 14 188 €2024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €2025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €II·252025 III kv Ettevõte: 8 809 € Tegevusala mediaan: 13 190 €2025 IV kv Ettevõte: 24 929 € Tegevusala mediaan: 17 924 €IV·252026 I kv Ettevõte: 129 115 € Tegevusala mediaan: 9 854 €2026 II kv Ettevõte: 6 060 € Tegevusala mediaan: 10 064 €II·262026 III kv Ettevõte: 1 627 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·260501001502024 IV kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 16 824 €2025 I kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 10 092 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 357 €2025 III kv Ettevõte: 8 809 € Tegevusala mediaan: 13 190 €III·252025 IV kv Ettevõte: 24 929 € Tegevusala mediaan: 17 924 €2026 I kv Ettevõte: 129 115 € Tegevusala mediaan: 9 854 €I·262026 II kv Ettevõte: 6 060 € Tegevusala mediaan: 10 064 €2026 III kv Ettevõte: 1 627 € Tegevusala mediaan: 15 366 €III·26
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Riiklikud maksud, € 2026 III kv: 4 106 € · +8,9% võrreldes 2026 II kv
05 00010 00015 00020 0002023 IV kv Ettevõte: —IV·232024 I kv Ettevõte: 58 €2024 II kv Ettevõte: —II·242024 III kv Ettevõte: 0 €2024 IV kv Ettevõte: 0 €IV·242025 I kv Ettevõte: 0 €2025 II kv Ettevõte: 0 €II·252025 III kv Ettevõte: 0 €2025 IV kv Ettevõte: 0 €IV·252026 I kv Ettevõte: 18 778 €2026 II kv Ettevõte: 3 770 €II·262026 III kv Ettevõte: 4 106 €III·2605 00010 00015 00020 0002024 IV kv Ettevõte: 0 €2025 I kv Ettevõte: 0 €I·252025 II kv Ettevõte: 0 €2025 III kv Ettevõte: 0 €III·252025 IV kv Ettevõte: 0 €2026 I kv Ettevõte: 18 778 €I·262026 II kv Ettevõte: 3 770 €2026 III kv Ettevõte: 4 106 €III·26
Näitajad kvartalite kaupa
Kvartal Käive, € Riiklikud maksud, € Tööjõumaksud, € Töötajad
2026 III kv 1 627 4 106 — —
2026 II kv 6 060 3 770 — —
2026 I kv 129 115 18 778 208 —
2025 IV kv 24 929 — — —
2025 III kv 8 809 — — —
2025 II kv — — — —
2025 I kv — — 58 —
2024 IV kv — — — —
2024 III kv — — — —
2024 II kv — — — —
2024 I kv 11 143 58 58 —
2023 IV kv — — — —
2023 III kv — — — —
2023 II kv — — — —
2023 I kv 16 197 — 58 —
2022 IV kv — — — —
2022 III kv — — — —
2022 II kv — — — —
2022 I kv 9 788 — 224 —

Majandusnäitajad aastate kaupa

2016 – 2025
Müügitulu, tuh € 2025: 101 592 € · tegevusala mediaan 10 955 € · parem kui 79% tegevusala ettevõtetel
02550751001252016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 16 790 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 15 163 € Tegevusala mediaan: 9 558 €20202021 Ettevõte: 9 788 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 16 197 € Tegevusala mediaan: 11 120 €20222023 Ettevõte: 11 143 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 086 €20242025 Ettevõte: 101 592 € Tegevusala mediaan: 10 955 €202502550751001252018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 16 790 € Tegevusala mediaan: 12 025 €20192020 Ettevõte: 15 163 € Tegevusala mediaan: 9 558 €2021 Ettevõte: 9 788 € Tegevusala mediaan: 9 481 €20212022 Ettevõte: 16 197 € Tegevusala mediaan: 11 120 €2023 Ettevõte: 11 143 € Tegevusala mediaan: 9 287 €20232024 Ettevõte: 0 € Tegevusala mediaan: 9 086 €2025 Ettevõte: 101 592 € Tegevusala mediaan: 10 955 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Aruandeaasta kasum, € 2025: -46 514 € · −163,4% võrreldes 2024 · tegevusala mediaan 392 € · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
-60 000-40 000-20 000020 00040 0002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 276 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 7 513 € Tegevusala mediaan: 1 457 €20202021 Ettevõte: 1 971 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 34 600 € Tegevusala mediaan: 1 703 €20222023 Ettevõte: 4 750 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -17 659 € Tegevusala mediaan: 190 €20242025 Ettevõte: -46 514 € Tegevusala mediaan: 392 €2025-60 000-40 000-20 000020 00040 0002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 276 € Tegevusala mediaan: 2 132 €20192020 Ettevõte: 7 513 € Tegevusala mediaan: 1 457 €2021 Ettevõte: 1 971 € Tegevusala mediaan: 1 638 €20212022 Ettevõte: 34 600 € Tegevusala mediaan: 1 703 €2023 Ettevõte: 4 750 € Tegevusala mediaan: 125 €20232024 Ettevõte: -17 659 € Tegevusala mediaan: 190 €2025 Ettevõte: -46 514 € Tegevusala mediaan: 392 €2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Puhasrentaablus, % 2025: -45,8 % · tegevusala mediaan 10,0 % · parem kui 13% tegevusala ettevõtetel
-10001002003002016 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —20182019 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 49,5 % Tegevusala mediaan: 17,4 %20202021 Ettevõte: 20,1 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 213,6 % Tegevusala mediaan: 20,8 %20222023 Ettevõte: 42,6 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,1 %20242025 Ettevõte: -45,8 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025-10001002003002018 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: —2019 Ettevõte: 1,6 % Tegevusala mediaan: 17,0 %20192020 Ettevõte: 49,5 % Tegevusala mediaan: 17,4 %2021 Ettevõte: 20,1 % Tegevusala mediaan: 18,5 %20212022 Ettevõte: 213,6 % Tegevusala mediaan: 20,8 %2023 Ettevõte: 42,6 % Tegevusala mediaan: 6,7 %20232024 Ettevõte: — Tegevusala mediaan: 8,1 %2025 Ettevõte: -45,8 % Tegevusala mediaan: 10,0 %2025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Varad, € 2025: 98 445 € · +72,4% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 000100 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 37 020 €20192020 Ettevõte: 45 354 €20202021 Ettevõte: 46 727 €20212022 Ettevõte: 66 161 €20222023 Ettevõte: 70 911 €20232024 Ettevõte: 57 107 €20242025 Ettevõte: 98 445 €2025020 00040 00060 00080 000100 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 37 020 €20192020 Ettevõte: 45 354 €2021 Ettevõte: 46 727 €20212022 Ettevõte: 66 161 €2023 Ettevõte: 70 911 €20232024 Ettevõte: 57 107 €2025 Ettevõte: 98 445 €2025
Omakapital, € 2025: 6 654 € · −87,5% võrreldes 2024
020 00040 00060 00080 0002016 Ettevõte: —20162017 Ettevõte: —20172018 Ettevõte: —20182019 Ettevõte: 21 994 €20192020 Ettevõte: 29 507 €20202021 Ettevõte: 31 477 €20212022 Ettevõte: 66 077 €20222023 Ettevõte: 70 827 €20232024 Ettevõte: 53 168 €20242025 Ettevõte: 6 654 €2025020 00040 00060 00080 0002018 Ettevõte: —2019 Ettevõte: 21 994 €20192020 Ettevõte: 29 507 €2021 Ettevõte: 31 477 €20212022 Ettevõte: 66 077 €2023 Ettevõte: 70 827 €20232024 Ettevõte: 53 168 €2025 Ettevõte: 6 654 €2025
Töötajad 2025: 0 · tegevusala mediaan 1 · parem kui 2% tegevusala ettevõtetel
0,00,51,01,52,02016 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20162017 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: —20172018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220182019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220202021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120222023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120242025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120250,00,51,01,52,02018 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22019 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220192020 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 22021 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 220212022 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12023 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 120232024 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025 Ettevõte: 0 Tegevusala mediaan: 12025
  • Ettevõte
  • Tegevusala mediaan

Tegevusala — Taime- ja loomakasvatus, jahindus ja neid teenindavad tegevusalad (põhitegevusala EMTAK-i jagu). Mediaan: pooltel tegevusala ettevõtetel on rohkem, pooltel vähem.

Majandusnäitajad aastate kaupa
Aasta Müügitulu, € Aruandeaasta kasum, € Tööjõukulud, € Varad, € Omakapital, € Töötajad
2025 101 592 -46 514 0 98 445 6 654 0
2024 0 -17 659 296 57 107 53 168 0
2023 11 143 4 750 289 70 911 70 827 0
2022 16 197 34 600 0 66 161 66 077 0
2021 9 788 1 971 0 46 727 31 477 0
2020 15 163 7 513 0 45 354 29 507 0
2019 16 790 276 0 37 020 21 994 0
2018 — — — — — 0
2017 — — — — — 0
2016 — — — — — 0
2015 — — — — — 0
2014 — — — — — 0
2013 — — — — — 0

Näitajad ettevõtja enda (konsolideerimata) bilansist ja kasumiaruandest. Kahjum on miinusmärgiga.

Finantssuhtarvud 2025

Puhasrentaablus
-45,8 %
Puhaskasum / müügitulu
Omakapitali rentaablus (ROE)
-699,0 %
Puhaskasum / omakapital
Varade rentaablus (ROA)
-47,2 %
Puhaskasum / varad
Omakapitali osakaal
6,8 %
Omakapital / varad
Võlakordaja
93,2 %
Kohustised / varad
Lühiajaliste kohustiste kattekordaja
1,01
Käibevarad / lühiajalised kohustised

Majandusaasta aruanded

PDF-id e-äriregistrist
Majandusaasta aruanded
Aasta Periood Esitatud Aruanne Dokumendid
2025 01.01.2025 – 31.12.2025 01.06.2026 Konsolideerimata e-Äriregister
2024 01.01.2024 – 31.12.2024 30.06.2025 Konsolideerimata e-Äriregister
2023 01.01.2023 – 31.12.2023 26.06.2024 Konsolideerimata e-Äriregister
2022 01.01.2022 – 31.12.2022 23.03.2023 Konsolideerimata e-Äriregister
2021 01.01.2021 – 31.12.2021 28.06.2022 Konsolideerimata e-Äriregister
2020 01.01.2020 – 31.12.2020 30.06.2021 Konsolideerimata e-Äriregister
2019 01.01.2019 – 31.12.2019 30.10.2020 Konsolideerimata e-Äriregister

Juhatus

Esindusõigus

Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige.

Omanikud

Tegelikud kasusaajad

Asutajad ja muud isikud

Muid isikuid ei ole.

ühised juhatuse liikmed, omanikud või kasusaajad

Tegevusalad (EMTAK)

  • 01111Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus Põhitegevus
Määrused
Number, kuupäev Nimetus Tähtaeg Olek Dokument
Ä 10154505 / 10
02.09.2023
Muutmiskanne Jõustunud
02.09.2023
PDF
Ä 10154505 / 9
17.01.2018
Muutmiskanne Jõustunud
17.01.2018
PDF
Ä 10154505 / 8
11.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
11.12.2017
PDF
Ä 10154505 / 7
02.12.2017
Muutmiskanne Jõustunud
02.12.2017
PDF
Ä 10154505 / 6
20.04.2017
Muutmiskanne Jõustunud
20.04.2017
PDF
Ä 10154505 / M4
23.02.2016
Hoiatusmäärus registrist kustutamiseks: majandusaasta aruanne esitamata 26.08.2016 Puudused kõrvaldatud
07.03.2016
PDF
Ä 10154505 / 5
28.04.2014
Ümberkujundamiskanne Jõustunud
28.04.2014
PDF
Ä 10154505 / M3
23.04.2014
Korraldav määrus 08.05.2014 Puudused kõrvaldatud
28.04.2014
PDF
Ä 10154505 / 4
04.07.2013
Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Jõustunud
12.08.2013
PDF
Ä 10154505 / M2
28.06.2013
Lõivu tagastamise määrus Jõustunud
28.06.2013
PDF
Ä 10154505 / M1
28.05.2013
Puuduste kõrvaldamise määrus 27.06.2013 Jõustunud
28.05.2013
PDF
Ä 10154505 / 3
08.04.2013
Eitav kandemäärus Jõustunud
24.04.2013
PDF
Ä 10154505 / 2
28.02.2013
Muutmiskanne Jõustunud
28.02.2013
PDF
Ä 10154505
29.03.2011
Esmakanne Jõustunud
29.03.2011
PDF

Allikad: e-Äriregister ja EMTA. Andmed uuendatud 01.11.2026. Ava algallikas ↗ · Teata veast andmetes